Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Кропивницький (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
790
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Кропивницький Київ з 31/03/2019 щоденно; відмінено 31/05-15/06/2019 00:05 05:18
59
("ЧАЙКА")
Харків Одеса 25/04-30/09/2019 щоденно (крім 30/05-14/06/2019); 1-31/10/2019 по непарних; з 2/11/2019 по парних 00:25 00:35 06:08
53
("СКІФІЯ")
Дніпро Одеса з 31/03/2019 щоденно, крім 30/05-14/06/2019 00:41 00:44 06:18
564
безпересадковий вагон
Кривий Ріг Одеса з 31/03/2019 щоденно, крім 30/05-14/06/2019 00:41 00:44 06:18
60
("ЧАЙКА")
Одеса Харків 23/04-1/10/2019 щоденно (крім 13-16,21-23,26/05-14/06/2019); 2-30/10/2019 по парних; з 1/11/2019 по непарних 00:58 01:08 08:21
60
("ЧАЙКА")
Одеса Харків 21-23/05/2019 щоденно 00:58 01:08 08:24
60
("ЧАЙКА")
Одеса Харків 13,14,15,16/05/2019 00:58 01:08 08:24
60
("ЧАЙКА")
Одеса Харків 26-29/05/2019 щоденно 00:58 01:08 08:24
8
Одеса Харків з 31/03/2019 щоденно, крім 30/05-14/06/2019 02:06 02:09 08:48
54
безпересадковий вагон
Одеса Кривий Ріг з 31/03/2019 щоденно, крім 30/05-14/06/2019 03:15 03:18 10:10
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро з 31/03/2019 щоденно, крім 30/05-14/06/2019 03:15 03:18 08:50
120
Львів Запоріжжя 20,26,27/05/2019 04:04 04:07 14:40
120
Львів Запоріжжя з 5/04/2019 щоденно, крім 20,26,27/05, 30/05-14/06/2019 04:04 04:07 14:35
7
Харків Одеса 11,13,20,21/05/2019 04:16 04:19 09:13
7
Харків Одеса з 31/03/2019 щоденно, крім 11,13,20,21/05, 30/05-14/06/2019 04:16 04:19 09:13
271
Харків Одеса 19/06-31/07, 1/09-21/09/2019 по непарним, 2/08-30/08/2019 по парним 21:42 21:52 06:46
120
Запоріжжя Львів з 31/03/2019 щоденно, крім 30/05-14/06/2019 22:02 22:05 12:37
92
Одеса Костянтинівка з 31/03/2019 щоденно, крім 30/05-14/06/2019 22:22 22:27 09:05
790
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Кропивницький з 31/03/2019 щоденно; відмінено 30/05-14/06/2019 22:35 22:35
272
Одеса Харків 20/06-30/07, 2-22/09/2019 по парних, 1/08-31/08/2019 по непарних 23:16 23:21 08:02
92
Костянтинівка Одеса з 1/04/2019 щоденно, крім 21,23,27,29/05, 30/05-14/06/2019 23:31 23:34 05:23
92
Костянтинівка Одеса 21,23,27,29/05/2019 23:31 23:34 05:23