Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Чуднів-Волинськ. (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
870
Шепетівка Київ з 27/10/2019 щоденно 05:21 05:22 09:42
870
Шепетівка Київ 31/03-26/10/2019 щоденно 05:21 05:22 09:42
127
Харків Ковель 18,22,24/10/2019 06:15 06:17 13:36
127
Харків Ковель 16/10/2019 06:15 06:17 13:36
86
Новоолексіївка Ковель з 27/10/2019 по непарних (крім 29/10, 1,3/11/2019), при двох непарних 29,31,3 06:15 06:17 13:36
86
Новоолексіївка Ковель 11,15/10/2019 06:15 06:17 13:36
127
Харків Ковель з 28/10/2019 по парних; при двох непарних 28,30,2 06:15 06:17 13:36
86
Новоолексіївка Ковель 3/04-25/10/2019 по непарних (крім 11,15/10/2019), при двох непарних 29,31,3 06:15 06:17 13:36
86
Новоолексіївка Ковель 29/10, 1,3/11/2019 06:15 06:17 14:07
127
Харків Ковель 2/04-26/10/2019 по парних (крім 16,18,22,24/10/2019); при двох непарних 28,30,2 06:15 06:17 13:36
13
Солотвино Київ з 27/10/2019 щоденно 07:28 07:44 10:46
13
Солотвино-2 Київ 15-26/10/2019 щоденно 07:28 07:44 10:46
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Рівне з 27/10/2019 щоденно 11:18 11:20 14:35
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Рівне до 26/10/2019 щоденно 11:19 11:21 14:35
861
Київ Шепетівка до 26/10/2019 по суботах та неділях; 14/10/2019; відмінено 13/10/2019 12:06 12:07 13:40
861
Київ Шепетівка з 27/10/2019 по суботах та неділях 12:08 12:09 13:47
885
Київ Рівне з 27/10/2019 щоденно 16:39 16:40 20:18
885
Київ Рівне до 26/10/2019 щоденно 16:39 16:40 20:18
862
Шепетівка Київ до 26/10/2019 по суботах та неділях 16:42 16:44 21:14
862
Шепетівка Київ з 27/10/2019 по суботах та неділях 16:42 16:44 21:14
88
Ковель Новоолексіївка 2/04-26/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 16:54 16:56 11:15
88
Ковель Новоолексіївка з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 17:09 17:11 11:15
122
("МИКОЛАЇВ")
Рівне Миколаїв з 27/10/2019 щоденно 18:44 18:46 07:18
122
("МИКОЛАЇВ")
Рівне Миколаїв до 26/10/2019 щоденно 18:44 18:46 07:18
13
Київ Солотвино з 27/10/2019 щоденно 20:30 20:32 13:10
13
Київ Солотвино-2 14-25/10/2019 щоденно 20:30 20:32 13:00
13
Київ Солотвино 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 14-25/10/2019 20:30 20:32 13:10
869
Київ Шепетівка 5/04-25/10/2019 по п"ятницях 21:06 21:07 22:28
869
Київ Шепетівка з 27/10/2019 по п"ятницях 21:06 21:07 22:28
128
Ковель Харків 17,21,23/10/2019 21:22 21:24 12:21
128
Ковель Харків 1-29/11/2019 по непарних 21:22 21:24 12:14
128
Ковель Харків 1/04-25/10/2019 по непарних (крім 17,21,23/10/2019), при двох непарних 27,29,1 21:22 21:24 12:12
128
Ковель Харків з 27/10/2019 по непарних (крім 1-29/11/2019), при двох непарних 27,29,1 21:22 21:24 12:12