Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Путивль (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
116
безпересадковий вагон
Бердянськ Мінськ 2/06-22/09/2019 щоденно 11:43 11:45 23:50
780
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Вінниця Суми з 31/03/2019 по суботах та неділях; додатково 25,26/04, 1,3/05/2019 20:09 20:10 21:34
780
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Вінниця Суми до 30/03/2019 по суботах та неділях 20:09 20:10 21:34
887
Ворожба Фастів з 31/03/2019 щоденно 17:59 18:01 00:26
887
Ворожба Фастів до 30/03/2019 щоденно 17:59 18:01 00:27
100
Запоріжжя Мінськ 18,20/05/2019 11:43 11:45 23:50
100
Запоріжжя Мінськ 14,16/05/2019 11:43 11:45 23:50
100
Запоріжжя Мінськ 1/04-1/06/2019 (крім4,6,8,10,12,14,16,18,20/05/2019) та з 24/09-8/12/2019 по парних, при двох непарних 30,1,4 11:43 11:45 23:50
100
Запоріжжя Мінськ 4,6,8,10,12/04/2019 11:43 11:45 23:50
100
Запоріжжя Мінськ 10/12/2018-30/03/2019 по парних, при двох непарних 30,1,4 10:45 10:47 23:50
127
Зернове Суми до 30/03/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 02:25 02:27 04:08
127
Зернове Суми з 2/04/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 02:25 02:27 04:08
780
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Суми з 1/04/2019 щоденно, крім субот, неділь та 25,26/04, 1,3/05/2019 20:09 20:10 21:34
780
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Суми до 29/03/2019 щоденно, крім субот, неділь 20:09 20:10 21:34
776
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Харків до 31/03/2019 щоденно 03:55 03:57 08:56
776
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Харків з 1/04/2019 щоденно 03:55 03:57 09:00
124
Київ Костянтинівка з 31/03/2019 щоденно 01:12 01:17 12:01
124
Київ Костянтинівка до 30/03/2019 щоденно 01:12 01:17 12:01
888
Київ-Вол. Ворожба до 30/03/2019 щоденно 14:42 14:44 15:20
888
Київ-Вол. Ворожба з 31/03/2019 щоденно 14:42 14:44 15:20
124
Костянтинівка Київ до 30/03/2019 щоденно, крім 25,26,27/03/2019 04:11 04:16 08:31
124
Костянтинівка Київ 25,26,27/03/2019 04:11 04:16 08:31
124
Костянтинівка Київ з 31/03/2019 щоденно 04:21 04:26 08:16
46
Лисичанськ Ужгород 25,26,27,28/03/2019 18:28 18:30 14:23
46
Лисичанськ Ужгород 6/05/2019 18:28 18:30 14:53
46
Лисичанськ Ужгород з 31/03/2019 щоденно, крім 6/05/2019 18:28 18:30 14:23
46
Лисичанськ Ужгород до 30/03/2019 щоденно, крім 25,26,27,28/03/2019 18:28 18:30 14:23
100
Мінськ Запоріжжя 10/12/2018-30/03/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 18:41 18:43 05:11
100
Мінськ Запоріжжя 2/04-30/05/2019 (крім 2,4,6,8,10,12,14/04/2019) та з 22/09-6/12/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 19:42 19:44 06:17
100
Мінськ Запоріжжя 2,4,6,8,10,12,14/04/2019 19:42 19:44 06:17
100
безпересадковий вагон
Мінськ Бердянськ 1/06-21/09/2019 щоденно 19:42 19:44 11:50
100
Мінськ Запоріжжя, Новоолексіївка 1/06-21/09/2019 щоденно 19:42 19:44 09:52
100
Новоолексіївка,запоріжжя Мінськ 2/06-22/09/2019 щоденно 11:43 11:45 23:50
53
С.петербург Харків з 2/04/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 15:02 15:04 20:54
53
С.петербург Харків до 30/03/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 14:01 14:03 19:57
779
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Суми Київ з 1/04/2019 щоденно, крім субот, неділь та 25,26/04, 1,3/05/2019 06:57 06:58 10:00
129
Суми Шостка з 31/03/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,1,3 19:02 19:04 21:36
129
Суми Шостка до 29/03/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,1,3 19:02 19:04 21:36
779
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Суми Вінниця до 30/03/2019 по суботах та неділях 06:52 06:53 13:08
779
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Суми Вінниця з 31/03/2019 по суботах та неділях; додатково 25,26/04, 1,3/05/2019 06:57 06:58 13:10
127
Суми Зернове з 2/04/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 19:02 19:04 22:27
127
Суми Зернове до 30/03/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 19:02 19:04 22:27
779
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Суми Київ до 29/03/2019 щоденно, крім субот, неділь 06:52 06:53 09:55
45
Ужгород Лисичанськ до 30/03/2019 щоденно 16:07 16:09 04:15
45
Ужгород Лисичанськ 7/05/2019 16:07 16:09 04:15
45
Ужгород Лисичанськ з 31/03/2019 щоденно, крім 7/05/2019 16:07 16:09 04:15
775
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Харків Київ з 31/03/2019 щоденно 02:03 02:05 05:34
775
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Харків Київ до 30/03/2019 щоденно 02:03 02:05 05:34
775
безпересадковий вагон
Харків Херсон 7-11/04, 14-18/04, 21-25/04/2019 щоденно 02:03 02:05 14:46
775
безпересадковий вагон
Харків Херсон до 24/03/2019 щоденно, крім 22,23/03/2019 02:03 02:05 14:27
775
безпересадковий вагон
Харків Херсон 28/03/2019 02:03 02:05 14:47
775
безпересадковий вагон
Харків Херсон 23,25,26,27/03/2019 02:03 02:05 14:47
775
безпересадковий вагон
Харків Херсон 22/03/2019 02:03 02:05 14:47
775
безпересадковий вагон
Харків Херсон 29,30/03/2019 02:03 02:05 14:47
775
безпересадковий вагон
Харків Херсон з 31/03/2019 щоденно, крім 7-11/04, 14-18/04, 21-25/04/2019 02:03 02:05 14:27
143
Харків С.петербург з 1/04/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 12:31 12:33 12:21
143
Харків С.петербург до 29/03/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 11:36 11:38 12:21
765
безпересадковий вагон
Херсон Харків до 30/03/2019 щоденно 03:55 03:57 08:56
775
безпересадковий вагон
Херсон Харків 8-11/04, 15-18/04, 22-25/04/2019 щоденно 03:55 03:57 09:00
765
безпересадковий вагон
Херсон Харків з 31/03/2019 щоденно, крім 8-11/04, 15-18/04, 22-25/04/2019 03:55 03:57 09:00
130
Шостка Суми до 29/03/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,1,3 02:25 02:27 04:08
130
Шостка Суми з 31/03/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,1,3 02:25 02:27 04:08