Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Калинівка-1 (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
150
Івано-Франківськ Кременчук 3/04/2019 02:43 02:45 12:10
144
Івано-Франківськ Київ 2,4/04/2019 02:43 02:45 05:28
380
безпересадковий вагон
Бухарест Київ 31/03/2019 - 8/12/2019 по неділях 05:13 05:15 08:06
380
безпересадковий вагон ("БУКОВИНА")
Бухарест Київ 9/12/2018 - 24/03/2019 по неділях 05:12 05:14 08:06
890
Вінниця Коростень цілий рік щоденно, крім понеділків 14:11 14:13 17:35
808
Вінниця Хмельницький до 30/03/2019 щоденно, крім середи 18:01 18:03 21:43
808
Вінниця Хмельницький з 31/03/2019 щоденно, крім середи 18:01 18:03 21:43
806
Вінниця Хмельницький з 31/03/2019 щоденно 08:59 09:01 12:36
806
Вінниця Хмельницький до 30/03/2019 щоденно 08:59 09:01 12:36
150
Ворохта Кременчук 2-30/03/2019 по парних 02:43 02:45 12:10
150
Ворохта Кременчук 2-30/06/07/09/10/2019 по парних; 1-31/04/05/08/2019, 1/11-7/12/2019 по непарних, крім 3/04/2019 02:43 02:45 12:10
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ 31/03, 1-31/06/07/09/10/2019 по непарних; 2-30/04/05/08/2019, 2/11-6/12/2019 по парних, крім 2,4/04/2019 02:43 02:45 05:28
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ 1-29/03/2019 по непарних 02:43 02:45 05:28
247
Житомир Одеса з 31/03/2019 щоденно 01:49 01:51 09:33
868
Жмеринка Київ з 31/03/2019 щоденно 07:29 07:30 11:36
868
Жмеринка Київ до 30/03/2019 щоденно 07:29 07:30 11:36
117
безпересадковий вагон ("БУКОВИНА")
Київ Бухарест 14/12/2018 - 29/03/2019 по п"ятницях 22:44 22:46 22:43
117
безпересадковий вагон
Київ Бухарест 5/04/2018 - 6/12/2019 по п"ятницях 22:44 22:46 22:43
771
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Хмельницький до 30/03/2019 щоденно 02:19 02:21 05:13
771
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Хмельницький з 31/03/2019 щоденно 02:19 02:21 05:13
117
("БУКОВИНА")
Київ Чернівці до 30/03/2019 щоденно 22:44 22:46 07:57
867
Київ Жмеринка до 30/03/2019 щоденно 17:49 17:50 19:16
867
Київ Жмеринка з 31/03/2019 щоденно 17:49 17:50 19:16
747
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Тернопіль 2-30/03/2019 по парних 18:54 18:56 22:42
747
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Тернопіль 1-29/04, 1-31/05, 1-31/08, 1-29/11, 1-13/12/2019 по непарних; 2-30/06, 2-30/07, 2-30/09, 2-30/10/2019 по парних; 18:54 18:56 22:42
117
("БУКОВИНА")
Київ Чернівці з 31/03/2019 щоденно 22:44 22:46 07:57
143
Київ Івано-Франківськ 1,3/04/2019 23:06 23:08 11:06
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта 2-30/06/07/09/10/2019 по парних; 1-31/04/05/08/2019, 1/11-5/12/2019 по непарних, крім 1,3/04/2019 23:06 23:08 11:56
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта 2-30/03/2019 по парних 23:06 23:08 11:56
58
Ковель Одеса 9/12/2018-29/03/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 02:53 02:55 10:12
58
Ковель Одеса 1/04-29/05/2019 та з 17/09/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1; 31/05-16/09/2019 щоденно 02:53 02:55 10:08
887
Коростень Вінниця цілий рік щоденно, крім понеділків 11:47 11:49 12:09
150
Кременчук Івано-Франківськ 2/04/2019 23:06 23:08 11:06
150
Кременчук Ворохта 31/03, 1-31/06/07/09/10/2019 по непарних; 2-30/04/05/08/2019 (крім 16,18,22,24,26/04, 2,6,8/05/2019), 2/11-6/12/2019 по парних, крім 2/04/2019 23:06 23:08 11:56
150
Кременчук Ворохта 16,18,22,24,26/04, 2,6,8/05/2019 23:06 23:08 11:56
150
Кременчук Ворохта 1-29/03/2019 по непарних 23:06 23:08 11:56
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків з 31/03/2019 по непарних ( крім 15,17/04/2019), при двох непарних 29,31,3,5 00:54 00:56 13:28
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 9/12/2018-29/03/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 00:54 00:56 13:28
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 15,17/04/2019 00:54 00:56 13:28
70
Львів Маріуполь з 31/03/2019 щоденно, крім 02/04/2019 08:45 08:47 06:30
70
Львів Маріуполь 2/04/2019 08:45 08:47 09:50
70
Львів Маріуполь 15-19/03/2019 щоденно 08:45 08:47 06:30
70
Львів Маріуполь 22,24/03/2019 08:45 08:47 06:30
70
Львів Маріуполь 28/03/2019 08:45 08:47 06:30
70
Львів Маріуполь до 30/03/2019 щоденно, крім 15-19,22-30/03/2019 08:45 08:47 06:30
70
Львів Маріуполь 23,25,26,27/03/2019 08:45 08:47 06:30
70
Львів Маріуполь 29,30/03/2019 08:45 08:47 06:30
70
Маріуполь Львів 8-11,15,17,22-25/04/2019 щоденно 10:06 10:08 17:27
70
Маріуполь Львів 16,18/04/2019 10:06 10:08 17:27
70
Маріуполь Львів 12/04/2019 10:06 10:08 17:27
70
Маріуполь Львів до 30/03/2019 щоденно 09:48 09:50 17:00
70
Маріуполь Львів з 31/03/2019 щоденно, крім 8-12,15-18,22-25/04/2019 10:06 10:08 17:27
55
Москва Жмеринка, Хмельницький 5/02-29/03/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 09:26 09:28 12:42
55
Москва Жмеринка, Хмельницький з 31/03/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 10:18 10:20 13:34
58
Одеса Ковель 2/04-30/05/2019 та з 18/09/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2; 1/06-17/09/2019 щоденно 01:37 01:39 10:50
58
Одеса Ковель 10/12/2018-30/03/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 01:33 01:35 10:50
248
Одеса Житомир з 31/03/2019 щоденно 19:43 19:45 22:07
748
(ІНТЕРСІТІ)
Тернопіль Київ 1-30/03 по непарних 07:45 07:46 10:03
748
(ІНТЕРСІТІ)
Тернопіль Київ 31/03, 1-29/06, 1-31/07, 1-29/09, 1-31/10/2019 по непарних; 2-30/04/05/08/11, 2-14/12/2019 по парних 07:45 07:46 10:03
111
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів 16/01-30/03/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 08:20 08:22 16:26
111
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів з 2/04/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 08:20 08:22 16:26
772
безпересадковий вагон
Хмельницький Шостка з 31/03/2019 щоденно 16:59 17:01 01:18
772
безпересадковий вагон
Хмельницький Шостка до 30/03/2019 щоденно 16:59 17:01 01:13
772
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Хмельницький Київ з 31/03/2019 щоденно 16:59 17:01 19:41
772
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Хмельницький Київ до 30/03/2019 щоденно 16:59 17:01 19:40
807
Хмельницький Вінниця до 30/03/2019 щоденно, крім середи 17:05 17:07 17:26
805
Хмельницький Вінниця до 30/03/2019 щоденно 07:26 07:28 07:48
805
Хмельницький Вінниця з 31/03/2019 щоденно 07:26 07:28 07:48
807
Хмельницький Вінниця з 31/03/2019 щоденно, крім середи 17:05 17:07 17:26
56
Хмельницький, Жмеринка Москва 4/02-30/03/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 20:46 20:48 14:30
56
Хмельницький, Жмеринка Москва з 2/04/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 22:02 22:04 14:30
118
("БУКОВИНА")
Чернівці Київ до 30/03/2019 щоденно 05:12 05:14 08:06
118
("БУКОВИНА")
Чернівці Київ з 31/03/2019 щоденно 05:13 05:15 08:06
778
безпересадковий вагон
Шостка Хмельницький з 31/03/2019 щоденно 02:19 02:21 05:13
778
безпересадковий вагон
Шостка Хмельницький до 30/03/2019 щоденно 02:19 02:21 05:13