Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 66

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Кишинеу Москва 66 цілий рік по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 29:02

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Кишинеу 23:05
Бульбока 23:56 00:26
Бендер-2 00:55 01:25
Тираспіль 01:42 01:49
Жмеринка-Пас. 07:59 08:19
Вінниця 09:03 09:08
Київ-Пас. 12:05 12:35
Конотоп-Пас. 15:32 15:52
Суземка 19:54 20:44
Навля 21:38 21:40
Брянськ-Орловськ 22:32 22:47
Сухиничі-Головні 00:24 00:56
Калуга-2 01:59 02:04
Москва-Київська 05:07

Розклад у зворотньому напрямку