Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 94

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Мінськ 94 11/12/2019-30/05/2020, 19/09-12/12/2020 по середах, суботах; 2/06-18/09/2020 щоденно 21:43

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 14:54
Роздільна-1 15:53 15:55
Подільськ 17:18 17:33
Кодима 18:21 18:24
Вапнярка 19:14 19:16
Журавлівка 19:27 19:29
Жмеринка-Пас. 20:26 20:48
Вінниця 21:32 21:37
Козятин-1 22:29 22:31
Фастів-1 23:44 23:46
Київ-Пас. 00:37 01:12
Дарниця 01:33 01:35
Ніжин 02:48 02:52
Чернігів 03:54 04:14
Горностаївка 05:31 06:06
Терюха 07:31 08:04
Гомель-Пас. 08:43 09:06
Жлобин-Пас. 10:19 10:23
Бобруйськ 11:24 11:27
Осиповичі 1 12:07 12:11
Пуховичі 12:46 12:48
Мінськ-Пас. 13:37

Розклад у зворотньому напрямку