Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 47

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Кишинеу Москва 47 цілий рік щоденно 28:53

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Кишинеу 11:00
Берешти 13:07 13:09
Фалешти 14:10 14:12
Бельць Ораш 14:55 14:58
Дрокія 15:50 15:52
Окниця 17:05 17:22
Велчинець 18:08 18:48
Могилів-Подільський 19:00 19:50
Жмеринка-Пас. 22:05 22:25
Вінниця 23:08 23:18
Козятин-1 00:10 00:12
Київ-Пас. 02:08 02:23
Конотоп-Пас. 05:07 05:22
Хутір-Михайлівський 06:53 07:33
Суземка 09:03 09:53
Брянськ-Орловськ 11:13 11:28
Сухиничі-Головні 12:54 13:23
Калуга-2 14:20 14:22
Москва-Київська 16:53

Розклад у зворотньому напрямку