Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 341

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Кишинеу Москва 341 цілий рік щоденно 30:58

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Кишинеу 21:24
Стрешени 21:58 22:01
Калараш 22:28 22:32
Сипотень 22:43 22:47
Корнешти 23:15 23:16
Пирлиця 23:37 23:38
Унгень 00:01 00:28
Фалешти 01:32 01:35
Бельць Ораш 02:19 02:26
Дрокія 03:19 03:22
Тирнове 03:50 03:51
Дондюшани 04:06 04:08
Редиул-Маре 04:23 04:24
Окниця 04:48 05:05
Велчинець 05:51 06:29
Могилів-Подільський 06:41 07:31
Жмеринка-Пас. 09:57 10:17
Вінниця 11:00 11:04
Козятин-1 11:54 11:56
Київ-Пас. 14:03 14:23
Конотоп-Пас. 17:10 17:25
Хутір-Михайлівський 18:57 19:37
Брянськ-Орловськ 22:51 23:41
Сухиничі-Головні 01:11 01:40
Москва-Київська 05:22

Розклад у зворотньому напрямку