Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Конотоп-Пас. (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
21
Харків Трускавець з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 01:10 01:12 14:33
896
Шостка Київ-Волинський з 1/11/2021 по 1,6 днях тижня 02:49 03:05 07:35
895
Конотоп Київ-Волинський з 31/10/2021 щоденно, крім 1,6 днів тижня 03:05 07:35
897
Конотоп Фастів з 28/06/2021 по 1,5 днях тижня 04:47 09:44
897
Конотоп Калинівка з 26/06/2021 по 6,7 днях тижня 04:47 11:59
22
Трускавець Харків 31/10, з 3/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 05:21 05:24 10:48
784
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Шостка Київ 4/12/2021 05:21 05:23 08:40
779
Суми Київ з 1/11/2021 по 1,2,3,4,5 днях тижня 07:31 07:34 10:00
779
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Суми Вінниця з 31/10/2021 по суботах та неділях 07:31 07:34 13:11
883
Зернове Київ-Волинський з 31/10/2021 щоденно 08:26 08:30 12:28
786
Київ Шостка з 31/10/2021 щоденно 10:16 10:18 11:27
888
Київ-Волинський Ворожба з 31/10/2021 щоденно 13:15 13:38 15:20
786
Шостка Київ з 31/10/2021 щоденно 13:21 13:23 16:15
774
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Шостка 31/10-21/11//2021 щоденно; 28/11, 5/12/2021 13:24 13:26 14:36
45
Ужгород Лисичанськ з 31/10/2021 щоденно 15:17 15:22 04:15
774
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Шостка Київ 31/10-21/11//2021 щоденно; 28/11, 5/12/2021 16:30 16:32 19:28
887
Ворожба Фастів з 31/10/2021 щоденно 19:04 19:27 00:27
46
Лисичанськ Ужгород з 31/10/2021 щоденно 19:14 19:19 14:34
896
Київ-Волинський Конотоп з 1/11/2021 щоденно, крім 5,7 днів тижня 19:15 19:15
896
Київ-Волинський Шостка з 31/10/2021 по 5,7 днях тижня 19:15 19:30 20:49
780
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Вінниця Суми з 31/10/2021 по суботах та неділях 19:35 19:38 21:45
780
Київ Суми з 1/11/2021 по 1,2,3,4,5 днях тижня 19:35 19:38 21:45
884
Фастів Зернове з 31/10/2021 щоденно 20:40 20:45 22:56
898
Фастів Конотоп з 25/06/2021 по 2,5 днях тижня 22:40 22:40
898
Калинівка Конотоп з 26/06/2021 по 6,7 днях тижня 22:40 22:40
784
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Шостка 3/12/2021 23:56 00:10 01:21