Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Трускавець (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
49
("КОБЗАР")
Київ Трускавець з 31/03/2019 щоденно 08:02 08:02
49
("КОБЗАР")
Київ Трускавець до 30/03/2019 щоденно 08:02 08:02
41
Дніпро Трускавець 8-11,15-18,22-25/04/2019 щоденно 11:11 11:11
41
Дніпро Трускавець з 31/03/2019 щоденно, крім 8-11,15-18,22-25/04/2019 11:11 11:11
41
Дніпро Трускавець 22,25-29/03/2019 щоденно 11:11 11:11
41
Дніпро Трускавець 18-21/03/2019 11:11 11:11
41
Дніпро Трускавець до 30/03/2019 щоденно, крім 18-22/03, 25-29/03/2019 11:11 11:11
42
Трускавець Дніпро з 31/03/2019 щоденно, крім 8-11,15-18,22-25/04/2019 12:36 09:22
42
Трускавець Дніпро 22-29/03/2019 щоденно 12:36 09:25
42
Трускавець Дніпро до 30/03/2019 щоденно, крім 22-29/03/2019 12:36 09:22
42
Трускавець Дніпро 8-11,15-18,22-25/04/2019 щоденно 12:36 09:38
50
("КОБЗАР")
Трускавець Київ до 30/03/2019 щоденно 19:49 07:33
50
("КОБЗАР")
Трускавець Київ з 31/03/2019 щоденно 19:49 07:33