Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Стрий (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
13
Солотвино Київ з 20/09/2021 щоденно 00:20 00:22 10:44
107
Ужгород Одеса з 31/10/2021 щоденно 01:15 01:17 14:47
107
Ужгород Одеса 28/03-30/10/2021 щоденно 01:15 01:17 14:50
45
Ужгород Лисичанськ 28/03-30/10/2021 щоденно 01:45 02:01 04:15
45
Ужгород Лисичанськ з 31/10/2021 щоденно 01:45 02:01 04:15
13
Київ Солотвино з 19/09/2021 щоденно 04:07 04:09 11:19
81
("ДЕСНА")
Київ Ужгород 22/09-30/10/2021 щоденно 05:13 05:30 10:10
81
("ДЕСНА")
Київ Ужгород з 31/10/2021 щоденно 05:13 05:30 10:10
81
("ДЕСНА")
Київ Ужгород 28/03-21/09/2021 щоденно 05:13 05:30 10:40
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород 1-13/11/2021 по непарних 06:18 06:20 10:22
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород 31/10/2021; з 15/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,1,3 06:18 06:20 10:22
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород 27,29/09/2021 06:18 06:20 10:22
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород 29/03-29/10/2021 по непарних (крім 27,29/09/2021), при двох непарних 29,31,1,3 06:18 06:20 10:22
4
Запоріжжя Ужгород 28/03-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 07:03 07:05 11:06
4
Запоріжжя Ужгород з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 07:03 07:05 11:06
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Львів, Ужгород 2-24/09/2021 по парних, при двох непарних 28,30,31,2 08:55 08:57 13:14
149
безпересадковий вагон
Відень Київ 31/10-11/12/2021 щоденно 09:05 09:08 17:22
145
Ужгород Львів з 2/06-30/10/2021 щоденно 09:05 09:08 10:14
149
безпересадковий вагон
Відень Київ 30/08-30/10/2021 щоденно 09:05 09:08 17:22
145
Ужгород Львів з 31/10/2021 щоденно 09:05 09:08 10:14
6
Херсон Ужгород 31/10/2021; з 3/11/2021 по непарних 09:25 09:27 13:30
6
Херсон Ужгород 19/06-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 09:25 09:27 13:30
46
Лисичанськ Ужгород 9,10,13-17,20-24,27-30/09, 1,4-8,11-13,15,18-22,25-27/10/2021 щоденно 09:42 09:44 14:34
46
Лисичанськ Ужгород 16/04-30/10/2021 щоденно, крім 9,10,13-17,20-24,27-30/09, 1,4-8,11-13,15,18-22,25-27/10/2021 09:42 09:44 14:34
46
Лисичанськ Ужгород з 31/10/2021 щоденно 09:42 09:44 14:34
829
Ужгород Львів з 17/04/2021 щоденно, крім середи 09:48 09:50 10:59
807
Львів Коломия з 30/09/2021 по четвергах 11:00 11:02 13:52
807
Львів Коломия 19/08-23/09/2021 по четвергах 11:00 11:02 13:52
808
Ківерці Коломия з 20/08/2021 щоденно крім серед і четвергів 11:00 11:02 13:52
108
Одеса Ужгород 28/03-30/10/2021 щоденно 11:13 11:15 16:27
108
Одеса Ужгород з 31/10/2021 щоденно 11:13 11:15 16:27
3
Ужгород Запоріжжя з 31/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 17:35 17:38 10:18
3
Ужгород Запоріжжя 29/03-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 17:35 17:38 10:18
17
("МРІЯ")
Ужгород Харків 2-12/11/2021 по парних 17:35 17:38 08:41
17
("МРІЯ")
Ужгород Харків 28/03-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,1,2,4 17:35 17:38 08:41
17
("МРІЯ")
Ужгород Харків з 14/11/2021 по парних , при двох непарних 30,1,2,4 17:35 17:38 08:41
807
Коломия Ківерці з 19/08/2021 щоденно крім серед 17:48 17:50 23:45
829
Львів Ужгород з 4/06/2021 щоденно, крім вівторка 17:56 17:58 22:22
5
Ужгород Херсон з 2/11/2021 по парних 20:01 20:03 14:02
5
Ужгород Херсон 18/06-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 20:01 20:03 14:02
81
("ДЕСНА")
Ужгород Київ з 31/10/2021 щоденно 21:16 21:20 07:27
81
("ДЕСНА")
Ужгород Київ 23/09-30/10/2021 щоденно 21:16 21:20 07:27
81
("ДЕСНА")
Ужгород Київ 28/03-22/09/2021 щоденно 21:16 21:20 07:27
25
("БІЛА АКАЦІЯ")
Ужгород, Львів Одеса 3-25/09/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,1,3 21:39 21:45 11:24
145
Львів Ужгород з 1/06-30/10/2021 щоденно 22:04 22:06 02:35
145
Львів Ужгород з 31/10/2021 щоденно 22:04 22:06 02:35
749
безпересадковий вагон
Київ Відень 1/06-30/10/2021 щоденно 22:04 22:06 11:21
149
безпересадковий вагон
Київ Відень 31/10-10/12/2021 щоденно 22:04 22:06 11:21