Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 54

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ С.петербург 54 цілий рік по непарних, при двох непарних 29,1,3, крім 29/02/2020 22:39

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 12:42
Ніжин 14:23 15:08
Чернігів 16:12 16:37
Терюха 19:10 19:45
Гомель-Пас. 20:14 20:43
Буда-Кошелівська 21:26 21:28
Жлобин-Пас. 22:15 22:28
Рогачєв 22:53 22:55
Бихов 23:30 23:32
Могилів 1 00:17 00:39
Шклов 01:13 01:15
Орша-Центр. 01:51 02:13
Вітебськ Пас. 03:26 03:41
Невель-2 05:15 05:17
Новосокольники 05:59 06:28
Локня 07:30 07:32
Дно 09:00 09:03
Уторгош 09:47 09:49
Санкт-Петербург-Вітеб. 12:21

Розклад у зворотньому напрямку