Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Івано-Франківськ (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
220
Чернівці Київ 27/04/2019 00:43 01:13 14:47
668
Ковель Чернівці з 31/03/2019 щоденно 04:08 04:38 07:37
606
Рахів Львів з 31/03/2019 щоденно 04:43 05:03 08:30
249
Київ Чернівці 19,26,29/04, 3/05/2019 04:58 05:36 08:15
43
Київ Івано-Франківськ з 31/03/2019 щоденно 05:43 05:43
136
Одеса Чернівці 31/03-1/05/2019 та з 2/10/2019 щоденно 07:23 07:48 10:20
7
Київ Івано-Франківськ з 31/03/2019 щоденно 07:35 07:35
702
Чернівці Львів з 31/03/2019 щоденно, крім четверга; відмінено 3,5/04/2019 07:58 08:02 09:51
451
Мінськ Варна 10,15,22,27/06, 4,9,16,21,28/07, 2,9,14,21,26/08, 2,7/09/2019 08:45 08:53 10:20
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта 2-30/06/07/09/10/2019 по парних; 1-31/04/05/08/2019, 1/11-5/12/2019 по непарних 08:56 09:22 11:56
150
Кременчук Ворохта 31/03, 1-31/06/07/09/10/2019 по непарних; 2-30/04/05/08/2019 (крім 16,18,22,24,26/04, 2,6,8/05/2019), 2/11-6/12/2019 по парних 08:56 09:22 11:56
150
Кременчук Ворохта 16,18,22,24,26/04, 2,6,8/05/2019 08:56 09:22 11:56
749
(ІНТЕРСІТІ)
Івано-Франківськ Київ з 31/03/2019 щоденно 09:05 17:21
26
Одеса Львів, Рахів з 21/04/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,1 09:40 10:00 14:17
26
Одеса Яремче, Рахів до 19/04/2019 по непарних (крім 1,3/04/2019), при двох непарних 29,31,1 09:40 10:00 14:17
15
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Харків Рахів 26/04/2019 10:19 10:39 14:17
15
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Харків Рахів з 4/04/2019 парних (крім 26/04/2019), при двох непарних 28,30,2,4 10:19 10:39 14:17
2
Костянтинівка Івано-Франківськ 7,11,13,21/05/2019 13:08 13:08
2
Костянтинівка Івано-Франківськ з 31/03/2019 по непарних (крім 7,11,13,21/05/2019), при двох непарних 29,31,3 13:08 13:08
134
Миколаїв Івано-Франківськ з 31/03/2019 щоденно, крім 7-11,13,15-18,22-26/04/2019 13:35 13:35
134
Миколаїв Івано-Франківськ 26/04/2019 13:35 13:35
134
Миколаїв Івано-Франківськ 8-11,15-18, 22,25/04/2019 щоденно, крім 10,16/04/2019 13:35 13:35
134
Миколаїв Івано-Франківськ 23,24/04/2019 13:35 13:35
133
Івано-Франківськ Миколаїв 6,7,9/05/2019 15:42 13:00
133
Івано-Франківськ Миколаїв 7-10,15-18/04/2019 щоденно, крім 8,17/04/2019 15:42 17:36
133
Івано-Франківськ Миколаїв 21-25/04/2019 щоденно 15:42 13:00
133
Івано-Франківськ Миколаїв з 31/03/2019 щоденно, крім 7-11,14-18,21-25/04, 6,7,9/05/2019 15:42 17:36
150
Ворохта Кременчук 2-30/06/07/09/10/2019 по парних; 1-31/04/05/08/2019, 1/11-7/12/2019 по непарних 16:18 16:58 12:10
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ 31/03, 1-31/06/07/09/10/2019 по непарних; 2-30/04/05/08/2019, 2/11-6/12/2019 по парних 16:18 16:58 05:28
136
Чернівці Одеса 31/03-30/04/2019 та з 1/10/2019 щоденно 18:12 18:24 09:58
606
Львів Рахів з 31/03/2019 щоденно 18:47 19:17 23:50
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків 31/03/2019; з 5/04/2019 непарних (крім 5-23/04/2019), при двох непарних 29,31,3,5 19:02 19:22 11:16
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків 15,17/04/2019 19:02 19:22 11:18
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків 5-23/04/2019 непарних (крім 15,17/04/2019), при двох непарних 29,31,3,5 19:02 19:22 11:16
1
Івано-Франківськ Костянтинівка з 26/04/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 19:22 15:55
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 6-24/04/2019 по парних (крім 16,18/04/2019) 19:22 15:55
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 16,18/04/2019 19:22 15:55
452
Варна Мінськ 12,17,24,29/06, 6,11,18,23,30/07, 4,11,16,23,28/08, 4,9/09/2019 19:40 19:48 11:04
26
Рахів, Львів Одеса 1/04/2019; з 6/04/2019 по парних, при двох непарних 30,1,2 20:05 20:25 11:16
702
Львів Чернівці 3 31/03/2019 щоденно, крім середи; відмінено 2,4/04/2019 20:07 20:11 22:20
250
Чернівці Київ 30/04, 4/05/2019 21:54 22:53 11:56
250
Чернівці Київ 21/04/2019 21:54 22:53 11:59
43
Івано-Франківськ Київ з 31/03/2019 щоденно, крім 1-24/04/2019 21:55 08:48
43
Івано-Франківськ Київ 1-24/04/2019 щоденно 21:55 08:48
749
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Івано-Франківськ з 31/03/2019 щоденно 22:16 22:16
668
Чернівці Ковель з 31/03/2019 щоденно 23:15 23:35 10:12
7
Івано-Франківськ Київ з 31/03/2019 щоденно, крім 1-24/04/2019 23:49 09:07
7
Івано-Франківськ Київ 1-24/04/2019 щоденно 23:49 09:36