Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Розівка (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
78
Харків Маріуполь 1/11-10/12/2021 по 1,3,5 днях тижня, крім 22/11-10/12/2021 03:06 03:08 06:30
70
Львів Маріуполь з 31/10/2021 щоденно, крім 22/11-9/12, 12/12/2021 03:06 03:08 06:30
78
Харків Маріуполь 10/12/1021 03:06 03:08 06:30
70
Львів Маріуполь 22-30/11, 2-5/12/2021 щоденно 03:26 03:28 06:50
70
Львів Маріуполь 6-9/12/2021 щоденно 03:26 03:28 06:50
78
Харків Маріуполь 6-8/12/2021 по 1,3,5 днях тижня 03:26 03:28 06:50
78
Харків Маріуполь 22-29/11/2021 по 1,3,5 днях тижня; 3/12/2021 03:26 03:28 06:50
78
Харків Маріуполь 1/12/2021 03:26 03:28 06:50
70
Львів Маріуполь 1/12/2021 03:26 03:28 06:50
142
Одеса Маріуполь з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 07:21 07:23 10:09
84
Київ Маріуполь з 31/10/2021 щоденно, крім 22/11-9/12/2021 08:23 08:24 11:03
84
Київ Маріуполь 22/11-5/12/2021 щоденно 08:23 08:24 11:03
84
Київ Маріуполь 6-9/12/2021 щоденно 08:23 08:24 11:03
78
Маріуполь Харків 31/10-9/12/2021 по 2,4,7 днях тижня; 11/12/2021 15:47 15:49 04:04
70
Маріуполь Жмеринка 10/12/2021 15:47 15:49 11:27
70
Маріуполь Львів з 31/10/2021 щоденно, крім 10/12/2021 15:47 15:49 17:39
142
Маріуполь Одеса з 1/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 19:12 19:14 12:46
84
Маріуполь Київ з 31/10/2021 щоденно, крім 22/11-9/12/2021 21:43 21:44 12:39
84
Маріуполь Київ 24/11-9/12/2021 щоденно 21:43 21:44 12:41