Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Маріуполь (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
78
Харків Маріуполь 1/11-10/12/2021 по 1,3,5 днях тижня, крім 22/11-10/12/2021 06:30 06:30
70
Львів Маріуполь з 31/10/2021 щоденно, крім 22/11-9/12, 12/12/2021 06:30 06:30
78
Харків Маріуполь 10/12/1021 06:30 06:30
70
Львів Маріуполь 1/12/2021 06:50 06:50
78
Харків Маріуполь 1/12/2021 06:50 06:50
78
Харків Маріуполь 6-8/12/2021 по 1,3,5 днях тижня 06:50 06:50
78
Харків Маріуполь 22-29/11/2021 по 1,3,5 днях тижня; 3/12/2021 06:50 06:50
70
Львів Маріуполь 22-30/11, 2-5/12/2021 щоденно 06:50 06:50
70
Львів Маріуполь 6-9/12/2021 щоденно 06:50 06:50
10
("ПРИАЗОВ'Я")
Київ Маріуполь з 31/10/2021 щоденно, крім 22/11-9/12/2021 09:07 09:07
10
("ПРИАЗОВ'Я")
Київ Маріуполь 22/11-5/12/2021 щоденно 09:17 09:17
10
("ПРИАЗОВ'Я")
Київ Маріуполь 6-9/12/2021 щоденно 09:27 09:27
142
Одеса Маріуполь з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 10:09 10:09
84
Київ Маріуполь 22/11-5/12/2021 щоденно 11:03 11:03
84
Київ Маріуполь з 31/10/2021 щоденно, крім 22/11-9/12/2021 11:03 11:03
84
Київ Маріуполь 6-9/12/2021 щоденно 11:03 11:03
78
Маріуполь Харків 31/10-9/12/2021 по 2,4,7 днях тижня; 11/12/2021 12:55 04:04
70
Маріуполь Жмеринка 10/12/2021 12:55 11:27
70
Маріуполь Львів з 31/10/2021 щоденно, крім 10/12/2021 12:55 17:39
142
Маріуполь Одеса з 1/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 16:26 12:46
10
("ПРИАЗОВ'Я")
Маріуполь Київ з 31/10/2021 щоденно 17:16 07:11
84
Маріуполь Київ з 31/10/2021 щоденно, крім 22/11-9/12/2021 18:58 12:39
84
Маріуполь Київ 24/11-9/12/2021 щоденно 18:58 12:41