Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Знам'Янка-Пас. (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
135
("МАЯК")
Авдіївка Київ 2/07-30/10/2021 щоденно 06:22 06:27 11:04
135
("МАЯК")
Авдіївка Київ з 31/10/2021 щоденно 06:22 06:27 11:04
116
("МАЯК")
Бердянськ Київ з 31/10/2021 щоденно 06:22 06:27 11:04
116
("МАЯК")
Бердянськ Київ 2/07-30/10/2021 щоденно 06:22 06:27 11:04
53
("СКІФІЯ")
Дніпро Одеса 31/10/2021; з 1/11/2021 по непарних 23:32 23:55 06:36
53
("СКІФІЯ")
Дніпро Одеса 28/03-30/10/2021 щоденно 23:32 23:55 06:36
41
Дніпро Трускавець з 31/10/2021 щоденно 18:12 18:15 11:07
41
Дніпро Трускавець 28/03-30/10/2021 щоденно 18:15 18:20 11:07
79
("ДНІПРО")
Дніпро Київ 28/03-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 02:06 02:09 05:52
79
("ДНІПРО")
Дніпро Київ з 1/11/2021 щоденно 02:06 02:09 05:52
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 19:32 19:33 22:53
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ з 31/10/2021 щоденно 19:32 19:33 22:53
120
Запоріжжя Львів з 1/11/2021 по непарних (крім 3/11/2021), при двох непарних 29,1,3 20:54 21:14 12:51
120
Запоріжжя Львів 3/07-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 20:54 21:14 12:51
84
Київ Маріуполь 22/11-5/12/2021 щоденно 21:27 21:29 11:03
84
Київ Маріуполь з 31/10/2021 щоденно, крім 22/11-9/12/2021 21:27 21:29 11:03
84
Київ Маріуполь 28/03-30/10/2021 щоденно 21:27 21:29 11:03
84
Київ Маріуполь 6-9/12/2021 щоденно 21:27 21:29 11:03
116
("МАЯК")
Київ Бердянськ 22-30/11, 1-5/12/2021 щоденно 00:24 00:26 11:46
116
("МАЯК")
Київ Бердянськ з 31/10/2021 щоденно, крім 22-30/11, 1-9/12/2021 00:24 00:26 11:46
116
("МАЯК")
Київ Бердянськ 2/07-30/10/2021 щоденно 00:24 00:26 11:46
116
("МАЯК")
Київ Бердянськ 6-9/12/2021 щоденно 00:24 00:26 11:46
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 22/11-5/12/2021 щоденно 10:44 10:45 14:56
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 31/10/2021; 1-14,16,18/11/2021 щоденно 10:44 10:45 14:54
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 15,17,19/11/2021 10:44 10:45 15:03
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 11,13,19,21,25/10/2021 10:44 10:45 14:59
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 26-30/10/2021 щоденно 10:44 10:45 14:54
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 6-10/12/2021 10:44 10:45 15:04
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 28/03-24/10/2021 щоденно, крім 11,13,19,21/10/2021 10:44 10:45 14:46
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя з 20/11/2021 щоденно, крім 15,17,19/11, 22/11-10/12/2021 10:44 10:45 14:46
790
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Кропивницький 28/03-30/10/2021 щоденно 21:43 22:08 22:55
790
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Кропивницький з 31/10/2021 щоденно 21:43 22:08 22:55
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка з 31/10/2021 щоденно, крім 22/11-9/12/2021 23:39 23:42 08:05
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка 28/03-30/10/2021 щоденно 23:39 23:42 08:05
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка 22/11-5/12/2021 щоденно 23:39 23:42 08:10
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка 6-9/12/2021 щоденно 23:39 23:42 08:20
734
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Покровськ з 31/10/2021 щоденно 21:11 21:12 02:05
734
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Покровськ 28/03-30/10/2021 щоденно 21:11 21:12 02:05
792
Київ Кременчук 28/03-30/10/2021 щоденно 21:43 21:58 23:12
136
("МАЯК")
Київ Авдіївка 2/07-30/10/2021 щоденно 00:24 00:26 09:10
136
("МАЯК")
Київ Авдіївка з 31/10/2021 щоденно 00:24 00:26 09:10
80
("ДНІПРО")
Київ Дніпро 14,16/11/2021; з 18/11/2021 щоденно 03:19 03:21 06:49
80
("ДНІПРО")
Київ Дніпро 25-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 03:19 03:21 06:56
80
("ДНІПРО")
Київ Дніпро 31/10/2021; 2-13,15,17/11/2021 щоденно 03:19 03:21 06:56
792
Київ Кременчук з 31/10/2021 щоденно 21:43 21:58 23:12
76
Київ Кривий Ріг 28/03-30/10/2021 щоденно 02:30 02:34 06:23
76
Київ Кривий Ріг з 31/10/2021 щоденно, крім 2,3/11/2021 02:30 02:34 06:23
88
Ковель Новоолексіївка з 1/11/2021 по непарних (крім 23-29/11,1-9/12/2021), при двох непарних 29,1,3 01:58 02:03 11:20
88
Ковель Новоолексіївка 7/07-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 01:04 01:06 10:17
88
Ковель Новоолексіївка 7,9/12/2021 01:58 02:03 11:30
88
Ковель Новоолексіївка 23-29/11, 1-5/12/2021 по непарних 01:58 02:03 11:25
92
Костянтинівка Одеса 28/03-30/10/2021 щоденно 02:22 02:45 09:39
92
Костянтинівка Одеса 1/11/2021; з 2/11/2021 по парних 02:22 02:45 09:39
791
Кременчук Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 01:08 01:33 05:18
791
Кременчук Київ з 31/10/2021 щоденно 01:08 01:33 05:18
564
безпересадковий вагон
Кривий Ріг Одеса з 5/11/2021 по непарних 23:32 23:55 06:36
564
безпересадковий вагон
Кривий Ріг Одеса 1/05-30/10/2021 щоденно 23:32 23:55 06:36
76
Кривий Ріг Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 00:44 00:49 04:58
76
Кривий Ріг Київ з 31/10/2021 щоденно, крім 2,3/11/2021 00:44 00:49 04:58
790
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Кропивницький Київ з 1/11/2021 щоденно 00:56 01:33 05:18
790
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Кропивницький Київ 28/03-31/10/2021 щоденно 00:56 01:33 05:18
269
Лисичанськ Одеса 1/09-29/10/2021 по непарних 05:00 05:23 12:10
270
Лисичанськ Одеса 31/10/2021; з 2/11/2021 по парних 05:00 05:23 12:18
120
Львів Запоріжжя 4/07-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 05:11 05:26 14:10
120
Львів Запоріжжя з 4/11/2021 по парних , при двох непарних 30,2,4 05:11 05:26 14:10
86
Львів Новоолексіївка 7,9/12/2021 01:58 02:03 11:30
86
Львів Новоолексіївка 12/09-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 01:22 01:40 11:20
86
Львів Новоолексіївка 23-29/11, 1-5/12/2021 по непарних 01:58 02:03 11:25
86
Львів Новоолексіївка 1/11-11/12/2021 по непарних (крім 23-29/11,1-9/12/2021), при двох непарних 29,1,3 01:58 02:03 11:20
70
Львів Маріуполь 6-9/12/2021 щоденно 15:53 16:12 06:50
70
Львів Маріуполь 22/11-5/12/2021 щоденно 15:53 16:12 06:50
70
Львів Маріуполь 15-30/10/2021 щоденно 15:53 16:12 06:30
70
Львів Маріуполь з 31/10/2021 щоденно, крім 22/11-9/12/2021 15:53 16:12 06:30
84
Маріуполь Київ з 31/10/2021 щоденно, крім 22/11-9/12/2021 08:04 08:07 12:39
84
Маріуполь Київ 6-9/12/2021 щоденно 08:14 08:17 12:41
84
Маріуполь Київ 22/11-5/12/2021 щоденно 08:14 08:17 12:41
84
Маріуполь Київ 2/04-30/10/2021 щоденно 08:04 08:07 12:39
70
Маріуполь Львів з 31/10/2021 щоденно 02:52 03:10 17:39
70
Маріуполь Львів 25/04-30/10/2021 щоденно 02:52 03:10 17:39
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ з 31/10/2021 щоденно 03:30 03:42 08:08
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 03:30 03:42 08:08
88
Новоолексіївка Ковель 28/03-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 22:57 23:06 13:36
88
Новоолексіївка Ковель з 14/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 22:36 22:40 13:36
88
Новоолексіївка Ковель 2-12/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 22:36 22:40 13:36
86
Новоолексіївка Львів 13/09-29/10/2021 по непарних 01:17 01:20 15:40
86
Новоолексіївка Львів 31/10/2021; 2/11-12/12/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 22:36 22:40 13:00
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро 28/03-30/10/2021 щоденно 03:11 03:40 08:47
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро з 14/11/2021 по парних 03:11 03:40 08:43
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро 1/11/2021; 2-12/11/2021 по парних 03:11 03:40 08:47
54
безпересадковий вагон
Одеса Кривий Ріг з 6/11/2021 по парних 03:11 03:40 10:10
54
безпересадковий вагон
Одеса Кривий Ріг 28/04-30/10/2021 щоденно 03:11 03:40 10:10
60
("ЧАЙКА")
Одеса Харків 1/09-29/10/2021 по непарних 02:04 02:25 08:34
8
("ПАЛЬМІРА")
Одеса Харків 1/05-30/10/2021 щоденно 04:10 04:33 10:05
8
("ПАЛЬМІРА")
Одеса Харків з 31/10/2021 щоденно 04:10 04:33 10:05
60
("ЧАЙКА")
Одеса Харків 31/10/2021 02:06 02:27 08:34
92
Одеса Костянтинівка 31/10/2021; з 1/11/2021 по непарних 00:02 00:33 09:12
92
Одеса Костянтинівка 28/03-30/10/2021 щоденно 00:02 00:33 09:12
270
Одеса Лисичанськ з 1/11/2021 по непарних 02:06 02:27 15:34
270
Одеса Лисичанськ 2/09-30/10/2021 по парних 02:04 02:25 15:34
733
(ІНТЕРСІТІ+)
Покровськ Київ з 31/10/2021 щоденно 09:32 09:33 12:52
733
(ІНТЕРСІТІ+)
Покровськ Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 09:32 09:33 12:52
42
Трускавець Дніпро 31/10-13/11, 15,17/11/2021 щоденно 05:49 05:52 09:41
42
Трускавець Дніпро 14,16/11/2021; з 18/11/2021 щоденно 05:49 05:52 09:35
42
Трускавець Дніпро 25-30/10/2021 щоденно 05:49 05:52 09:41
7
("ПАЛЬМІРА")
Харків Одеса з 31/10/2021 щоденно 03:00 03:20 09:21
7
("ПАЛЬМІРА")
Харків Одеса 28/03-30/10/2021 щоденно 03:00 03:20 09:21
59
("ЧАЙКА")
Харків Одеса 2/09-30/10/2021 по парних 05:00 05:23 12:10