Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Розклад по станції Івано-Франківськ (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
217
Київ Рахов 3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27,29,31/08/2020 02:43 03:03 06:56
43
Київ Івано-Франківськ 16/08-24/10/2020 по парних, при двох непарних 30,2,4 05:43 05:43
43
Київ Івано-Франківськ з 26/10/2020 по парних, при двох непарних 30,2,4 05:43 05:43
136
Одеса Чернівці 22/07-1/10/2020 щоденно (крім 11-15/08/2020); 2-24/10/2020 по парних, при двох непарних 30,2,4 07:18 07:25 10:02
136
Одеса Чернівці з 26/10/2020 по парних, при двох непарних 30,2,4 07:18 07:25 10:02
7
Київ Чернівці 21/07-24/10/2020 щоденно 07:35 07:55 10:22
7
Київ Чернівці з 25/10/2020 щоденно, крім 27-31/10/2020 07:35 07:55 10:22
702
Чернівці Львів з 21/07/2020 щоденно, крім четверга 07:58 08:02 09:51
749
(ІНТЕРСІТІ)
Івано-Франківськ Київ з 25/10/2020 щоденно 09:05 17:21
749
(ІНТЕРСІТІ)
Івано-Франківськ Київ 5/06-24/10/2020 щоденно 09:05 17:21
15
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Харків Рахів з 24/07/2020 по парних; при двох непарних 28,30,2 10:17 10:37 14:17
15
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Харків Рахів з 2/11/2020 по парних; при двох непарних 28,30,2 10:17 10:37 14:17
232
Генічеськ Івано-Франківськ 4/07-6/09/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2 13:08 13:08
2
Костянтинівка Івано-Франківськ з 25/10/2020 по непарних (крім 27,29/10/2020), при двох непарних 29,31,3 13:08 13:08
2
Костянтинівка Івано-Франківськ 19/06-23/10/2020 по непарних (крім 11,13/08/2020), при двох непарних 29,31,3 13:08 13:08
231
Івано-Франківськ Генічеськ 5/07-7/09/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3 14:42 17:47
2
Костянтинівка Івано-Франківськ 11,13/08/2020 15:07 15:07
2
Костянтинівка Івано-Франківськ 27,29/10/2020 15:07 15:07
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 12,14/08/2020 17:16 15:50
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 28,30/10/2020 17:16 15:50
136
Чернівці Одеса з 25/10/2020 по непарних, при двох непарних 29,1,3 18:13 18:23 10:04
136
Чернівці Одеса 21/07-30/09/2020 щоденно (крім 11-15/08/2020); 1-23/10/2020 по непарних, при двох непарних 29,1,3 18:13 18:23 10:04
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків з 25/10/2020 по непарних (крім 27,29,31/10/2020); при двох непарних 29,31,3 19:10 19:30 11:14
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 20/06-24/10/2020 по парних (крім 12,14/08/2020), при двох непарних 28,30,2 19:30 15:50
1
Івано-Франківськ Костянтинівка з 26/10/2020 по парних (крім 28,30/10/2020), при двох непарних 28,30,2 19:30 15:50
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків з 25/07/2020 по непарних; при двох непарних 29,31,3 19:10 19:30 11:14
702
Львів Чернівці з 20/07/2020 щоденно, крім середи 20:07 20:11 22:02
43
Івано-Франківськ Київ 15/08-23/10/2020 по непарних, при двох непарних 29,1,3 21:55 08:48
43
Івано-Франківськ Київ з 25/10/2020 по непарних, при двох непарних 29,1,3 21:55 08:48
749
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Івано-Франківськ 4/06-24/10/2020 щоденно 22:16 22:16
749
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Івано-Франківськ з 25/10/2020 щоденно 22:16 22:16
218
Рахів Київ 4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30/08, 1/09/2020 22:00 22:25 10:31
8
Чернівці Київ з 25/10/2020 щоденно, крім 27-31/10/2020 23:22 23:49 09:07
8
Чернівці Київ 22/07-24/10/2020 щоденно 23:22 23:49 09:07