Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Одеса-Головна (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
145
("ДУНАЙ")
Київ Ізмаїл 31/10-2/12/2021 щоденно 04:17 04:52 10:44
145
("ДУНАЙ")
Київ Ізмаїл з 3/12/2021 щоденно 04:17 04:52 10:49
145
безпересадковий вагон
Київ Березине 5/11-10/12/2021 по п"ятницях та суботах 04:17 04:52 11:06
148
Київ Одеса 1/11/2021; з 4/11/2021 по парних 05:11 05:11
764
(ІНТЕРСІТІ+)
Одеса Київ з 31/10/2021 щоденно 05:26 12:47
105
("ЧОРНОМОРЕЦЬ")
Київ Одеса з 31/10/2021 щоденно 06:27 06:27
53
("СКІФІЯ")
Дніпро Одеса 31/10/2021; з 1/11/2021 по непарних 06:36 06:36
564
безпересадковий вагон
Кривий Ріг Одеса з 5/11/2021 по непарних 06:36 06:36
12
("ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС")
Львів Одеса з 31/10/2021 щоденно 09:02 09:02
7
("ПАЛЬМІРА")
Харків Одеса з 31/10/2021 щоденно 09:21 09:21
92
Костянтинівка Одеса 1/11/2021; з 2/11/2021 по парних 09:39 09:39
136
Чернівці Одеса 1/11-11/12/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 09:58 09:58
58
Ковель Одеса 1/11-1/12/2021 по непарних, при двох непарних 27,29,1,3 10:08 10:08
58
Ковель Одеса 3-11/12/2021 по непарних, при двох непарних 27,29,1,3 10:21 10:21
642
Кишинеу Одеса 27/11-11/12/2021 по 6,7,1 днях тиждня 10:55 10:55
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Рахів, Львів Одеса з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 11:24 11:24
270
Лисичанськ Одеса 31/10/2021; з 2/11/2021 по парних 12:18 12:18
142
Маріуполь Одеса з 1/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 12:46 12:46
142
Одеса Маріуполь з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 14:11 10:09
107
Ужгород Одеса з 31/10/2021 щоденно 14:47 14:47
136
Одеса Чернівці 31/10/2021; 2/11-12/12/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 16:35 10:00
92
Одеса Костянтинівка 31/10/2021; з 1/11/2021 по непарних 17:14 09:12
58
Одеса Ковель 2/11-12/12/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 18:09 10:50
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Львів, Рахів з 1/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 18:18 14:22
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Івано-Франківськ 11/12/2021 18:18 10:17
642
Одеса Кишинеу 26/11-10/12/2021 по 5,6,7 днях тиждня 18:36 22:33
270
Одеса Лисичанськ з 1/11/2021 по непарних 19:21 15:34
148
Одеса Київ 31/10/2021; з 3/11/2021 по непарних 19:39 09:24
54
безпересадковий вагон
Одеса Кривий Ріг з 6/11/2021 по парних 20:20 10:10
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро з 30/11/2021 по парних 20:20 08:43
12
("ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС")
Одеса Львів з 31/10/2021 щоденно 21:36 08:04
108
Одеса Ужгород з 31/10/2021 щоденно 21:45 16:27
106
("ЧОРНОМОРЕЦЬ")
Одеса Київ з 31/10/2021 щоденно 22:05 07:10
8
("ПАЛЬМІРА")
Одеса Харків з 31/10/2021 щоденно 22:18 10:05
146
("ДУНАЙ")
Ізмаїл Київ 31/10-1/12/2021 щоденно 23:39 00:14 10:52
688
безпересадковий вагон
Березине Київ 31/10-11/12/2021 по суботах та неділях 23:39 00:14 10:52
146
("ДУНАЙ")
Ізмаїл Київ з 2/12/2021 щоденно 23:39 00:14 10:52
763
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Одеса з 31/10/2021 щоденно 23:53 23:53