Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Розклад по станції Печанівка (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
870
Шепетівка Київ з 28/10/2018 щоденно 04:55 04:56 09:52
86
Новоолексіївка Ковель 10/11-8/12/2018 по парних (крім 10-30/11/2018), при двох непарних 28,30,2 06:39 06:41 13:36
127
Харків Ковель 11,13,15/11/2018 06:39 06:41 14:07
86
Новоолексіївка Ковель 6,8,18/11/2018 06:39 06:41 14:07
86
Новоолексіївка Ковель 10-30/11/2018 по парних (крім 18/11/2018) 06:39 06:41 13:36
128
Харків Ковель 7-29/11/2018 по непарних (крім 11,13,15/11/2018) 06:39 06:41 13:36
127
Харків Ковель з 29/10/2018 по непарних (крім 11,13,15/11/2018), при двох непарних 29,31,3 06:39 06:41 13:36
793
Київ Рівне з 28/10/2018 щоденно 11:42 11:44 14:28
861
Київ Шепетівка з 28/10/2018 по суботах та неділях 12:37 12:38 13:49
862
Шепетівка Київ з 28/10/2018 по суботах та неділях 15:15 15:16 19:34
88
Ковель Новоолексіївка 29/10-7/12/2018 по непарних (крім 7-29/11/2018), при двох непарних 27,29,1 16:44 16:46 10:50
88
Ковель Новоолексіївка 7-29/11/2018 по непарних 16:44 16:46 10:50
885
Київ Рівне з 28/10/2018 щоденно 17:03 17:04 20:13
794
Рівне Київ з 28/10/2018 щоденно 17:54 17:56 21:39
128
Ковель Харків 12,14,16/11/2018 20:57 20:59 12:12
128
Ковель Харків 6-30/11/2018 по парних (крім 12,14,16/11/2018) 20:57 20:59 12:12
128
Ковель Харків з 28/10/2018 по парних (крім 6-30/11/2018), при двох непарних 28,30,2 20:57 20:59 12:12
869
Київ Шепетівка з 2/11/2018 по п'ятницях 21:27 21:28 22:24