Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Вапнярка (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
108
Одеса Ужгород з 31/03/2019 щоденно 02:33 02:35 16:31
95
("ТЯСМИН")
Черкаси Львів 2/04-18/05/2019 по 2,6,10,14,18,22,26,30 числах кожного місяця; 21,25,29/05, 1/06/2019; 5,9,13,17,21,25,29/06/08/2019; 3,7,11,15,19,23,27/07/09/10/11/12/2019; 31/07/2019 03:02 03:22 10:36
228
Ужгород Одеса 21,27/04, 01/05/2019 04:06 04:08 09:23
688
безпересадковий вагон
Березине Київ з 31/03/2019 по суботах та неділях 04:08 04:10 09:55
146
Ізмаїл Київ з 31/03/2019 щоденно 04:08 04:10 09:55
247
Житомир Одеса з 31/03/2019 щоденно 04:35 04:37 09:33
136
Чернівці Одеса 31/03-30/04/2019 та з 1/10/2019 щоденно 04:54 04:56 09:58
120
Запоріжжя Львів 1-5,8-12,15-20,22-27/04, 6-8,10,13-16/05/2019 щоденно 05:06 05:08 12:37
120
Запоріжжя Львів 2,3/05/2019 05:06 05:08 12:37
120
Запоріжжя Львів з 31/03/2019 щоденно, крім 1-5,8-12,15-20,22-27/04, 2,3,6-8,10,13-16,17,19/05/2019 05:06 05:08 12:37
120
Запоріжжя Львів 17,19/05/2019 05:06 05:08 12:37
58
Ковель Одеса 1/04-29/05/2019 та з 17/09/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1; 31/05-16/09/2019 щоденно 05:27 05:29 10:08
26
Львів Одеса з 31/03/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,1; додатково 2,4/04/2019 06:34 06:36 11:16
26
Рахів, Львів Одеса 1/04/2019; з 6/04/2019 по парних, при двох непарних 30,1,2 06:34 06:36 11:16
33025
Пшемисль Одеса 31/03-31/08/2019 щоденно, крім 27-31/05/2019 06:34 06:36 11:16
33025
Пшемисль Одеса 27-31/05/2019 щоденно; увага: автобусом від станції пшемись з пересадкою на поїзд по станції медика 06:34 06:36 11:16
94
Мінськ Одеса 23,26/04, 14,17/05/2019 07:49 07:50 12:15
94
Мінськ Одеса 2/04-28/05/2019 (крім 23,26/04, 14,17/05/2019) та 20/09-6/12/20219 по вівторках, п"ятницях; 1/06-19/09/2019 щоденно 07:49 07:50 12:15
630
безпересадковий вагон
Гродно Одеса 1/06-12/09/2019 щоденно 07:49 07:50 12:15
764
(ІНТЕРСІТІ+)
Одеса Київ з 31/03/2019 щоденно 08:59 09:00 12:46
107
Ужгород Одеса з 31/03/2019 щоденно 10:05 10:07 14:49
23
Москва Одеса з 2/04/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 16:02 16:04 20:29
248
Одеса Житомир з 31/03/2019 щоденно 17:11 17:13 22:07
221
Київ Одеса 28/04, 6/05/2019 19:13 19:15 23:16
94
Одеса Мінськ 15/05/2019 19:57 19:59 15:18
94
Одеса Мінськ 3/04-29/05/2019 (крім 24/04, 15,18/05/2019) та 21/09-7/12/2019 по середах, суботах; 2/06-20/09/2019 щоденно 19:57 19:59 13:44
94
Одеса Мінськ 24/04/2019 19:57 19:59 16:57
94
Одеса Мінськ 18/05/2019 19:57 19:59 13:44
94
безпересадковий вагон
Одеса Гродно 2/06-13/09/2019 щоденно 19:57 19:59 22:08
763
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Одеса з 31/03/2019 щоденно 20:23 20:24 23:45
24
Одеса Москва з 1/04/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3 20:25 20:27 15:30
96
("ТЯСМИН")
Львів Черкаси 31/03-19/05/2019 по 3,7,11,15,19,23,27,31(1) числах кожного місяця; 22,26,30/05/2019; 4,8,12,16,20,24,28/06/08/10/11/12/2019, 3/08 (крім 4/08); 2,6,10,14,18,22,26,30/07, 1,6,10,14,18,20,24,28/09/2019 20:37 20:57 04:06
136
Одеса Чернівці 31/03-1/05/2019 та з 2/10/2019 щоденно 21:23 21:25 10:20
120
Львів Запоріжжя 8-11,15-18,22-25/04/2019 щоденно 21:29 21:31 14:48
120
Львів Запоріжжя 31/03-4/04, 7,14,19,21,26/04, 5-7,9,12-15/05/2019 щоденно 21:29 21:31 14:48
120
Львів Запоріжжя з 5/04/2019 щоденно, крім 7-11,14-19,21-26/04, 5-7,9,12-15/05/2019 21:29 21:31 14:35
258
Одеса Ужгород 19,26,30/04/2019 21:41 21:43 11:41
58
Одеса Ковель 2/04-30/05/2019 та з 18/09/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2; 1/06-17/09/2019 щоденно 22:59 23:01 10:50
36
Одеса Пшемисль 21/04-30/08/2019 щоденно, крім 26-30/05/2019 23:11 23:13 09:50
36
Одеса Пшемисль 26-30/05/2019 щоденно; увага: з пересадкою по станції медика на автобус до станції пшемисль 23:11 23:13 10:45
26
Одеса Львів з 22/04/2019 по парних, при двох непарних 29,31,1 23:11 23:13 06:35
26
Одеса Львів, Рахів з 21/04/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,1 23:11 23:13 14:17
36
Одеса Пшемисль 9/12/2018-20/04/2019 щоденно 23:14 23:16 09:50
26
Одеса Яремче, Рахів до 19/04/2019 по непарних (крім 1,3/04/2019), при двох непарних 29,31,1 23:14 23:16 14:17
26
Одеса Львів до 20/04/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4; 1,3/04/2019 23:14 23:16 06:35
145
Київ Ізмаїл з 31/03/2019 щоденно 23:34 23:36 10:58
145
безпересадковий вагон
Київ Березине з 5/04/2019 по п`ятницях та суботах 23:34 23:36 11:06