Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Кропивницький (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
790
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Кропивницький Київ з 31/03/2019 щоденно 00:05 05:18
59
("ЧАЙКА")
Харків Одеса 29/07-5/08/2019 щоденно 00:25 00:35 06:16
59
("ЧАЙКА")
Харків Одеса 25/04-30/09/2019 щоденно (крім 29/07-5/08/2019); 1-31/10/2019 по непарних; з 2/11/2019 по парних 00:25 00:35 06:08
564
безпересадковий вагон
Кривий Ріг Одеса з 31/03/2019 щоденно, крім 29/07-5/08/2019 00:41 00:44 06:18
564
безпересадковий вагон
Кривий Ріг Одеса 29/07-5/08/2019 щоденно 00:41 00:44 06:57
53
("СКІФІЯ")
Дніпро Одеса 29/07-5/08/2019 щоденно 00:41 00:44 06:57
53
("СКІФІЯ")
Дніпро Одеса з 31/03/2019 щоденно, крім 29/07-5/08/2019 00:41 00:44 06:18
60
("ЧАЙКА")
Одеса Харків 23/04-1/10/2019 щоденно; 2-30/10/2019 по парних; з 1/11/2019 по непарних 00:58 01:08 08:21
8
("ПАЛЬМІРА")
Одеса Харків з 31/03/2019 щоденно 02:06 02:09 08:48
54
безпересадковий вагон
Одеса Кривий Ріг з 31/03/2019 щоденно, крім 18/07/2019 03:15 03:18 10:10
54
безпересадковий вагон
Одеса Кривий Ріг 18/07/2019 03:15 03:18 10:15
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро 30/06-9/07, 14-23/07 ,28/07-8/08, 11-22/08, 1-11/09, 15-21/09/2019 щоденно 03:15 03:18 09:00
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро з 31/03/2019 щоденно, крім 30/06-9/07, 14-23/07 ,28/07-8/08, 11-22/08, 1-11/09, 15-21/09/2019 03:15 03:18 08:50
120
Львів Запоріжжя 14-17,19-23/07, 28/07-8/08, 11-22/08, 1-11,15-21/09/2019 щоденно 04:04 04:07 14:43
120
Львів Запоріжжя 18/07/2019 04:04 04:07 14:43
120
Львів Запоріжжя з 5/04/2019 щоденно, крім 14-23/07, 28/07-8/08, 11-22/08, 1-11,15-21/09/2019 04:04 04:07 14:35
7
Харків Одеса з 31/03/2019 щоденно, крім 29/07-5/08/2019 04:16 04:19 09:13
7
Харків Одеса 29/07-5/08/2019 щоденно 04:16 04:19 09:42
234
Одеса Харків 1-29/07, 1/08-1/09/2019 по непарних, крім 31/08/2019 05:58 06:03 13:45
271
Харків Одеса 27/06-31/07, 1/09-21/09/2019 по непарним (крім 23/07/2019), 2/08-30/08/2019 по парним 21:42 21:52 06:46
271
Харків Одеса 23/07/2019 21:42 21:52 06:46
120
Запоріжжя Львів з 31/03/2019 щоденно 22:02 22:05 12:37
92
Одеса Костянтинівка з 20/08/2019 щоденно 22:22 22:27 09:11
92
Одеса Костянтинівка 31/03-19/08/2019 щоденно 22:22 22:27 09:05
790
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Кропивницький з 31/03/2019 щоденно 22:35 22:35
233
Харків Одеса 2-30/07, 2/08-2/09/2019 по парних, крім 1/09/2019 22:59 23:02 05:03
272
Одеса Харків 18/06-30/07, 2-22/09/2019 по парних, 1/08-31/08/2019 по непарних 23:16 23:21 08:02
92
Костянтинівка Одеса 29/07-5/08/2019 щоденно 23:31 23:34 05:31
92
Костянтинівка Одеса з 1/04/2019 щоденно, крім 29/07-5/08/2019 23:31 23:34 05:23