Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 47

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Москва Кишинеу 47 цілий рік щоденно 28:58

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Москва-Київська 20:14
Сухиничі-Головні 23:38 00:10
Брянськ-Орловськ 01:37 02:27
Хутір-Михайлівський 03:06 03:51
Конотоп-Пас. 05:13 05:32
Київ-Пас. 08:19 08:39
Козятин-1 10:49 10:51
Вінниця 11:44 11:49
Жмеринка-Пас. 12:34 12:54
Могилів-Подільський 15:07 15:52
Велчинець 16:04 16:44
Гирбова 17:22 17:39
Окниця 17:55 18:14
Дрокія 19:29 19:31
Бельць Ораш 20:24 20:29
Фалешти 21:12 21:15
Берешти 22:05 22:07
Кишинеу 00:12

Розклад у зворотньому напрямку