Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Лубни (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
126
Київ Костянтинівка до 27/03/2021 щоденно 01:04 01:06 10:05
126
Київ Костянтинівка з 28/03/2021 щоденно 01:22 01:24 10:05
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Лисичанськ 2/02-26/03/2021 по парних; 13,19,27/02, 5,7,13,19,27/03/2021 02:27 02:32 13:50
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Лисичанськ з 29/03/2021 по непарних, при двох непарних 28,30,2 02:27 02:32 13:50
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Лисичанськ Хмельницький з 28/03/2021 по парних, при двох непарних 29,31,3 02:31 02:33 11:25
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Лисичанськ Хмельницький 3/02-27/03/2021 по непарних; 14,20,28/02, 6,8,14,20,28/03/2021 02:31 02:33 11:18
126
Костянтинівка Київ до 27/03/2021 щоденно 06:40 06:44 09:44
126
Костянтинівка Київ з 28/03/2021 щоденно 06:40 06:44 09:44
150
Ворохта Полтава 2/02-26/03/2021 по парних 07:01 07:03 10:38
150
Ворохта Полтава 28/03-20/05/2021 по парних 07:01 07:03 10:38
129
Івано-Франківськ Кременчук 2/02-26/03/2021 по парних 07:01 07:03 10:15
130
Ворохта Кременчук 28/03-20/05/2021 по парних 07:01 07:03 10:15
142
Львів Бахмут 28,29,31/03; 1,3,4,6,7,9,10,12,13,15,16,18,19,21,22,24,25,27,28,30,31/04/05/09/10; 2,3,5,6,8,9,11,12,14,15,17,18,20,21,23,24,26,27,29,30/06/07/11/2021 09:11 09:13 18:55
142
Львів Бахмут 23,24,26,27/02, 1,2,4,5,7,8,10,11,13,14,16,17,19,20,22,23,25,26/03/2021 09:11 09:13 18:55
719
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 6,9/03/2021 09:18 09:20 11:11
142
Бахмут Львів 29,30/03; 1,2,4,5,7,8,10,11,13,14,16,17,19,20,22,23,25,26,28,29,31/04/05/09/10; 1,3,4,6,7,9,10,12,13,15,16,18,19,21,22,24,25,27,28,30,31/02/06/07/11/2021 09:54 09:56 04:32
142
Бахмут Львів 24,25,27,28/02; 2,3,5,6,8,9,11,12,14,15,17,18,20,21,23,24,26,27/03/2021 09:54 09:56 04:32
130
Кременчук Ворохта 29/03-19/05/2021 по непарних 18:51 18:53 12:02
149
Полтава Ворохта 1/02-27/03/2021 по непарних 18:51 18:53 12:02
149
Полтава Ворохта 29/03-19/05/2021 по непарних 18:51 18:53 12:02
130
Кременчук Івано-Франківськ 1/02-27/03/2021 по непарних 18:51 18:53 08:56
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород 13/12/2020-27/03/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,1,3 19:31 19:42 10:22
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород з 29/03/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,1,3 19:31 19:42 10:22
720
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 5,8/03/2021 20:27 20:29 23:39