Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Печанівка (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
870
Шепетівка Київ з 31/03/2019 щоденно 04:53 04:54 09:42
870
Шепетівка Київ до 30/03/2019 щоденно 04:53 04:54 09:42
86
Новоолексіївка Ковель 13-21/03/2019 по непарних 06:39 06:41 13:36
86
Новоолексіївка Ковель 31/03/2019 06:39 06:41 13:36
127
Харків Ковель 12-30/03/2019 по парних (крім 22-28/03/2019); при двох непарних 28,30,2 06:39 06:41 13:36
127
Харків Ковель з 2/04/2019 по парних (крім 8,10,16,18,22,24/04/2019); при двох непарних 28,30,2 06:39 06:41 13:36
86
Новоолексіївка Ковель з 3/04/2019 по непарних (крім 9,11,15,17,23,25/04/2019), при двох непарних 29,31,3 06:39 06:41 13:36
127
Харків Ковель 8,10,16,18,22,24/04/2019 06:41 06:43 13:36
86
Новоолексіївка Ковель 9,15,23,25/04/2019 06:41 06:43 13:36
86
Новоолексіївка Ковель 17/04/2019 06:41 06:43 13:36
86
Новоолексіївка Ковель 11/04/2019 06:41 06:43 13:36
127
Харків Ковель 26,28/03/2019 06:47 06:49 13:36
127
Харків Ковель 22,24/03/2019 06:47 06:49 13:36
86
Новоолексіївка Ковель 23-29/03/2019 по непарних 06:47 06:49 13:36
13
Солотвино Київ з 31/03/2019 щоденно, крім 2,3,4,5/04/2019 07:00 07:02 10:46
13
Солотвино Київ 2,3,4,5/04/2019 07:00 07:02 10:46
13
Солотвино Київ до 30/03/2019 щоденно 07:03 07:05 10:43
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Рівне 29/03/2019 11:36 11:38 14:35
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Рівне 22-28/03/2019 щоденно 11:36 11:38 14:35
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Рівне 9/12/2018-30/03/2019 щоденно, крім 22-29/03/2019 11:36 11:38 14:35
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Рівне 8-11,15-18,22-25/04/2019 щоденно 11:42 11:44 14:35
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Рівне з 31/03/2019 щоденно, крім 8-11,15-18,22-25/04/2019 11:42 11:44 14:35
861
Київ Шепетівка до 24/03/2019 по суботах та неділях 12:29 12:30 13:37
861
Київ Шепетівка з 31/03/2019 по суботах та неділях 12:30 12:31 13:40
861
Київ Шепетівка 30/03/2019 12:31 12:32 13:41
862
Шепетівка Київ до 30/03/2019 по суботах та неділях 15:15 15:16 19:34
862
Шепетівка Київ з 31/03/2019 по суботах та неділях 16:16 16:18 21:14
88
Ковель Новоолексіївка з 2/04/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 16:26 16:28 11:15
88
Ковель Новоолексіївка 22-28/03/2019 по парних 16:42 16:44 11:00
88
Ковель Новоолексіївка 12-30/03/2019 по парних (крім 22-28/03/2019) 16:42 16:44 11:00
885
Київ Рівне до 30/03/2019 щоденно 17:04 17:05 20:18
885
Київ Рівне з 31/03/2019 щоденно 17:04 17:05 20:18
122
("МИКОЛАЇВ")
Рівне Миколаїв з 31/03/2019 щоденно, крім 8-11,15-18,22-25/04/2019 18:21 18:23 07:18
122
("МИКОЛАЇВ")
Рівне Миколаїв 8-11,15-18,22-25/04/2019 щоденно 18:21 18:23 07:33
132
("МИКОЛАЇВ")
Рівне Миколаїв 10/12/2018-30/03/2019 щоденно, крім 22-29/03/2019 18:21 18:23 07:21
132
("МИКОЛАЇВ")
Рівне Миколаїв 22-29/03/2019 щоденно 18:21 18:23 07:27
13
Київ Солотвино до 30/03/2019 щоденно 20:52 20:54 13:10
13
Київ Солотвино з 31/03/2019 щоденно, крім 2,3,4,5/04/2019 20:52 20:54 13:10
13
Київ Солотвино 2,3,4,5/04/2019 20:52 20:54 13:10
128
Ковель Харків 11-21/03/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 20:57 20:59 12:12
128
Ковель Харків з 1/04/2019 по непарних (крім 9,11,15,17,23,25/04/2019), при двох непарних 27,29,1 20:57 20:59 12:12
128
Ковель Харків 23-29/03/2019 по непарних 20:57 20:59 12:12
128
Ковель Харків 9,11,15,17,23,25/04/2019 20:57 20:59 12:12
869
Київ Шепетівка до 29/03/2019 по п"ятницях 21:27 21:28 22:26
869
Київ Шепетівка з 5/04/2019 по п"ятницях 21:29 21:30 22:28