Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Новоукраїнка (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
270
Одеса Лисичанськ з 1/11/2021 по непарних 00:01 00:03 15:34
54
безпересадковий вагон
Одеса Кривий Ріг з 6/11/2021 по парних 01:21 01:23 10:10
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро з 30/11/2021 по парних 01:21 01:23 08:43
53
("СКІФІЯ")
Дніпро Одеса 31/10/2021; з 1/11/2021 по непарних 01:50 01:52 06:36
564
безпересадковий вагон
Кривий Ріг Одеса з 5/11/2021 по непарних 01:50 01:52 06:36
120
Львів Запоріжжя з 4/11/2021 по парних , при двох непарних 30,2,4 03:18 03:20 14:10
92
Костянтинівка Одеса 1/11/2021; з 2/11/2021 по парних 04:43 04:45 09:39
270
Лисичанськ Одеса 31/10/2021; з 2/11/2021 по парних 07:19 07:21 12:18
92
Одеса Костянтинівка 31/10/2021; з 1/11/2021 по непарних 22:07 22:09 09:12
120
Запоріжжя Львів з 1/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 23:21 23:23 12:51