Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Шепетівка (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
97
Київ Ковель з 28/03/2021 щоденно 01:24 01:26 07:37
98
Ковель Київ 14/05-9/06/2021 щоденно 01:43 01:45 05:51
98
Ковель Київ з 28/03/2021 щоденно, крім 14/05-9/06/2021 01:43 01:45 05:51
130
Кременчук Ворохта 15-19/05/2021 по непарних 02:19 02:34 12:02
149
Полтава Ворохта 15-19/05/2021 по непарних 02:19 02:34 12:02
130
Кременчук Ворохта 29/03-13/05/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 02:19 02:34 12:02
149
Полтава Ворохта 29/03-13/05/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 02:19 02:34 12:02
870
Шепетівка Київ з 28/03/2021 по суботах, неділях, понеділках 03:35 09:42
46
Лисичанськ Ужгород з 16/04/2021 щоденно, крім 19-22/04/2021 03:15 03:38 14:34
46
Лисичанськ Ужгород 15,19,20,21,22/04/2021 03:26 03:38 14:34
43
Івано-Франківськ Київ з 29/03/2021 по непарних (крім 15/05-7/06/2021), при двох непарних 29,1,3 04:30 04:35 08:48
43
Івано-Франківськ Київ 15/05-7/06/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 04:30 04:35 08:48
58
Одеса Ковель з 28/03/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 04:31 05:00 10:50
894
Шепетівка Київ з 17/04/2021 щоденно, крім середи 05:31 10:51
13
Солотвино Київ з 28/03/2021 щоденно 06:32 06:34 10:44
45
Ужгород Лисичанськ з 28/03/2021 щоденно 06:58 07:10 04:15
88
Новоолексіївка Ковель з 28/03/2021 по парних (крім 14/05-8/06/2021), при двох непарних 30,2,4 07:40 07:42 13:36
88
Новоолексіївка Ковель 14/05-8/06/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 07:40 07:46 13:36
134
Миколаїв Рахів 16,18/04/2021 10:52 10:56 23:30
134
Миколаїв Рахів 12,13,15,19,21,22/04/2021 10:52 10:56 23:30
134
Миколаїв Рахів 24,25,27,28,30,31/04; 1,3,4,6,7,9,10,12,13,15,16,18,19,21,22,24,25,27,28,30,31/05; 2,3,5,6,8,9,11,12,14,15,17,18,20,21,23,24,26,27,29,30/06/07/2021 10:52 10:56 23:30
134
Рахів Миколаїв 24,26,27,29,30/04; 2,3,5,6,8,9,11,12,14/05; 1,2,4,5,7,8,10,11,13,14,16,17,19,20,22,23,25,26,28,29,31/06/07/2021, крім 1,2,4,5,7,8/06/2021 13:16 13:21 05:58
134
Рахів Миколаїв 11,17,18,23/04/2021 13:16 13:21 07:48
134
Рахів Миколаїв 12,14,15,20,21/04/2021 13:16 13:21 07:48
134
Рахів Миколаїв 15,17,18,20,21,23,24,26,27,29,30/05; 1,2,4,5,7,8/06/2021 13:16 13:21 05:58
88
Ковель Новоолексіївка 5,7,13,15,19,21/04/2021 15:40 15:42 11:20
88
Ковель Новоолексіївка з 3/04/2021 по непарних (крім 5,7,13,15,19,21/04/2021), при двох непарних 29,1,3 15:40 15:42 10:17
885
Київ Рівне з 28/03/2021 по п'ятницях, суботах, неділях 18:09 18:25 20:18
13
Київ Солотвино з 28/03/2021 щоденно 21:49 21:51 13:52
893
Київ Шепетівка з 16/04/2021 щоденно, крім вівторка 22:44 22:44
886
Рівне Шепетівка з 28/03/2021 по п'ятницях, суботах, неділях 22:50 22:50
43
Київ Івано-Франківськ з 28/03/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 23:19 23:21 05:43
58
Ковель Одеса з 29/03/2021 по непарних, при двох непарних 27,29,1,3 23:35 23:37 10:08
150
Ворохта Полтава 14-20/05/2021 по парних 23:44 23:59 10:43
130
Ворохта Кременчук 28/03-20/05/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 23:44 23:59 10:15
150
Ворохта Полтава 28/03-12/05/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 23:44 23:59 10:38