Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Розклад по станції Печанівка (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
870
Шепетівка Київ цілий рік щоденно 04:53 04:54 09:42
127
Харків Ковель цілий рік по парних, крім 10-22/12/2019; при двох непарних 28,30,2,4 06:43 06:45 13:36
88
Новоолексіївка Ковель цілий рік по непарних, при двох непарних 29,31,3 06:43 06:45 13:36
127
Харків Ковель 10-22/12/2019 по парних 06:43 06:45 13:36
13
Солотвино Київ цілий рік щоденно 07:00 07:02 10:46
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Рівне цілий рік щоденно 11:41 11:43 14:35
861
Київ Шепетівка цілий рік по суботах та неділях, крім 29/12/2019, 4,12/01/2020 12:36 12:37 13:47
861
Київ Шепетівка 29/12/2019, 4,12/01/2020 12:41 12:42 13:47
862
Шепетівка Київ цілий рік по суботах та неділях 15:18 15:19 19:38
88
Ковель Новоолексіївка цілий рік по парних, при двох непарних 28,30,2 16:44 16:46 11:15
885
Київ Рівне цілий рік щоденно 17:04 17:05 20:18
122
("МИКОЛАЇВ")
Рівне Миколаїв цілий рік щоденно 18:21 18:23 07:21
13
Київ Солотвино цілий рік щоденно 20:52 20:54 13:10
128
Ковель Харків цілий рік по непарних, при двох непарних 27,29,1,3; відмінено 29/02/2020 20:57 20:59 12:12
869
Київ Шепетівка цілий рік по п"ятницях 21:29 21:30 22:28