Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Долинська (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Запоріжжя Київ цілий рік щоденно 00:33 00:36 05:52
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Київ Запоріжжя цілий рік щоденно 01:22 01:31 07:52
102
Київ Херсон цілий рік щоденно 02:58 03:00 08:58
132
("МИКОЛАЇВ")
Київ Миколаїв 9/12/2018 04:26 04:46 07:21
132
("МИКОЛАЇВ")
Рівне Миколаїв з 10/12/2018 щоденно 04:26 04:46 07:21
162
Миколаїв Київ 26,28/12/2018, 2,4,8,12/01/2019 05:08 05:19 12:39
375
Харків Херсон цілий рік щоденно; відмінено 31/12/2018 05:48 05:53 13:37
110
Львів Херсон до 21/01/2019, з 29/03/2019 щоденно; 22/01-28/03/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 07:02 07:22 10:51
133
Івано-Франківськ Миколаїв з 10/12/2018 щоденно, крім 7,10,13,16,19,22,25,28/02, 3,6,9,12,15,18,21,24,27,30/03, 2,5,8,11,14,17/04/2019 09:43 09:46 16:47
766
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Херсон цілий рік щоденно 11:33 11:51 14:27
775
безпересадковий вагон
Харків Херсон цілий рік щоденно 11:33 11:51 14:27
61
безпересадковий вагон
Москва Херсон цілий рік по непарних , при двох непарних 29,31,3 11:50 12:13 16:47
61
Москва Миколаїв цілий рік по непарних, при двох непарних 29,31,3 11:53 12:13 14:40
957
безпересадковий вагон
Херсон Москва цілий рік по парних, при двох непарних 28,30,2 12:44 13:04 11:12
62
Миколаїв Москва цілий рік по парних, при двох непарних 28,30,2 12:44 13:04 11:12
109
Херсон Львів до 22/01/2019, з 30/03/2019 щоденно; 23/01-29/03/2019 по непарних, при двох непарних 31,3 16:40 17:00 08:20
765
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Херсон Київ цілий рік щоденно 18:33 18:51 23:14
765
безпересадковий вагон
Херсон Харків цілий рік щоденно 18:33 18:51 08:56
134
Миколаїв Івано-Франківськ з 9/12/2018 щоденно, крім 6,9,12,15,18,21,24,27/02, 2,5,8,11,14,17,20,23,26,29/03, 1,4,7,10,13,16/04/2019 20:39 20:44 13:35
161
Київ Миколаїв 27,29/12/2018, 3,5,9,13/01/2019 21:52 21:55 04:56
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Рівне з 9/12/2018 щоденно 22:07 22:27 14:35
375
Херсон Харків цілий рік щоденно; відмінено 1/01/2019 23:44 23:49 10:12