Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Кропивницький (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
53
("СКІФІЯ")
Дніпро Одеса з 31/03/2019 щоденно 00:41 00:44 06:18
120
Запоріжжя Львів 1-5,8-12,15-20,22-27/04, 6-8,10,13-16/05/2019 щоденно 22:02 22:05 12:37
120
Запоріжжя Львів 2,3/05/2019 22:02 22:05 12:37
120
Запоріжжя Львів з 31/03/2019 щоденно, крім 1-5,8-12,15-20,22-27/04, 2,3,6-8,10,13-16,17,19/05/2019 22:02 22:05 12:37
120
Запоріжжя Львів 17,19/05/2019 22:02 22:05 12:37
790
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Кропивницький з 31/03/2019 щоденно, крім 8-11/04, 15-18/04, 22-25/04/2019 22:35 22:35
790
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Кропивницький 8-11/04, 15-18/04, 22-25/04/2019 щоденно 22:52 22:52
92
Костянтинівка Одеса з 1/04/2019 щоденно, крім 8-12,15-19,22-26/04, 7,21,23,27,29,31/05/2019 23:31 23:34 05:23
92
Костянтинівка Одеса 8-12,15-19,22-26/04/2019 щоденно 23:31 23:34 05:23
92
Костянтинівка Одеса 7/05/2019 23:31 23:34 05:23
92
Костянтинівка Одеса 21,23,27,29,31/05/2019 23:31 23:34 05:23
564
безпересадковий вагон
Кривий Ріг Одеса з 31/03/2019 щоденно 00:41 00:44 06:18
790
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Кропивницький Київ 26/04/2019 00:05 06:31
790
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Кропивницький Київ 9-12/04, 16-19/04, 23-25/04/2019 щоденно 00:05 05:18
790
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Кропивницький Київ з 31/03/2019 щоденно, крім 9-12/04, 16-19/04, 23-26/04/2019 00:05 05:18
120
Львів Запоріжжя 8-11,15-18,22-25/04/2019 щоденно 04:04 04:07 14:48
120
Львів Запоріжжя 31/03-4/04, 7,14,19,21,26/04, 5-7,9,12-15/05/2019 щоденно 04:04 04:07 14:48
120
Львів Запоріжжя з 5/04/2019 щоденно, крім 7-11,14-19,21-26/04, 5-7,9,12-15/05/2019 04:04 04:07 14:35
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро з 31/03/2019 щоденно 03:15 03:18 08:50
54
безпересадковий вагон
Одеса Кривий Ріг з 31/03/2019 щоденно 03:15 03:18 10:10
60
("ЧАЙКА")
Одеса Харків 13,14,15,16/05/2019 00:58 01:08 08:24
60
("ЧАЙКА")
Одеса Харків 21,22,23/05/2019 00:58 01:08 08:24
8
Одеса Харків з 31/03/2019 щоденно 02:06 02:09 08:48
60
("ЧАЙКА")
Одеса Харків 23/04-1/10/2019 щоденно (крім 13-16,21-23/05/2019); 2-30/10/2019 по парних; 3-21/04, з 1/11/2019 по непарних 00:58 01:08 08:21
92
Одеса Костянтинівка з 31/03/2019 щоденно, крім 8-11,15-18,22-25/04/2019 22:22 22:27 09:05
92
Одеса Костянтинівка 8-11,15-18,22-25/04/2019 щоденно 22:22 22:38 09:05
7
Харків Одеса з 31/03/2019 щоденно, крім 6,7,8,10,11,13,20,21/05/2019 04:16 04:19 09:13
59
("ЧАЙКА")
Харків Одеса 25/04-30/09/2019 щоденно; 1-31/10/2019 по непарних; 2-24/04, з 2/11/2019 по парних 00:25 00:35 06:08
7
Харків Одеса 6,7,8,10,11,13,20,21/05/2019 04:16 04:19 09:13