Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Розклад по станції Вапнярка (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
108
Одеса Ужгород цілий рік щоденно 02:33 02:35 16:28
95
("ТЯСМИН")
Черкаси Львів 11,15,20,24,28/12/2019, 2,6,10/01/2020; з 15/01/2020 по 3,7,11,15,19,23,27 числах кожного місяця 03:02 03:22 10:36
228
Ужгород Одеса 22,24,26/12/2019, 2,4,6,8,10/01/2020 04:06 04:08 09:30
146
("ДУНАЙ")
Ізмаїл Київ цілий рік щоденно; відмінено 1/01/2020 04:08 04:10 09:55
688
безпересадковий вагон
Березине Київ цілий рік по суботах та неділях 04:08 04:10 09:55
131
Житомир Одеса 13/06-30/08/2020 щоденно 04:35 04:37 09:39
131
Вінниця Одеса 9/12/2019-13/06/2020 та з 3/09/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3 04:35 04:37 09:39
136
Чернівці Одеса 8/12/2019-31/01/2020, 29/03-30/04/2020 щоденно, 1/02-27/03/2020 та з 1/10/2020 по непарних, при двох непарних 29,1,3 04:54 04:56 10:04
120
Запоріжжя, Кривий Ріг Львів цілий рік щоденно; відмінено 31/12/2019 05:18 05:20 12:37
58
Ковель Одеса 9/12/2019-27/05/2020 та з 15/09 по непарних (крім 29/02/2020), при двох непарних 27,29,1,3; 29/05-13/09/2020 щоденно 05:27 05:29 10:14
287
Київ Одеса 17/12/2019 06:20 06:22 10:26
33025
("БІЛА АКАЦІЯ")
Пшемисль Одеса з 15/12/2019 щоденно 06:34 06:36 11:15
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Рахів, Львів Одеса з 10/12/2019 по парних, при двох непарних 30, 1, 2 06:34 06:36 11:15
33025
("БІЛА АКАЦІЯ")
Пшемисль Одеса 8-13/12/2019 щоденно 06:34 06:36 11:15
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Ужгород Одеса 23-31/12/2019, 3-13/01/2020 по непарних 06:34 06:36 11:15
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Львів Одеса з 9/12/2019 по непарних (крім 23/12/2019-13/01/2020), при двох непарних 31, 3, 5 06:34 06:36 11:15
94
Мінськ Одеса 10/12/2019-29/05/2020, 18/09-11/12/2020 по вівторках, п"ятницях; 1/06-17/09/2020 щоденно 06:59 07:01 11:35
764
(ІНТЕРСІТІ+)
Одеса Київ цілий рік щоденно, крім 1/01/2020 08:59 09:00 12:46
107
Ужгород Одеса цілий рік щоденно 10:05 10:07 14:51
23
Москва Одеса цілий рік по парних, при двох непарних 30,2,4 15:07 15:09 19:50
132
Одеса Вінниця 8/12/2019-12/06/2020 та з 2/09/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2 17:11 17:13 19:21
132
Одеса Житомир 13/06-30/08/2020 щоденно 17:11 17:13 22:10
94
Одеса Мінськ 11/12/2019-30/05/2020, 19/09-12/12/2020 по середах, суботах; 2/06-18/09/2020 щоденно 19:14 19:16 13:37
24
Одеса Москва цілий рік по непарних, при двох непарних 29,1,3 19:27 19:29 15:55
763
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Одеса цілий рік щоденно, крім 31/12/2019 20:23 20:24 23:44
96
("ТЯСМИН")
Львів Черкаси 12,16,23,27,31/12/2019, 5,9,13/01/2020; з 16/01/2020 по 4,8,12,16,20,24,28 числах кожного місяця 20:42 21:02 04:06
136
Одеса Чернівці 9/12/2019-1/02/2020, 30/03-1/05/2020 щоденно, 2/02-28/03/2020 та з 2/10/2020 по парних, при двох непарних 30,2,4 21:23 21:25 10:02
120
Львів Кривий Ріг, Запоріжжя цілий рік щоденно; відмінено 1/01/2020 21:34 21:36 14:10
258
Одеса Ужгород 21,23,25/12/2019, 1,3,5,7,9/01/2020 21:41 21:43 11:10
58
Одеса Ковель 10/12/2019-28/05/2020 та з 16/09/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2,4; 30/05-14/09/2020 щоденно 22:59 23:01 10:50
36
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Пшемисль з 14/12/2019 щоденно 23:11 23:13 09:03
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Львів , Рахів 9, 11, 13/12/2019 23:11 23:13 14:17
36
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Пшемисль 8-13/12/2019 щоденно 23:11 23:13 09:50
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Львів з 8/12/2019 по парних (крім 22/12/2019-12/01/2020), при двох непарних 30, 2, 4 23:11 23:13 06:35
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Ужгород 22-30/12/2019, 2-12/01/2020 по парних 23:11 23:13 13:55
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Львів, Рахів з 15/12/2019 по непарних, при двох непарних 29, 31, 1 23:11 23:13 14:17
145
безпересадковий вагон
Київ Березине цілий рік по п"ятницях та суботах 23:34 23:36 11:06
145
("ДУНАЙ")
Київ Ізмаїл цілий рік щоденно; відмінено 31/12/2019 23:34 23:36 10:58