Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Розклад по станції Харків-Пас. (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
142
Бахмут Львів 2,5,8,11/12/2020 03:36 04:01 04:30
64
("ОБЕРІГ")
Київ Харків з 26/10/2020 по парних, при двох непарних 30,2,4 05:57 05:57
82
("ХАРКІВ")
Новоолексіївка Харків з 25/10/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3 05:58 05:58
725
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ з 25/10/2020 щоденно 07:15 12:01
60
("ЧАЙКА")
Одеса Харків з 7/11/2020 по непарних 08:31 08:31
17
("МРІЯ")
Ужгород Харків з 26/10/2020 по парних, при двох непарних 30,1,2,4 08:39 08:39
252
Миколаїв Харків з 14/11/2020 по парних 09:57 09:57
8
("ПАЛЬМІРА")
Одеса Харків з 25/10/2020 щоденно 10:05 10:05
22
Трускавець Харків з 25/10/2020 по непарних, при двох непарних 31,3,5 10:47 10:47
1
Івано-Франківськ Костянтинівка з 26/10/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2 11:14 11:37 15:50
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків з 25/10/2020 по непарних; при двох непарних 29,31,3 11:14 11:14
722
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків з 25/10/2020 щоденно 11:31 11:31
46
Лисичанськ Ужгород 2,3,5,6,8,9,11,12/12/2020 12:04 12:37 14:34
723
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ з 1/11/2020 щоденно 13:11 17:56
142
Львів Бахмут 1,4,7,10/12/2020 14:25 14:50 18:55
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород з 25/10/2020 по непарних; при двох непарних 29,31,1,3 15:10 10:22
251
Харків Миколаїв з 13/11/2020 по непарних 17:00 07:00
59
("ЧАЙКА")
Харків Одеса з 6/11/2020 по парних 17:01 06:19
724
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків з 1/11/2020 щоденно 18:10 18:10
721
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ з 25/10/2020 щоденно 18:36 23:29
15
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Харків Рахів з 2/11/2020 по парних; при двох непарних 28,30,2 18:42 14:17
21
Харків Трускавець з 26/10/2020 по парних, при двох непарних 30,2,4 20:15 14:33
2
Костянтинівка Івано-Франківськ з 25/10/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3 20:42 21:05 13:08
7
("ПАЛЬМІРА")
Харків Одеса з 25/10/2020 щоденно 21:46 09:20
45
Ужгород Лисичанськ 1,3,4,6,7,9,10/12/2020 22:07 22:45 04:15
726
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків з 25/10/2020 щоденно 22:47 22:47
63
("ОБЕРІГ")
Харків Київ з 25/10/2020 по непарних, при двох непарних 29,1,3 23:12 06:03
81
("ХАРКІВ")
Харків Новоолексіївка з 26/10/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2 23:34 07:05