Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Цвіткове (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
86
Новоолексіївка Львів 13,15,17/05/2019 00:53 00:55 12:49
86
Новоолексіївка Львів з 3/04/2019 по непарних (крім 11,15,17,23,25/04, 13-17,21,23,27-31/05/2019), при двох непарних 29,31,3 00:53 00:55 12:49
85
безпересадковий вагон
Дніпро Пшемисль 19,21,25,27,29/04, 1,3,5,11,17,25/05, 1,7,15,19,21,27,29/06, 5,13,19,27/07, 3,9,17,23,25/08, 7,21/09, 5,13,19/10, 9,23/11/2019 00:53 00:55 17:46
86
Новоолексіївка Львів 21,23,27,29,31/05/2019 00:53 00:55 12:49
86
Новоолексіївка Львів 11/04/2019 01:03 01:05 12:49
86
Новоолексіївка Львів 17/04/2019 01:03 01:05 12:49
86
Новоолексіївка Львів 15,23,25/04/2019 01:03 01:05 12:49
102
Херсон Київ з 31/03/2019 щоденно, крім 8-11,15-18,22-25/04/2019 04:36 04:38 06:56
102
Херсон Київ 8-11,15-18,22-25/04/2019 щоденно 04:47 04:49 07:15
70
Маріуполь Львів з 31/03/2019 щоденно, крім 8-12,15-18,22-25/04/2019 05:06 05:15 17:27
70
Маріуполь Львів 12/04/2019 05:06 05:15 17:27
70
Маріуполь Львів 8-11,15,17,22-25/04/2019 щоденно 05:10 05:19 17:27
70
Маріуполь Львів 16,18/04/2019 05:10 05:19 17:27
284
Кривий Ріг Київ 25/04/2019 07:08 07:10 10:39
162
Миколаїв Київ 24,26,30/04, 4/05/2019 08:52 08:54 12:28
84
Маріуполь Київ з 31/03/2019 щоденно, крім 7-11,14-18,21-25/04/2019 10:17 10:19 12:38
84
Маріуполь Київ 7-11,14-18,21-25/04/2019 щоденно 10:24 10:26 12:44
70
Львів Маріуполь з 31/03/2019 щоденно 13:28 13:30 06:30
33025
безпересадковий вагон
Пшемисль Дніпро 20,22,26,28,30/04, 2,4,6,12,18,26/05, 2,8,16,20,22,28,30/06, 6,14,20,28/07, 4,10,18,24,26/08, 8,22/09, 6,14,20/10, 10,24/11/2019 13:28 13:30 19:43
84
Київ Маріуполь з 31/03/2019 щоденно, крім 8-11,15-18,22-26/04/2019 18:53 18:55 11:05
84
Київ Маріуполь 8-11,15-18,22-25/04/2019 щоденно 18:53 18:55 11:05
84
Київ Маріуполь 26/04/2019 18:53 18:55 11:05
102
Київ Херсон з 31/03/2019 щоденно, крім 8-11,15-18,22-25/04/2019 22:32 22:42 08:15
102
Київ Херсон 8-11,15-18,22-25/04/2019 щоденно 22:32 22:42 08:48
86
Львів Новоолексіївка з 2/04/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 23:04 23:06 11:15