Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2021-2022 роки


Розклад по станції Новоград-Волинський 1 (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
97
Київ Ковель цілий рік щоденно 00:33 00:35 07:23
46
Лисичанськ Ужгород цілий рік щоденно, крім 22-25/03/2022 02:20 02:22 13:20
46
Сватове Ужгород 22, 23,24,25/03/2022 02:20 02:22 13:20
98
Ковель Київ цілий рік щоденно 02:44 02:46 05:51
96
Рахів Київ до 26/03/2022 щоденно 05:15 05:17 08:40
96
Рахів Київ з 27/03/2022 щоденно 05:15 05:17 08:40
43
Івано-Франківськ Київ цілий рік по непарних, при двох непарних 29,31,1 05:24 05:26 08:48
43
Івано-Франківськ Київ, Чернігів цілий рік по парних, при двох непарних 30,2,4 05:24 05:26 12:25
236
Ужгород Київ 24/12/2021-11/01/2022 щоденно; 16,23,30/01/2022 07:07 07:09 11:28
45
Ужгород Лисичанськ цілий рік щоденно, крім 20-23/03/2022 07:58 08:12 04:15
45
Ужгород Сватове 20,21,22,23/03/2022 07:58 08:12 02:45
44
Чернігів, Київ Івано-Франківськ до 15/02/2022 по непарних, при двох непарних 29,31,3 22:20 22:22 08:10
43
Київ Івано-Франківськ до 16/02/2022 по парних, при двох непарних 30,1,2 22:20 22:22 08:10
44
Чернігів, Київ Івано-Франківськ з 17/02/2022 по непарних, при двох непарних 29,31,3 22:20 22:22 07:30
43
Київ Івано-Франківськ з 18/02/2022 по парних, при двох непарних 30,1,2 22:20 22:22 07:30
95
Київ Рахів з 5/01/2022 щоденно 23:26 23:28 10:07
235
Київ Ужгород 1-10/01/2022 щоденно; 14,21,28/01/2022 23:49 23:51 11:30