Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Коломак (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
272
Одеса Харків 20/06-30/07, 2-22/09/2019 по парних, 1/08-31/08/2019 по непарних 06:14 06:24 08:02
60
("ЧАЙКА")
Одеса Харків 23/04-1/10/2019 щоденно (крім 13-16,21-23,26/05-14/06/2019); 2-30/10/2019 по парних; з 1/11/2019 по непарних 07:01 07:03 08:21
60
("ЧАЙКА")
Одеса Харків 30/05/2019 07:01 07:03 08:24
60
("ЧАЙКА")
Одеса Харків 31/05-14/06/2019 щоденно 07:01 07:03 08:21
60
("ЧАЙКА")
Одеса Харків 13,14,15,16/05/2019 07:01 07:03 08:24
60
("ЧАЙКА")
Одеса Харків 26-29/05/2019 щоденно 07:01 07:03 08:24
60
("ЧАЙКА")
Одеса Харків 21-23/05/2019 щоденно 07:01 07:03 08:24
375
Херсон Харків з 31/03/2019 щоденно, крім 10,11/06/2019 08:34 08:36 10:08
375
Херсон Харків 10,11/06/2019 08:34 08:36 10:30
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 31/03-17/06, з 25/09/2019 по непарних ( крім 21,23,27/05, 11/06/2019), при двох непарних 29,31,3,5 11:57 11:59 13:28
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 11/06/2019 11:57 11:59 13:33
271
Харків Одеса 19/06-31/07, 1/09-21/09/2019 по непарним, 2/08-30/08/2019 по парним 15:06 15:08 06:46
59
("ЧАЙКА")
Харків Одеса 25/04-30/09/2019 щоденно (крім 30/05-14/06/2019); 1-31/10/2019 по непарних; з 2/11/2019 по парних 18:28 18:29 06:08
59
("ЧАЙКА")
Харків Одеса 10,14/06/2019 18:28 18:29 08:20
59
("ЧАЙКА")
Харків Одеса 30/05-9/06/2019 щоденно, 13/06/2019 18:28 18:29 08:20
59
("ЧАЙКА")
Харків Одеса 11,12/06/2019 18:28 18:29 08:20
82
безпересадковий вагон
Новоолексіївка Полтава 26/06/2019 21:24 21:26 22:37
375
Харків Херсон з 31/03/2019 щоденно 21:24 21:26 13:32
82
безпересадковий вагон
Новоолексіївка Полтава 2/06-18/09/2019 по парних (крім 26/06/2019), при двох непарних 30,2,4 21:24 21:26 22:37
111
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів 2/04-26/05/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 21:47 21:49 16:26
111
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів 28/05-16/06, з 24/09/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 21:47 21:49 16:26