Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Татарів (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
606
Рахів Львів з 31/03/2019 щоденно 02:34 02:36 08:30
357
("ГУЦУЛЬЩИНА")
Київ Тернопіль, Рахів з 31/03/2019 щоденно 07:44 07:46 09:43
150
Кременчук Ворохта 16,18,22,24,26/04, 2,6,8/05/2019 11:38 11:42 11:56
150
Кременчук Ворохта 31/03, 1-31/06/07/09/10/2019 по непарних; 2-30/04/05/08/2019 (крім 16,18,22,24,26/04, 2,6,8/05/2019), 2/11-6/12/2019 по парних 11:38 11:42 11:56
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта 2-30/06/07/09/10/2019 по парних; 1-31/04/05/08/2019, 1/11-5/12/2019 по непарних 11:38 11:42 11:56
26
Одеса Львів, Рахів з 21/04/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,1 12:17 12:19 14:17
26
Одеса Яремче, Рахів до 19/04/2019 по непарних (крім 1,3/04/2019), при двох непарних 29,31,1 12:17 12:19 14:17
150
Ворохта Кременчук 2-30/06/07/09/10/2019 по парних; 1-31/04/05/08/2019, 1/11-7/12/2019 по непарних 13:56 14:00 12:10
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ 31/03, 1-31/06/07/09/10/2019 по непарних; 2-30/04/05/08/2019, 2/11-6/12/2019 по парних 13:56 14:00 05:28
358
("ГУЦУЛЬЩИНА")
Рахів, Тернопіль Київ з 31/03/2019 щоденно, крім 24/04/2019 14:28 14:30 06:32
358
Рахів, Тернопіль Київ 24/04/2019 14:28 14:30 06:37
26
Рахів, Львів Одеса 1/04/2019; з 6/04/2019 по парних, при двох непарних 30,1,2 18:13 18:15 11:16
606
Львів Рахів з 31/03/2019 щоденно 21:47 21:49 23:50