Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Луцьк (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
97
Київ Ковель до 30/03/2019 щоденно 05:06 05:31 07:32
97
Київ Ковель з 31/03/2019 щоденно 05:06 05:31 07:32
98
Ковель Київ до 30/03/2019 щоденно 21:58 22:21 06:00
58
Ковель Одеса 9/12/2018-29/03/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 20:10 20:33 10:12
58
Ковель Одеса 1/04-29/05/2019 та з 17/09/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1; 31/05-16/09/2019 щоденно 20:10 20:33 10:08
98
Ковель Київ з 31/03/2019 щоденно 21:58 22:21 05:51
88
Ковель Новоолексіївка з 2/04/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 11:47 12:10 11:15
88
Ковель Новоолексіївка 22-28/03/2019 по парних 12:09 12:34 11:00
88
Ковель Новоолексіївка 12-30/03/2019 по парних (крім 22-28/03/2019) 12:09 12:34 11:00
128
Ковель Харків 11-21/03/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 16:07 16:29 12:12
128
Ковель Харків 9,11,15,17,23,25/04/2019 16:07 16:29 12:12
128
Ковель Харків з 1/04/2019 по непарних (крім 9,11,15,17,23,25/04/2019), при двох непарних 27,29,1 16:07 16:29 12:12
128
Ковель Харків 23-29/03/2019 по непарних 16:07 16:29 12:12
668
Ковель Львів 1,2,3/04/2019 19:11 19:29 00:32
668
Ковель Чернівці до 30/03/2019 щоденно 19:11 19:29 07:37
668
Ковель Чернівці з 31/03/2019 щоденно, крім 1,2,3/04/2019 19:11 19:29 07:37
78
безпересадковий вагон
Ковель Москва з 1/04/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 12:09 12:33 10:41
78
безпересадковий вагон
Ковель Москва до 30/03/2019 щоденно 11:47 12:10 10:41
668
Львів Ковель 2,3,4/04/2019 07:36 07:41 10:12
73
безпересадковий вагон
Москва Ковель до 30/03/2019 щоденно 12:32 12:55 14:52
73
безпересадковий вагон
Москва Ковель 31/03/2019; з 2/04/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 13:29 13:52 15:42
86
Новоолексіївка Ковель 23-29/03/2019 по непарних 11:05 11:28 13:36
86
Новоолексіївка Ковель з 3/04/2019 по непарних (крім 9,11,15,17,23,25/04/2019), при двох непарних 29,31,3 11:05 11:28 13:36
86
Новоолексіївка Ковель 13-21/03/2019 по непарних 11:05 11:28 13:36
86
Новоолексіївка Ковель 31/03/2019 11:05 11:28 13:36
86
Новоолексіївка Ковель 9,15,23,25/04/2019 11:05 11:28 13:36
86
Новоолексіївка Ковель 11/04/2019 11:05 11:28 13:36
86
Новоолексіївка Ковель 17/04/2019 11:05 11:28 13:36
58
Одеса Ковель 2/04-30/05/2019 та з 18/09/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2; 1/06-17/09/2019 щоденно 08:04 08:30 10:50
58
Одеса Ковель 10/12/2018-30/03/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 08:04 08:30 10:50
127
Харків Ковель 8,10,16,18,22,24/04/2019 11:05 11:28 13:36
127
Харків Ковель з 2/04/2019 по парних (крім 8,10,16,18,22,24/04/2019); при двох непарних 28,30,2 11:05 11:28 13:36
127
Харків Ковель 12-30/03/2019 по парних (крім 22-28/03/2019); при двох непарних 28,30,2 11:05 11:28 13:36
127
Харків Ковель 26,28/03/2019 11:05 11:28 13:36
127
Харків Ковель 22,24/03/2019 11:05 11:28 13:36
668
Чернівці Ковель з 31/03/2019 щоденно, крім 2,3,4/04/2019 07:36 07:41 10:12
668
Чернівці Ковель до 30/03/2019 щоденно 07:36 07:41 10:12