Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 73

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Москва Львів 73 цілий рік по непарних, при двох непарних 29,31,3 24:26

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Москва-Київська 17:41
Брянськ-Льговский 23:16 23:21
Суземка 00:44 01:34
Хутір-Михайлівський 01:03 01:53
Терещенська 02:24 02:26
Кролевець 02:44 02:46
Конотоп-Пас. 03:18 03:33
Бахмач-Пас. 03:55 03:57
Ніжин 04:44 04:46
Київ-Пас. 06:26 06:57
Козятин-1 09:01 09:03
Калинівка-1 09:46 09:48
Вінниця 10:09 10:14
Гнівань 10:34 10:36
Деражня 11:44 11:46
Хмельницький 12:17 13:05
Волочиськ 13:59 14:01
Підволочиськ 14:09 14:11
Тернопіль-Пас. 14:55 14:59
Злочів 15:53 15:55
Красне 16:19 16:21
Львів 17:07

Розклад у зворотньому напрямку