Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Кривий Ріг-Головний (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
72
Запоріжжя Київ з 1/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 00:17 00:22 07:04
251
Харків Миколаїв 2/11-10/12/2021 по парних 00:43 01:33 06:55
134
Рахів Миколаїв 29/11, 2,5,8,11/12/2021 00:48 01:03 05:58
252
Миколаїв Харків 1/11-11/12/2021 по непарних 01:15 02:01 09:45
72
Київ Запоріжжя з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 03:17 03:24 07:49
102
Київ Херсон з 31/10/2021 щоденно 05:04 05:09 09:06
739
(ІНТЕРСІТІ)
Кривий Ріг Київ 23/11-10/12/2021 щоденно 06:05 11:58
739
(ІНТЕРСІТІ)
Кривий Ріг Київ з 31/10/2021 щоденно, крім 23/11-10/12/2021 06:05 11:54
76
Київ Кривий Ріг з 31/10/2021 щоденно 06:23 06:23
120
Львів Запоріжжя з 4/11/2021 по парних , при двох непарних 30,2,4 09:25 09:52 14:10
54
безпересадковий вагон
Одеса Кривий Ріг з 6/11/2021 по парних 10:10 10:10
5
Ужгород Херсон з 2/11/2021 по парних 10:22 10:27 14:02
120
Запоріжжя Львів з 1/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 16:44 17:11 12:51
564
безпересадковий вагон
Кривий Ріг Одеса з 5/11/2021 по непарних 18:10 06:36
6
Херсон Ужгород 31/10/2021; з 3/11/2021 по непарних 18:44 18:49 13:30
76
Кривий Ріг Київ з 31/10/2021 щоденно 20:59 04:58
134
Миколаїв Рахів 30/11, 3,6,9/12/2021 22:27 22:32 23:30
740
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Кривий Ріг з 31/10/2021 щоденно 23:23 23:23
102
Херсон Київ з 31/10/2021 щоденно 23:32 23:37 06:58