Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Розклад по станції Підзамче (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
70
Львів Маріуполь 29/03-31/05/2020 щоденно 01:29 01:31 06:30
70
Львів Маріуполь до 28/03/2020 щоденно, крім 10-17, 23-27/03/2020 01:29 01:31 06:30
70
Львів Маріуполь 10-17, 23-27/03/2020 щоденно 01:29 01:31 06:30
70
Львів Маріуполь з 1/06/2020 щоденно 01:29 01:31 06:30
142
Бахмут Львів 10-14,16,23-27/03/2020 щоденно 04:16 04:18 04:30
142
Бахмут Львів з 29/03/2020 щоденно 04:16 04:18 04:30
142
Бахмут Львів 17,19,21/03/2020 04:16 04:18 04:30
142
Бахмут Львів 15/03/2020 04:16 04:18 04:30
142
Бахмут Львів 6-21/02/2020 щоденно 04:16 04:18 04:30
142
Бахмут Львів до 28/03/2020 щоденно, крім 6-21/02, 10-17,19,21,23-27/03/2020 04:16 04:18 04:30
91
("ЛЬВІВ")
Київ Львів до 28/03/2020 щоденно, крім 21,23,28/02, 1,6,9-16,23-27/03/2020 05:43 05:45 05:56
91
("ЛЬВІВ")
Київ Львів 10-12,14,16, 23-27/03/2020 щоденно 05:46 05:48 05:58
91
("ЛЬВІВ")
Київ Львів 21,23,28/02, 1,6,9,13,15/03/2020 05:49 05:51 06:01
744
(ІНТЕРСІТІ+)
Львів Київ, Дарниця до 28/03/2020 щоденно 06:10 06:11 11:43
744
(ІНТЕРСІТІ+)
Львів Київ, Дарниця з 29/03/2020 щоденно 06:10 06:11 11:43
91
("ЛЬВІВ")
Київ Львів з 29/03/2020 щоденно 06:14 06:16 06:26
12
("ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС")
Одеса Львів до 28/03/2020 щоденно 07:50 07:52 08:02
41
Дніпро Трускавець до 28/03/2020 щоденно 08:12 08:14 11:03
41
Дніпро Трускавець з 29/03/2020 щоденно 08:16 08:18 11:07
109
Херсон Львів до 27/03/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3 08:26 08:28 08:38
109
Херсон Львів 29/03, 31/03-30/10/2020 щоденно; з 31/10/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3; відмінено 5,7,15,17,21,23,25,27,29/04, 3,5,7,11,13,15/05/2020 08:26 08:28 08:38
134
Івано-Франківськ Миколаїв з 29/03/2020 щоденно, крім 30/03, 2,5,8,11,14,17/04, 25,28/09, 1,4,7,10,13,16,19,22,25,28,31/10, 3,6,9,12,15,18,21,24,27,30/11, 3,6,9/12/2020 09:12 09:14 07:27
804
Рівне Львів цілий рік щоденно, крім неділі 09:22 09:23 09:35
804
Львів Рівне цілий рік щоденно, крім неділі 10:00 10:01 12:35
134
Миколаїв Івано-Франківськ до 28/03/2020 щоденно, крім 13,16,19,22,25,28/02, 2,5,8,11,14,17,20,23,26/03 10:36 10:38 13:35
705
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Пшемисль з 15/12/2019 щоденно 11:00 11:01 12:32
111
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів 6-20/02/2020 по парних 11:48 11:50 12:01
111
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів з 30/03/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 11:48 11:50 12:01
111
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів до 28/03/2020 по парних (крім 6-20/02/2020), при двох непарних 28,30,2,4 11:48 11:50 12:01
120
Запоріжжя, Кривий Ріг Львів до 28/03/2020 щоденно 12:24 12:26 12:37
120
Запоріжжя, Кривий Ріг Львів 14,15/04/2020 12:24 12:26 12:37
120
Запоріжжя, Кривий Ріг Львів з 29/03/2020 щоденно, крім 14,15/04/2020 12:24 12:26 12:37
120
Львів Кривий Ріг, Запоріжжя 29,30/03/2020 14:11 14:13 14:10
120
Львів Кривий Ріг, Запоріжжя 13,14/04/2020 14:11 14:13 14:21
120
Львів Кривий Ріг, Запоріжжя до 28/03/2020 щоденно, крім 22-26/03/2020 14:11 14:13 14:10
120
Львів Кривий Ріг, Запоріжжя з 31/03/2020 щоденно, крім 13,14/04/2020 14:11 14:13 14:10
120
Львів Кривий Ріг, Запоріжжя 22-26/03/2020 щоденно 14:11 14:13 14:10
142
Львів Бахмут з 29/03/2020 щоденно 14:32 14:34 18:55
142
Львів Бахмут до 28/03/2020 щоденно, крім 24/02/2020 14:32 14:34 18:55
142
Львів Бахмут 24/02/2020 14:32 14:34 20:15
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків з 29/03/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 14:42 14:44 10:23
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків до 27/03/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 14:42 14:44 10:23
134
Миколаїв Івано-Франківськ з 30/03/2020 щоденно, крім 1,4,7,10,13,16/04, 24,27,30/09, 3,6,9,12,15,18,21,24,27,30/10, 2,5,8,11,14,17,20,23,26,29/11, 2,5,8/12/2020 15:07 15:09 18:47
42
Трускавець Дніпро з 29/03/2020 щоденно 15:55 15:57 09:35
42
Трускавець Дніпро до 28/03/2020 щоденно 15:55 15:57 09:32
806
Рівне Львів цілий рік щоденно, крім суботи 16:00 16:01 16:12
110
Львів Херсон 30/03-29/10/2020 щоденно; з 30/10/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2; відмінено 4,6,14,16,20,22,24,26,28/04, 2,4,6,10,12,14/05/2020 16:32 16:34 11:26
110
Львів Херсон до 28/03/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2 16:32 16:34 11:30
806
Львів Рівне цілий рік щоденно, крім суботи 16:41 16:42 19:16
70
Маріуполь Львів 10-16, 23-27/03/2020 щоденно 17:22 17:24 17:35
70
Маріуполь Львів з 29/03/2020 щоденно 17:22 17:24 17:35
70
Маріуполь Львів до 28/03/2020 щоденно, крім 10-16, 23-27/03/2020 17:22 17:24 17:35
705
(ІНТЕРСІТІ+)
Пшемисль Київ цілий рік щоденно 18:54 18:55 23:53
133
Івано-Франківськ Миколаїв до 28/03/2020 щоденно, крім 11,14,17,20,23,26,29/02, 3,6,9,12,15,18,21,22,23,24,25,26,27/03 19:25 19:27 16:46
133
Івано-Франківськ Миколаїв 22,23,25,26/03/2020 19:25 19:27 16:46
12
("ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС")
Львів Одеса до 28/03/2020 щоденно 22:27 22:29 08:43
743
(ІНТЕРСІТІ+)
Дарниця, Київ Львів з 29/03/2020 щоденно 22:40 22:41 22:49
743
(ІНТЕРСІТІ+)
Дарниця, Київ Львів до 28/03/2020 щоденно 22:40 22:41 22:49
92
("ЛЬВІВ")
Львів Київ до 28/03/2020 щоденно 23:29 23:31 06:46
92
("ЛЬВІВ")
Львів Київ з 29/03/2020 щоденно 23:29 23:31 06:49