Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Мукачево (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
749
безпересадковий вагон
Київ Відень 12 - 25/05/2019 щоденно 00:49 00:54 11:21
749
безпересадковий вагон
Київ Відень 31/03 - 12/12/2019 щоденно, крім 12 - 25/05/2019 00:49 00:54 11:21
145
Львів Ужгород цілий рік щоденно 00:49 00:54 02:35
601
Львів Солотвино 21,22/05/2019 01:03 01:07 09:02
601
Солотвино Львів 21,22/05/2019 01:41 01:45 05:58
145
Ужгород Львів цілий рік щоденно 06:19 06:24 10:14
147
безпересадковий вагон
Відень Київ 31/03 - 13/12/2019 щоденно, крім 13 - 26/05/2019 06:19 06:24 17:21
147
безпересадковий вагон
Відень Київ 13 - 26/05/2019 щоденно 06:19 06:24 17:21
13
Київ Солотвино 21,22/05/2019 06:48 06:52 13:10
829
Ужгород Львів з 31/03/2019 щоденно 06:49 06:54 10:57
29
Київ Ужгород з 31/03/2019 щоденно 08:05 08:09 09:20
81
("ДЕСНА")
Київ Ужгород з 17/06/2019 щоденно 08:45 08:52 10:40
81
безпересадковий вагон
Київ Кошице 31/03 - 29/05/2019 щоденно 08:47 08:54 13:54
81
безпересадковий вагон
Київ Кошице 30/05 - 12/12/2019 щоденно 08:47 08:54 13:54
81
("ДЕСНА")
Київ Ужгород до 16/06/2019 щоденно 08:47 08:54 10:40
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород з 31/03/2019 по непарних (крім 11/06/2019), при двох непарних 29,31,1,3 09:05 09:10 10:30
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород 11/06/2019 09:05 09:10 10:30
4
Запоріжжя Ужгород 20,22,24,28,30/05/2019 09:49 09:53 11:06
4
Запоріжжя Ужгород з 2/04/2019 по парних (крім 20,22,24,28,30/05/2019), при двох непарних 28, 30, 2, 4 09:49 09:53 11:06
235
Київ Ужгород 24/05/2019 10:29 10:34 11:58
32512
Захонь Мукачево 9/12/2018-14/12/2019 щоденно 11:33 11:33
33
("ЛАТОРИЦЯ")
Мукачево Будапешт 9/12/2018 -14/12/2019 щоденно 12:30 18:37
46
Лисичанськ Ужгород з 31/03/2019 щоденно, крім 10,11,12,14/06/2019 12:52 12:58 14:23
46
Лисичанськ Ужгород 10,11,12,14/06/2019 12:52 12:58 14:23
960
Кошице Мукачево 9/06/2019-14/12/2019 щоденно 14:00 14:00
108
Одеса Ужгород з 8/06/2019 щоденно 14:33 14:38 16:31
108
Одеса Ужгород 31/03-7/06/2019 щоденно 14:33 14:38 16:31
3
Ужгород Запоріжжя 27/05/2019 14:43 14:48 10:18
3
Ужгород Запоріжжя з 19/04/2019 по непарних (крім 19,21,23,27,29/05/2019), при двох непарних 29, 31, 3, 5 14:43 14:48 10:14
3
Ужгород Запоріжжя 19,21,23,29/05/2019 14:43 14:48 10:24
17
("МРІЯ")
Ужгород Харків з 26/04/2019 по парних, при двох непарних 30,1,2,4 14:43 14:48 08:39
961
Мукачево Кошице 9/06/2019-14/12/2019 щоденно 14:54 18:13
34
("ЛАТОРИЦЯ")
Будапешт Мукачево 9/12/2018 -14/12/2019 щоденно 15:20 15:20
32521
Мукачево Захонь 9/12/2018-14/12/2019 щоденно 16:20 17:21
962
Кошице Мукачево 9/06/2019-14/12/2019 щоденно 16:42 16:42
81
("ДЕСНА")
Ужгород Київ до 8/06/2019 щоденно 17:56 18:02 07:27
81
("ДЕСНА")
Ужгород Київ з 9/06/2019 щоденно 17:56 18:02 07:27
963
Мукачево Кошице 9/06/2019-14/12/2019 щоденно 18:20 21:33
207
Ужгород Київ 26/05/2019 19:23 19:26 10:24
235
Ужгород Київ 26/05/2019 19:41 19:46 08:37
13
Солотвино Київ 21,22/05/2019 20:32 20:37 10:46
829
Львів Ужгород з 17/12/2018 щоденно 20:43 20:47 22:22
8862
безпересадковий вагон
Кошице Київ 31/03 - 13/12/2019 щоденно 21:55 22:00 10:13
107
Ужгород Одеса з 31/03/2019 щоденно 21:55 22:00 14:49
45
Ужгород Лисичанськ з 31/03/2019 щоденно 22:33 22:38 04:15
29
Ужгород Київ з 31/03/2019 щоденно 23:17 23:19 10:13