Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Молочанськ (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
84
Маріуполь Київ 24/11-9/12/2021 щоденно 00:15 00:17 12:41
78
Харків Маріуполь 10/12/1021 00:43 00:45 06:30
70
Львів Маріуполь з 31/10/2021 щоденно, крім 22/11-9/12, 12/12/2021 00:43 00:45 06:30
78
Харків Маріуполь 1/11-10/12/2021 по 1,3,5 днях тижня, крім 22/11-10/12/2021 00:43 00:45 06:30
70
Львів Маріуполь 22-30/11, 2-5/12/2021 щоденно 01:07 01:09 06:50
78
Харків Маріуполь 6-8/12/2021 по 1,3,5 днях тижня 01:07 01:09 06:50
78
Харків Маріуполь 22-29/11/2021 по 1,3,5 днях тижня; 3/12/2021 01:07 01:09 06:50
70
Львів Маріуполь 1/12/2021 01:07 01:09 06:50
78
Харків Маріуполь 1/12/2021 01:07 01:09 06:50
70
Львів Маріуполь 6-9/12/2021 щоденно 01:07 01:09 06:50
142
Одеса Маріуполь з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 05:03 05:05 10:09
84
Київ Маріуполь з 31/10/2021 щоденно, крім 22/11-9/12/2021 06:11 06:13 11:03
84
Київ Маріуполь 22/11-5/12/2021 щоденно 06:11 06:13 11:03
84
Київ Маріуполь 6-9/12/2021 щоденно 06:14 06:16 11:03
70
Маріуполь Львів з 31/10/2021 щоденно, крім 10/12/2021 18:05 18:07 17:39
70
Маріуполь Жмеринка 10/12/2021 18:05 18:07 11:27
78
Маріуполь Харків 31/10-9/12/2021 по 2,4,7 днях тижня; 11/12/2021 18:05 18:07 04:04
142
Маріуполь Одеса з 1/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 21:24 21:25 12:46
84
Маріуполь Київ з 31/10/2021 щоденно, крім 22/11-9/12/2021 23:57 23:59 12:39