Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 341

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Москва Кишинеу 341 цілий рік щоденно 31:51

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Москва-Київська 10:41
Калуга-2 13:25 13:27
Сухиничі-Головні 14:27 14:56
Брянськ-Орловськ 16:29 17:19
Хутір-Михайлівський 18:09 19:03
Конотоп-Пас. 20:22 20:37
Київ-Пас. 23:21 23:51
Козятин-1 01:56 01:58
Вінниця 02:52 03:03
Жмеринка-Пас. 03:50 04:18
Могилів-Подільський 07:17 08:20
Велчинець 08:32 09:12
Окниця 10:02 10:19
Редиул-Маре 10:43 10:44
Дондюшани 10:57 10:59
Тирнове 11:12 11:13
Дрокія 11:39 11:42
Бельць Ораш 12:36 12:41
Фалешти 13:24 13:26
Унгень 14:26 14:54
Пирлиця 15:18 15:19
Корнешти 15:46 15:47
Сипотень 16:11 16:12
Калараш 16:23 16:25
Стрешени 16:52 16:54
Кишинеу 17:32

Розклад у зворотньому напрямку