Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Підзамче (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
70
Львів Маріуполь 23-27/09/2019 щоденно 01:26 01:28 06:30
70
Львів Маріуполь 11/09/2019 01:26 01:28 06:30
70
Львів Маріуполь 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 11,23-27/09/2019 01:26 01:28 06:30
70
Львів Маріуполь з 27/10/2019 щоденно 01:26 01:28 06:30
142
Бахмут Львів 8-12,15-19,22-26,29/09/2019 щоденно 04:16 04:18 04:30
142
Бахмут Львів до 26/10/2019 щоденно, крім 8-12,15-19,22-26,29/09/2019 04:16 04:18 04:30
142
Бахмут Львів з 27/10/2019 щоденно 04:16 04:18 04:30
91
("ЛЬВІВ")
Київ Львів з 27/10/2019 щоденно 05:47 05:49 06:00
91
("ЛЬВІВ")
Київ Львів до 26/10/2019 щоденно, крім 24,26/09/2019 05:47 05:49 06:00
91
("ЛЬВІВ")
Київ Львів 24,26/09/2019 05:47 05:49 06:00
744
(ІНТЕРСІТІ+)
Львів Київ, Дарниця до 26/10/2019 щоденно 06:13 06:14 11:43
744
(ІНТЕРСІТІ+)
Львів Київ, Дарниця з 27/10/2019 щоденно 06:13 06:14 11:43
12
("ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС")
Одеса Львів з 27/10/2019 щоденно 07:46 07:48 07:58
12
("ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС")
Одеса Львів 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 25/09-5/10/2019 07:46 07:48 07:58
109
Херсон Львів 29,30/09, 1,3,5/10/2019 07:56 07:58 08:09
109
Херсон Львів 25-28/09/2019 щоденно 07:56 07:58 08:09
12
("ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС")
Одеса Львів 25/09-5/10/2019 щоденно, крім 28/09/2019 08:08 08:10 08:20
109
Херсон Львів 23,24/09/2019 08:11 08:13 08:24
109
Херсон Львів з 31/03-22/09/2019 щоденно; 7-25/10/2019 по непарних 08:11 08:13 08:24
109
Херсон Львів з 27/10/2019 по непарних; при двох непарних 29,31,3 08:11 08:13 08:24
41
Дніпро Трускавець 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 25-27, 29/09-5/10/2019 08:22 08:24 11:11
41
Дніпро Трускавець з 27/10/2019 щоденно 08:22 08:24 11:11
41
Дніпро Трускавець 25/09-5/10/2019 щоденно, крім 28/09/2019 08:22 08:24 11:11
12
("ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС")
Одеса Львів 28/09/2019 08:32 08:34 08:46
804
Рівне Львів з 28/10/2019 щоденно, крім неділі 09:22 09:23 09:35
804
Рівне Львів до 26/10/2019 щоденно, крім неділі 09:22 09:23 09:35
804
Львів Рівне до 26/10/2019 щоденно, крім неділі 10:00 10:01 12:35
804
Львів Рівне з 28/10/2019 щоденно, крім неділі 10:00 10:01 12:35
134
Миколаїв Івано-Франківськ 31/03-14/09/2019 щоденно; 19,20,22,23,25,26,28,29/09, 1,2,4,5,7,8,10,11,13,14,16,17,19,20,22,23,25,26/10/2019 10:36 10:38 13:35
134
Миколаїв Львів 16,17/09/2019 10:36 10:38 10:49
134
Миколаїв Івано-Франківськ 28,29,31/10, 1,3,4,6,7,9,10,12,13,15,16,18,19,21,22,24,25,27,28,30/11, 1,3,4/12/2019 10:36 10:38 13:35
705
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Пшемисль 27/10-14/12/2019 щоденно 11:00 11:01 12:25
705
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Пшемисль 31/03-26/10/2019 щоденно 11:00 11:01 12:25
120
Запоріжжя Львів з 27/10/2019 щоденно 12:24 12:26 12:37
120
Запоріжжя Львів до 26/10/2019 щоденно, крім 25/09-5/10/2019 12:24 12:26 12:37
120
Запоріжжя Львів 25/09-5/10/2019 щоденно 12:32 12:34 12:45
120
Львів Запоріжжя 25-28/09/2019 щоденно 14:11 14:13 14:35
120
Львів Запоріжжя 1-11,15-21/09, 6-9,13-24/10/2019 щоденно 14:11 14:13 14:43
120
Львів Запоріжжя 29/09-5/10/2019 щоденно 14:11 14:13 14:43
120
Львів Запоріжжя з 27/10/2019 щоденно 14:11 14:13 14:35
120
Львів Запоріжжя до 26/10/2019 щоденно, крім 1-11,15-21/09, 25/09-9/10, 13-24/10/2019 14:11 14:13 14:35
142
Львів Бахмут до 26/10/2019 щоденно 14:36 14:38 19:00
142
Львів Бахмут з 27/10/2019 щоденно 14:36 14:38 19:00
42
Трускавець Дніпро 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 1-11,15-21/09, 29/09-9/10, 13-24/10/2019 15:33 15:35 09:22
42
Трускавець Дніпро 1-11,15-21/09, 29/09-9/10, 13-24/10/2019 щоденно 15:33 15:35 09:32
42
Трускавець Дніпро з 27/10/2019 щоденно 15:33 15:35 09:22
110
Львів Херсон з 31/03-29/09/2019 щоденно; 30/09-26/10/2019 по парних 15:51 15:53 10:56
110
Львів Херсон з 28/10/2019 по парних; при двох непарних 28,30,2 15:51 15:53 10:54
806
Рівне Львів до 26/10/2019 щоденно, крім суботи 16:00 16:01 16:12
806
Рівне Львів з 27/10/2019 щоденно, крім суботи 16:00 16:01 16:12
111
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів 24/09-26/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 16:14 16:16 16:26
111
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 16:14 16:16 16:26
806
Львів Рівне до 26/10/2019 щоденно, крім суботи 16:41 16:42 19:16
806
Львів Рівне з 27/10/2019 щоденно, крім суботи 16:41 16:42 19:16
70
Маріуполь Львів 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 23-27/09/2019 17:14 17:16 17:27
70
Маріуполь Львів 23-27/09/2019 щоденно 17:14 17:16 17:27
70
Маріуполь Львів з 27/10/2019 щоденно 17:16 17:18 17:29
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 17:51 17:53 13:28
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 25/09-25/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 17:51 17:53 13:28
705
(ІНТЕРСІТІ+)
Пшемисль Київ 31/03-26/10/2019 щоденно 18:54 18:55 23:53
705
(ІНТЕРСІТІ+)
Пшемисль Київ 27/10-14/12/2019 щоденно 18:54 18:55 23:53
133
Івано-Франківськ Миколаїв 31/03-15/09/2019 щоденно; 20,21,23,24,26,27,29,30/09, 2,3,5,6,8,9,11,12,14,15,17,18,20,21,23,24,26/10/2019 19:25 19:27 17:36
133
Львів Миколаїв 17,18/09/2019 19:25 19:27 17:36
133
Івано-Франківськ Миколаїв 27,29,30/10, 1,2,4,5,7,8,10,11,13,14,16,17,19,20,22,23,25,26,28,29/11, 1,2,4,5/12/2019 19:25 19:27 17:42
12
("ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС")
Львів Одеса з 27/10/2019 щоденно 22:27 22:29 08:47
12
("ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС")
Львів Одеса 25/09-5/10/2019 щоденно 22:27 22:29 08:56
12
("ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС")
Львів Одеса 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 25/09-5/10/2019 22:27 22:29 08:47
743
(ІНТЕРСІТІ+)
Дарниця, Київ Львів до 26/10/2019 щоденно 22:34 22:35 22:43
743
(ІНТЕРСІТІ+)
Дарниця, Київ Львів з 27/10/2019 щоденно 22:34 22:35 22:43
92
("ЛЬВІВ")
Львів Київ з 27/10/2019 щоденно 23:29 23:31 06:44
92
("ЛЬВІВ")
Львів Київ до 26/10/2019 щоденно 23:29 23:31 06:44