Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції П'Ятихатки (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
116
Бердянськ Київ 25/04/2019 04:21 04:23 11:27
116
Бердянськ Київ з 31/03/2019 щоденно, крім 7-11,14-18,21-25/04/2019 04:21 04:23 11:00
116
Бердянськ Київ 7-11,14-18,21-24/04/2019 щоденно 04:21 04:23 11:27
53
("СКІФІЯ")
Дніпро Одеса з 31/03/2019 щоденно 21:02 21:37 06:18
79
("ДНІПРО")
Дніпро Київ з 31/03/2019 щоденно, крім 8-11,15-18,22-25/04/2019 01:22 01:24 07:08
80
("ДНІПРО")
Дніпро Київ 8-11,15-18,22-25/04/2019 щоденно 01:22 01:24 07:08
291
Дніпро Київ 19,26/04, 3/05/2019 06:01 06:03 12:20
41
Дніпро Трускавець 8-11,15-18,22-25/04/2019 щоденно 16:18 16:20 11:11
41
Дніпро Трускавець з 31/03/2019 щоденно, крім 8-11,15-18,22-25/04, 13-17,20-24,27-31/05/2019 16:18 16:20 11:11
41
Дніпро Трускавець 13-31/05/2019 щоденно, крім 18,19,25,26/05/2019 16:23 16:25 11:11
85
безпересадковий вагон
Дніпро Пшемисль 19,21,25,27,29/04, 1,3,5,11,17,25/05, 1,7,15,19,21,27,29/06, 5,13,19,27/07, 3,9,17,23,25/08, 7,21/09, 5,13,19/10, 9,23/11/2019 20:01 20:03 17:46
11
безпересадковий вагон
Дніпро С.петербург 9,11/04/2019 03:01 03:03 12:21
115
безпересадковий вагон
Дніпро С.петербург 21/04/2019, з 27/04/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 04:21 04:23 12:21
11
безпересадковий вагон
Дніпро С.петербург 1-13/04/2019 по непарних, крім 9,11/04/2019 03:01 03:03 12:21
115
безпересадковий вагон
Дніпро С.петербург 15,17,19,23,25/04/2019 04:21 04:23 12:21
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ з 31/03/2019 щоденно, крім 15-18,22-25/04, 20-24,27-31/05/2019 18:22 18:23 22:53
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ 15-18,22-25/04/2019 щоденно 18:22 18:23 22:58
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ 20-24,27-31/05/2019 щоденно 18:22 18:23 22:53
232
Запоріжжя Львів 26/04, 2,4,6/05/2019 19:40 19:45 10:00
84
Київ Маріуполь з 31/03/2019 щоденно, крім 8-11,15-18,22-26/04/2019 23:03 23:05 11:05
84
Київ Маріуполь 26/04/2019 23:03 23:05 11:05
84
Київ Маріуполь 8-11,15-18,22-25/04/2019 щоденно 23:20 23:22 11:05
116
Київ Бердянськ з 31/03/2019 щоденно, крім 8-11,15-18,22-25/04/2019 01:29 01:31 11:50
116
Київ Бердянськ 8-11,15-18,22-25/04/2019 щоденно 01:38 01:40 11:50
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя з 31/03/2019 щоденно, крім 16/04, 20-24,27-31/05/2019 11:39 11:40 14:25
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 16/04/2019 11:39 11:40 14:30
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 20-24,27-31/05/2019 щоденно 11:39 11:40 14:35
210
Київ Маріуполь 29/04/2019 21:38 21:40 08:43
282
Київ Дніпро 26/04,1/05/2019 04:29 04:31 06:12
80
("ДНІПРО")
Київ Дніпро 25/04/2019 05:18 05:19 06:45
80
("ДНІПРО")
Київ Дніпро з 31/03/2019 щоденно, крім 8-11,15-18,22-25/04/2019 04:51 04:53 06:40
80
("ДНІПРО")
Київ Дніпро 8-11,15-18,22-24/04/2019 щоденно 05:18 05:19 06:45
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка 8-11,15-18,22-25/04/2019 щоденно 01:19 01:21 07:48
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка з 31/03/2019 щоденно, крім 8-11,15-18,22-25/04/2019 01:12 01:14 07:48
292
Київ Дніпро 22/04, 1,5/05/2019 21:38 21:40 23:42
734
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Покровськ з 31/03/2019 щоденно, крім 8-11,15-18,22-25/04/2019 22:06 22:07 01:43
734
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Покровськ 8-11,15-18,22-25/04/2019 щоденно 22:30 22:31 02:07
136
Київ Покровськ 8-11,15-18,22-25/04/2019 щоденно 01:38 01:40 07:37
136
Київ Покровськ з 31/03/2019 щоденно, крім 8-11,15-18,22-25/04/2019 01:29 01:31 07:37
88
Ковель Новоолексіївка з 2/04/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 03:42 03:44 11:15
92
Костянтинівка Одеса 8-12,15-19,22-26/04/2019 щоденно 20:11 20:29 05:23
92
Костянтинівка Одеса 21,23,27,29,31/05/2019 20:11 20:29 05:23
92
Костянтинівка Одеса з 1/04/2019 щоденно, крім 8-12,15-19,22-26/04, 7,21,23,27,29,31/05/2019 20:11 20:29 05:23
92
Костянтинівка Одеса 7/05/2019 20:11 20:29 05:23
564
безпересадковий вагон
Кривий Ріг Одеса з 31/03/2019 щоденно 20:28 21:37 06:18
86
Львів Новоолексіївка з 2/04/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 03:42 03:44 11:15
70
Львів Маріуполь з 31/03/2019 щоденно 17:37 17:53 06:30
231
Львів Запоріжжя 25/04/2019 09:36 09:38 13:50
231
Львів Запоріжжя 1,3,5/05/2019 09:36 09:38 13:50
84
Маріуполь Київ 7-11,14-18,21-25/04/2019 щоденно 06:13 06:15 12:44
84
Маріуполь Київ з 31/03/2019 щоденно, крім 7-11,14-18,21-25/04/2019 06:13 06:15 12:38
209
Маріуполь Київ 27,30/04/2019 06:01 06:03 12:20
104
Маріуполь Жмеринка 26/04, 4/05/2019 01:37 01:40 12:55
104
Маріуполь Жмеринка з 5/04/2019 по п'ятницях, суботах, крім 26/04, 4/05/2019 01:37 01:40 12:37
104
Маріуполь Київ 7-25/04/2019 щоденно, крім п'ятниць, субот 01:37 01:40 08:34
104
Маріуполь Київ з 31/03/2019 щоденно, крім п'ятниць, субот та 7-25/04/2019 01:37 01:40 08:05
70
Маріуполь Львів 12/04/2019 00:43 00:45 17:27
70
Маріуполь Львів 8-11,15,17,22-25/04/2019 щоденно 00:43 00:45 17:27
70
Маріуполь Львів з 31/03/2019 щоденно, крім 8-12,15-18,22-25/04/2019 00:43 00:45 17:27
70
Маріуполь Львів 16,18/04/2019 00:43 00:45 17:27
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ з 31/03/2019 щоденно, крім 8-11,15-18,22-25/04/2019 03:01 03:03 09:15
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ 8-11,15-18,22-25/04/2019 щоденно 03:01 03:03 10:13
86
Новоолексіївка Ковель 17/04/2019 20:01 20:03 13:36
86
Новоолексіївка Ковель 11/04/2019 20:01 20:03 13:36
86
Новоолексіївка Ковель 13,15,17/05/2019 20:01 20:03 13:36
86
Новоолексіївка Ковель 21,23,27,29,31/05/2019 20:01 20:03 13:36
86
Новоолексіївка Ковель 31/03/2019 20:07 20:10 13:36
86
Новоолексіївка Ковель з 3/04/2019 по непарних (крім 11,15,17,23,25/04, 13-17,21,23,27-31/05/2019), при двох непарних 29,31,3 20:01 20:03 13:36
86
Новоолексіївка Ковель 15,23,25/04/2019 20:01 20:03 13:36
86
Новоолексіївка Львів 11/04/2019 20:01 20:03 12:49
86
Новоолексіївка Львів 13,15,17/05/2019 20:01 20:03 12:49
86
Новоолексіївка Львів 17/04/2019 20:01 20:03 12:49
86
Новоолексіївка Львів 15,23,25/04/2019 20:01 20:03 12:49
86
Новоолексіївка Львів з 3/04/2019 по непарних (крім 11,15,17,23,25/04, 13-17,21,23,27-31/05/2019), при двох непарних 29,31,3 20:01 20:03 12:49
86
Новоолексіївка Львів 21,23,27,29,31/05/2019 20:01 20:03 12:49
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро з 31/03/2019 щоденно 06:31 07:05 08:50
54
безпересадковий вагон
Одеса Кривий Ріг з 31/03/2019 щоденно 06:31 08:15 10:10
92
Одеса Костянтинівка 8-11,15-18,22-25/04/2019 щоденно 01:52 01:54 09:05
92
Одеса Костянтинівка з 31/03/2019 щоденно, крім 8-11,15-18,22-25/04/2019 01:43 01:45 09:05
733
(ІНТЕРСІТІ+)
Покровськ Київ з 31/03/2019 щоденно, крім 8-12,15-19,22-26/04/2019 08:18 08:19 12:48
733
(ІНТЕРСІТІ+)
Покровськ Київ 8-12,15-19,22-26/04/2019 щоденно 08:18 08:19 13:18
135
Покровськ Київ 25/04/2019 04:21 04:23 11:27
135
Покровськ Київ 7-11,14-18,21-24/04/2019 щоденно 04:21 04:23 11:27
135
Покровськ Київ з 31/03/2019 щоденно, крім 7-11,14-18,21-25/04/2019 04:21 04:23 11:00
33025
безпересадковий вагон
Пшемисль Дніпро 20,22,26,28,30/04, 2,4,6,12,18,26/05, 2,8,16,20,22,28,30/06, 6,14,20,28/07, 4,10,18,24,26/08, 8,22/09, 6,14,20/10, 10,24/11/2019 17:37 17:53 19:43
53
безпересадковий вагон
С.петербург Дніпро 2-12/04/2019 по парних, крім 8,10/04/2019 01:12 01:14 02:45
53
безпересадковий вагон
С.петербург Дніпро 8,10,14/04/2019 01:19 01:21 02:47
53
безпересадковий вагон
С.петербург Дніпро 16,22,24/04/2019 01:38 01:40 03:10
53
безпересадковий вагон
С.петербург Дніпро з 18/04/2019 по парних (крім 22,24/04/2019), при двох непарних 28,30,2 01:29 01:31 03:06
42
Трускавець Дніпро 8-11,15-18,22-25/04/2019 щоденно 07:41 07:57 09:38
42
Трускавець Дніпро з 31/03/2019 щоденно, крім 8-11,15-18,22-25/04/2019 07:24 07:40 09:22