Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 65

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Москва Кишинеу 65 цілий рік по парних, при двох непарних 28,30,2,4 26:48

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Москва-Київська 16:31
Калуга-2 18:56 19:05
Сухиничі-Головні 20:10 20:42
Брянськ-Орловськ 22:07 22:24
Навля 23:04 23:06
Суземка 23:47 00:37
Конотоп-Пас. 02:27 02:42
Київ-Пас. 05:12 05:22
Вінниця 08:25 08:29
Жмеринка-Пас. 09:13 09:33
Тираспіль 15:46 15:53
Бендер-2 16:09 16:39
Бульбока 17:07 17:37
Кишинеу 18:19

Розклад у зворотньому напрямку