Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 23

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Москва Одеса 23 цілий рік по парних, при двох непарних 30,2,4 24:09

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Москва-Київська 20:41
Калуга-2 23:25 23:27
Сухиничі-Головні 00:26 00:58
Брянськ-Орловськ 02:28 03:18
Конотоп-Пас. 05:32 06:12
Бахмач-Пас. 06:34 06:36
Київ-Пас. 08:58 09:28
Козятин-1 11:50 11:52
Вінниця 12:43 12:48
Жмеринка-Пас. 13:32 13:52
Ярошенка 14:15 14:17
Вапнярка 15:07 15:09
Рудниця 15:35 15:37
Кодима 15:55 15:57
Слобідка 16:25 16:27
Подільськ 16:52 16:55
Роздільна-1 18:24 18:26
Одеса-Головна 19:50

Розклад у зворотньому напрямку