Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Миколаїв Пас. (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
142
Одеса Маріуполь з 6/04/2019 по парних (крім 10,14,16,18,22,24,26/04, 6,12,14/05/2019), при двох непарних 28,30,2 02:41 03:01 19:02
142
Одеса Маріуполь 10,14,16,18,22,24,26/04, 6,12,14/05/2019 02:41 03:01 19:02
161
Київ Миколаїв 25,27/04, 1,5/05/2019 04:53 04:53
618
безпересадковий вагон
Дніпро Одеса 2/04-26/05/2019 (крім 20,22,24/05/2019), з 2/09/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 05:32 05:52 10:59
618
безпересадковий вагон
Дніпро Одеса 20,22,24/05/2019 05:32 05:52 10:59
317
("ТАВРІЯ")
Запоріжжя Одеса з 2/04/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 05:32 05:52 10:59
122
("МИКОЛАЇВ")
Рівне Миколаїв з 31/03/2019 щоденно, крім 8-11,15-18,22-25/04/2019 07:18 07:18
122
("МИКОЛАЇВ")
Рівне Миколаїв 8-11,15-18,22-25/04/2019 щоденно 07:33 07:33
256
Львів Херсон 6,10,14,18,22,26,30/06/08/2019; 4,8,12,16/07/09/2019; додатково 2/06, 20,24,28/07, 1/08/2019 07:50 08:00 09:02
375
Харків Херсон 7,9/05/2019 08:46 09:06 10:27
375
Харків Херсон 22,23,25/04/2019 08:46 09:06 10:27
110
Львів Херсон з 31/03/2019 щоденно 09:43 09:53 10:56
957
безпересадковий вагон
Херсон Москва з 2/04/2019 по парних (крім 8,10,16,18,22,24,26/04/2019), при двох непарних 28,30,2 10:13 11:10 11:12
957
безпересадковий вагон
Херсон Москва 8,10,16,18,22,24,26/04/2019 10:13 11:10 11:12
62
Миколаїв Москва з 2/04/2019 по парних (крім 8,10,16,18,22,24,26/04/2019), при двох непарних 28,30,2 11:10 11:12
62
Миколаїв Москва 8,10,16,18,22,24,26/04/2019 11:10 11:12
375
Харків Херсон з 31/03/2019 щоденно, крім 22,23,25/04, 7,9/05/2019 12:02 12:22 13:32
142
Маріуполь Одеса з 31/03/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 12:42 13:02 17:28
134
Миколаїв Івано-Франківськ з 31/03/2019 щоденно, крім 7-11,13,15-18,22-26/04/2019 12:44 13:35
134
Миколаїв Івано-Франківськ 8-11,15-18, 22,25/04/2019 щоденно, крім 10,16/04/2019 12:44 13:35
133
Івано-Франківськ Миколаїв 6,7,9/05/2019 13:00 13:00
133
Івано-Франківськ Миколаїв 21-25/04/2019 щоденно 13:00 13:00
109
Херсон Львів 8-11,15-18,22-25/04/2019 щоденно 13:39 13:49 08:47
109
Херсон Львів з 31/03/2019 щоденно, крім 8-11,15-18,22-25/04/2019 13:39 13:49 08:24
94
безпересадковий вагон
Мінськ Херсон 1/06-19/09/2019 щоденно 13:41 13:43 14:27
766
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Херсон з 31/03/2019 щоденно, крім 8-12/04, 15-19/04, 22-26/04/2019 13:41 13:43 14:27
775
безпересадковий вагон
Харків Херсон з 31/03/2019 щоденно, крім 7-11/04, 14-18/04, 21-25/04/2019 13:41 13:43 14:27
766
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Херсон 8-12/04, 15-19/04, 22-26/04/2019 щоденно 14:00 14:02 14:46
775
безпересадковий вагон
Харків Херсон 7-11/04, 14-18/04, 21-25/04/2019 щоденно 14:00 14:02 14:46
255
Херсон Львів 7,11,15,19,23,27/06/08/2019; 5,9,13,17/07/09/2019; додатково 3/06, 1,21,25,29/07, 2,31/08/2019 15:42 15:57 11:24
61
безпересадковий вагон
Москва Херсон з 5/04/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 15:47 16:39 17:47
61
Москва Миколаїв з 5/04/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 15:47 15:47
375
Херсон Харків з 31/03/2019 щоденно 16:30 17:10 10:08
775
безпересадковий вагон
Херсон Харків 8-11/04, 15-18/04, 22-25/04/2019 щоденно 16:37 16:39 09:00
765
безпересадковий вагон
Херсон Харків з 31/03/2019 щоденно, крім 8-11/04, 15-18/04, 22-25/04/2019 16:37 16:39 09:00
765
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Херсон Київ з 31/03/2019 щоденно, крім 8-11,15-18, 22-25/04/2019 16:37 16:39 23:14
765
безпересадковий вагон
Херсон Мінськ 2/06-20/09/2019 щоденно 16:37 16:39 13:44
765
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Херсон Київ 8-11/04, 15-18/04, 22-25/04/2019 щоденно 16:37 16:39 23:21
133
Івано-Франківськ Миколаїв 7-10,15-18/04/2019 щоденно, крім 8,17/04/2019 17:36 17:36
133
Івано-Франківськ Миколаїв з 31/03/2019 щоденно, крім 7-11,14-18,21-25/04, 6,7,9/05/2019 17:36 17:36
134
Миколаїв Івано-Франківськ 26/04/2019 17:42 13:35
134
Миколаїв Івано-Франківськ 23,24/04/2019 17:42 13:35
318
безпересадковий вагон
Одеса Дніпр 21,23/05/2019 19:10 19:30 08:52
318
безпересадковий вагон
Одеса Дніпр 31/03-27/05/2019 (крім 21,23/05/2019), з 3/09/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 19:10 19:30 08:21
318
("ТАВРІЯ")
Одеса Запоріжжя з 31/03/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 19:10 19:30 05:34
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Рівне з 31/03/2019 щоденно, крім 8-11,15-18,22-25/04/2019 21:38 14:35
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Рівне 8-11,15-18,22-25/04/2019 щоденно 21:38 14:35
162
Миколаїв Київ 24,26,30/04, 4/05/2019 21:47 12:28