Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Київ-Пас. (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
802
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 31/10/2021 щоденно 00:04 00:42
802
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт 28/03-30/10/2021 щоденно 00:04 00:44
857
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ 11/06-30/10/2021 щоденно 00:41 00:41
857
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 31/10/2021 щоденно 00:41 00:41
804
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 31/10/2021 щоденно 01:00 01:38
804
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт 11/06-30/10/2021 щоденно 01:00 01:40
15
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Харків Рахів з 14/11/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 01:03 01:18 14:22
15
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Харків Рахів 10/04-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 01:03 01:18 14:22
15
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Харків Рахів 2-12/11/2021 по парних 01:13 01:28 14:22
211
Харків Львів 13,16,29/10/2021 01:28 01:54 12:00
17
("МРІЯ")
Ужгород Харків 6-24/10/2021 по парних, при двох непарних 30,1,2,4 01:36 01:56 08:41
17
("МРІЯ")
Ужгород Харків з 14/11/2021 по парних , при двох непарних 30,1,2,4 01:36 01:56 08:41
17
("МРІЯ")
Ужгород Харків 2-12/11/2021 по парних 01:36 01:56 08:41
17
("МРІЯ")
Ужгород Харків 28/03-30/10/2021 по парних (крім 6-24/10/2021), при двох непарних 30,1,2,4 01:36 01:56 08:41
801
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 31/10/2021 щоденно 01:39 01:39
801
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ 11/06-30/10/2021 щоденно 01:41 01:41
212
Львів Харків 14,17,30/10/2021 01:44 02:04 11:52
22
Трускавець Харків 29/03-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 02:29 02:49 10:48
22
Трускавець Харків 31/10, з 3/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 02:29 02:49 10:48
808
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт 11/06-30/10/2021 щоденно 03:00 03:40
808
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 31/10/2021 щоденно 03:00 03:38
805
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 31/10/2021 щоденно 03:25 03:25
805
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ 11/06-30/10/2021 щоденно 03:33 03:33
2
Костянтинівка Івано-Франківськ 11/04-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 03:42 04:02 13:08
21
Харків Трускавець 28/03-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 03:42 04:02 14:33
2
Костянтинівка Івано-Франківськ 31/10/2021; з 15/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 03:42 04:02 13:13
21
Харків Трускавець з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 03:42 04:02 14:33
2
Костянтинівка Івано-Франківськ 1-13/11/2021 по непарних 03:54 04:14 13:20
150
Ворохта Полтава з 14/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 04:00 04:20 10:38
130
Ворохта Кременчук з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 04:00 04:20 10:15
150
Ворохта Полтава 6-18/10/2021 по парних 04:00 04:20 10:43
150
Ворохта Полтава 10/06-30/10/2021 по парних (крім 6-18/10/2021), при двох непарних 30,2,4 04:00 04:20 10:38
150
Ворохта Полтава 2-12/11/2021 по парних 04:00 04:20 10:43
130
Ворохта Кременчук 30/05-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 04:00 04:20 10:15
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків 7-23/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 04:16 04:36 11:12
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 8-24/10/2021 по парних 04:16 04:36 15:50
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 2-18/11/2021 по парних 04:16 04:36 15:50
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків 31/10, з 21/11/2021 по непарних , при двох непарних 29,31,3 04:16 04:36 11:12
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 10/04-30/10/2021 по парних (крім 8-24/10/2021), при двох непарних 28,30,2 04:16 04:36 15:50
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків 11/04-29/10/2021 по непарних (крім 7-23/10/2021), при двох непарних 29,31,3 04:16 04:36 11:12
1
Івано-Франківськ Костянтинівка з 20/11/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 04:16 04:36 15:50
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків 1-19/11/2021 по непарних 04:16 04:36 11:12
807
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 31/10/2021 щоденно 04:30 04:30
807
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 04:30 04:30
140
Кам'янець-Подільський Київ 1/11/2021; з 4/11/2021 по парних 04:47 04:47
140
Кам'янець-Подільський Київ 18/06-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,1,4 04:47 04:47
810
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт 11/06-30/10/2021 щоденно 04:52 05:32
810
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 31/10/2021 щоденно 04:54 05:32
76
Кривий Ріг Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 04:58 04:58
76
Кривий Ріг Київ 2,3/11/2021 04:58 04:58
76
Кривий Ріг Київ з 31/10/2021 щоденно, крім 2,3/11/2021 04:58 04:58
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Лисичанськ Хмельницький з 20/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 05:05 05:38 11:19
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Лисичанськ Хмельницький 2-18/11/2021 по парних 05:05 05:38 11:19
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Лисичанськ Хмельницький 10/06-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 05:05 05:38 11:25
790
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Кропивницький Київ 28/03-31/10/2021 щоденно 05:18 05:18
790
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Кропивницький Київ з 1/11/2021 щоденно 05:18 05:18
791
Кременчук Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 05:18 05:18
791
Кременчук Київ з 31/10/2021 щоденно 05:18 05:18
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ з 29/05-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 05:30 05:30
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ з 31/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 05:30 05:30
142
Львів Бахмут 31/10; 2,3,5,6,8,9,11,12,14,15,17,18,20,21,23,24,26,27,29,30/11; 2,3,5,6,8,9/12/2021 05:40 06:23 18:55
142
Львів Бахмут 18,19,21,22,24,25,27,28,30/10/2021 05:40 06:23 18:55
812
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт 11/06-30/10/2021 щоденно 05:43 06:23
812
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 31/10/2021 щоденно 05:45 06:23
98
Ковель Київ до 30/10/2021 щоденно 05:51 05:51
98
Ковель Київ 31/10/2021; з 14/11/2021 щоденно 05:51 05:51
98
Ковель Київ 1-13/11/2021 щоденно 05:51 05:51
79
("ДНІПРО")
Дніпро Київ з 1/11/2021 щоденно 05:52 05:52
79
("ДНІПРО")
Дніпро Київ 28/03-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 05:52 05:52
705
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Пшемисль 31/10-11/12/2021 щоденно 05:59 12:32
705
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Пшемисль 10-30/10/2021 щоденно 05:59 12:32
63
("ОБЕРІГ")
Харків Київ з 15/11/2021 по непарних , при двох непарних 29,1,3 06:03 06:03
63
("ОБЕРІГ")
Харків Київ 15/04-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 06:03 06:03
63
("ОБЕРІГ")
Харків Київ 1-13/11/2021 по непарних 06:06 06:06
38
Запоріжжя Київ 31/10/2021; з 20/11/2021 щоденно 06:09 06:09
38
Запоріжжя Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 06:09 06:09
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Костянтинівка 28/03-30/10/2021 щоденно, крім 5-8,18-22/10/2021 06:10 12:46
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Костянтинівка 1-13/11/2021 щоденно 06:10 12:51
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Костянтинівка 31/10/2021; з 14/11/2021 щоденно 06:10 12:46
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Костянтинівка 5-8,18-22/10/2021 щоденно 06:10 12:53
38
Запоріжжя Київ 1-19/11/2021 щоденно 06:11 06:11
809
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 31/10/2021 щоденно 06:20 06:20
809
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ 11/06-30/10/2021 щоденно 06:20 06:20
814
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт 28/03-30/10/2021 щоденно 06:30 07:13
814
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 31/10/2021 щоденно 06:30 07:13
358
("ГУЦУЛЬЩИНА")
Рахів, Тернопіль Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 06:40 06:40
358
("ГУЦУЛЬЩИНА")
Рахів, Тернопіль Київ з 31/10/2021 щоденно 06:40 06:40
722
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 6-18/10/2021 щоденно 06:45 11:40
722
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 31/10/2021; з 14/11/2021 щоденно 06:45 11:35
722
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 1-13/11/2021 щоденно 06:45 11:40
722
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 28/03-30/10/2021 щоденно, крім 6-18/10/2021 06:45 11:35
92
("ЛЬВІВ")
Львів Київ 31/10/2021; з 14/11/2021 щоденно 06:49 06:49
92
("ЛЬВІВ")
Львів Київ до 30/10/2021 щоденно 06:49 06:49
92
("ЛЬВІВ")
Львів Київ 1-13/11/2021 щоденно 06:49 06:49
715
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Пшемисль 10-30/10/2021 щоденно 06:50 15:06
715
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Пшемисль 31/10-11/12/2021 щоденно 06:50 15:06
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Київ з 31/10/2021 щоденно 06:52 06:52
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 06:52 06:52
102
Херсон Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 06:58 06:58
102
Херсон Київ з 31/10/2021 щоденно 06:58 06:58
72
Запоріжжя Київ 29/03-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 07:04 07:04
72
Запоріжжя Київ з 1/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 07:04 07:04
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 6-10/12/2021 07:08 15:04
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 22/11-5/12/2021 щоденно 07:08 14:56
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 26-30/10/2021 щоденно 07:08 14:54
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 31/10/2021; 1-14,16,18/11/2021 щоденно 07:08 14:54
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 11,13,19,21,25/10/2021 07:08 14:59
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 28/03-24/10/2021 щоденно, крім 11,13,19,21/10/2021 07:08 14:46
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя з 20/11/2021 щоденно, крім 15,17,19/11, 22/11-10/12/2021 07:08 14:46
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 15,17,19/11/2021 07:08 15:03
106
("ЧОРНОМОРЕЦЬ")
Одеса Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 07:10 07:10
106
("ЧОРНОМОРЕЦЬ")
Одеса Київ з 31/10/2021 щоденно 07:10 07:10
10
("ПРИАЗОВ'Я")
Маріуполь Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 07:11 07:11
10
("ПРИАЗОВ'Я")
Маріуполь Київ з 31/10/2021 щоденно 07:11 07:11
766
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Херсон з 31/10/2021 щоденно; відмінено 1,3,5,9,11,13,15,17/11/2021 07:14 14:59
766
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Херсон 28/03-30/10/2021 щоденно; відмінено 19,21,23,25,27,29/10/2021 07:14 14:59
786
Київ Шостка з 31/10/2021 щоденно 07:21 11:27
786
Київ Шостка 28/03-30/10/2021 щоденно 07:21 11:27
81
("ДЕСНА")
Ужгород Київ 23/09-30/10/2021 щоденно 07:27 07:27
81
("ДЕСНА")
Ужгород Київ з 31/10/2021 щоденно 07:27 07:27
811
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ 11/06-30/10/2021 щоденно 07:30 07:30
811
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 31/10/2021 щоденно 07:30 07:30
818
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт 28/03-30/10/2021 щоденно 07:40 08:19
818
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 31/10/2021 щоденно 07:40 08:19
50
("КОБЗАР")
Трускавець Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 07:54 07:54
50
("КОБЗАР")
Трускавець Київ з 31/10/2021 щоденно 07:54 07:54
813
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 08:02 08:02
813
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 31/10/2021 щоденно 08:02 08:02
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ з 31/10/2021 щоденно 08:08 08:08
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 08:08 08:08
223
Київ Одеса 18/10/2021 08:11 18:22
820
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 31/10/2021 щоденно 08:23 09:04
820
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт 28/03-30/10/2021 щоденно 08:23 09:04
784
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Шостка Київ 2/07-30/10/2021 щоденно 08:40 08:40
784
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Шостка Київ з 31/10/2021 щоденно 08:40 08:40
20
Попасна Киів 1-13/11/2021 щоденно 08:46 08:46
20
Попасна Киів 26/07-29/10/2021 щоденно 08:46 08:46
20
Попасна Киів з 14/11/2021 щоденно 08:46 08:46
244
Рахів Київ 18/06-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,1,4 08:48 08:48
43
Івано-Франківськ Чернігів 5/08-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 08:48 09:33 12:43
43
Івано-Франківськ Київ, Чернігів 31/10/2021; з 15/11/2021 по непарних 08:48 09:33 12:25
244
Рахів Київ з 14/11/2021 по парних, при двох непарних 30,1,4 08:48 08:48
43
Івано-Франківськ Київ, Чернігів 3-13/11/2021 по непарних 08:48 09:33 12:25
244
Рахів Київ 4-12/11/2021 по парних 08:48 08:48
118
("БУКОВИНА")
Чернівці Чернігів 3-13/10, 16,17/10/2021 щоденно 08:58 09:18 12:15
8
Чернівці Київ 12/06-30/10/2021 щоденно 09:07 09:07
8
Чернівці Київ 31/10/2021; з 15/11/2021 щоденно 09:07 09:07
8
Чернівці Київ 1-13/11/2021 щоденно 09:07 09:07
817
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 31/10/2021 щоденно 09:11 09:11
817
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 09:11 09:11
758
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Могилів-Подільський Київ 29/03-30/10/2021 по 1,4,6 днях тижня 09:20 09:20
758
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Могилів-Подільський Київ з 1/11/2021 по 1,4,6 днях тижня 09:20 09:20
770
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Кам'янець-Подільський Київ з 31/10/2021 щоденно 09:20 09:20
770
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Кам'янець-Подільський Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 09:20 09:20
148
Одеса Київ 21/09-29/10/2021 по непарних 09:24 09:24
148
Одеса Київ 31/10/2021; з 3/11/2021 по непарних 09:24 09:24
824
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт 28/03-30/10/2021 щоденно 09:26 10:05
824
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 31/10/2021 щоденно 09:26 10:05
870
Шепетівка Київ з 31/10/2021 по суботах, неділях, понеділках 09:42 09:42
870
Шепетівка Київ 28/03-30/10/2021 по суботах, неділях, понеділках, крім 4,9,10,11,18/10/2021 09:42 09:42
126
Костянтинівка Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 09:44 09:44
126
Костянтинівка Київ з 31/10/2021 щоденно 09:44 09:44
819
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 31/10/2021 щоденно 09:50 09:50
209
Київ Жмеринка 18/10/2021 09:50 13:27
819
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 09:50 09:50
870
Шепетівка Київ 4,9,10,11,17,18/10/2021 09:54 09:54
218
Рахів Київ 14,17,23/10/2021 09:55 09:55
218
Рахів Київ 31/10/2021 09:55 09:55
244
Рахів Київ 1/11/2021 09:55 09:55
779
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Суми Київ 29/03-29/10/2021 по 1,2,3,4,5 днях тижня 10:00 10:00
826
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт 28/03-30/10/2021 щоденно 10:00 10:40
779
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Суми Вінниця 29/03-30/10/2021 по суботах та неділях 10:00 10:15 13:11
826
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 31/10/2021 щоденно 10:00 10:40
779
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Суми Вінниця з 31/10/2021 по суботах та неділях 10:00 10:15 13:11
779
Суми Київ з 1/11/2021 по 1,2,3,4,5 днях тижня 10:00 10:00
748
(ІНТЕРСІТІ)
Львів Київ з 31/10/2021 за вказівкою 10:03 10:03
748
(ІНТЕРСІТІ)
Львів Київ 14-30/10/2021 щоденно 10:03 10:03
29
Ужгород Київ з 31/10/2021 щоденно 10:11 10:11
29
Ужгород Київ 30/04-30/10/2021 щоденно 10:11 10:11
207
Ужгород Київ 14,24,30/10/2021 10:31 10:31
774
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Шостка 2/07-30/10/2021 щоденно 10:32 14:36
774
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Шостка з 31/10/2021 щоденно 10:32 14:36
114
Чоп Київ з 20/09/2021 щоденно 10:44 10:44
13
Солотвино Київ з 20/09/2021 щоденно 10:44 10:44
688
безпересадковий вагон
Березине Київ з 31/10/2021 по суботах та неділях 10:52 10:52
146
("ДУНАЙ")
Ізмаїл Київ 5-30/10/2021 щоденно 10:52 10:52
688
безпересадковий вагон
Березине Київ 28/03-30/10/2021 по суботах та неділях 10:52 10:52
146
("ДУНАЙ")
Ізмаїл Київ з 31/10/2021 щоденно 10:52 10:52
796
Гайворон Київ 6/10-11/12/2021 по 3,6,1 днях тижня 10:52 10:52
823
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 10:54 10:54
823
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 31/10/2021 щоденно 10:54 10:54
12010
Варшава Київ 5,6/11/2021 11:00 11:00
12010
Варшава Київ 5/12/2021 11:00 11:00
12010
Варшава Київ 7-30/11/2021 щоденно 11:00 11:00
12010
Варшава Київ 1-4,6-11/12/2021 щоденно 11:00 11:00
828
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 31/10/2021 щоденно 11:04 11:43
116
("МАЯК")
Бердянськ Київ 2/07-30/10/2021 щоденно 11:04 11:04
135
("МАЯК")
Авдіївка Київ 2/07-30/10/2021 щоденно 11:04 11:04
116
("МАЯК")
Бердянськ Київ з 31/10/2021 щоденно 11:04 11:04
135
("МАЯК")
Авдіївка Київ з 31/10/2021 щоденно 11:04 11:04
828
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт 28/03-30/10/2021 щоденно 11:04 11:43
744
(ІНТЕРСІТІ+)
Львів Київ, Дарниця з 1/11/2021 щоденно, крім 3,7 днів тижня 11:17 11:25 11:43
744
(ІНТЕРСІТІ+)
Львів Київ, Дарниця 16/06-30/10/2021 щоденно, крім 3,7 днів тижня 11:17 11:25 11:43
825
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 31/10/2021 щоденно 11:35 11:35
825
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 11:35 11:35
868
Жмеринка Київ з 28/03/2021 щоденно 11:37 11:37
45
Ужгород Лисичанськ з 31/10/2021 щоденно 11:49 12:09 04:15
45
Ужгород Лисичанськ 28/03-30/10/2021 щоденно 11:49 12:09 04:15
738
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Запоріжжя 6-10/12/2021 щоденно 11:50 21:05
738
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Запоріжжя 22/11-5/12/2021 щоденно 11:50 20:58
738
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Запоріжжя 28/03-30/10/2021 щоденно 11:50 20:48
738
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Запоріжжя з 31/10/2021 щоденно, крім 22/11-10/12/2021 11:50 20:48
739
(ІНТЕРСІТІ)
Кривий Ріг Київ з 31/10/2021 щоденно, крім 23/11-10/12/2021 11:54 11:54
739
(ІНТЕРСІТІ)
Кривий Ріг Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 11:54 11:54
739
(ІНТЕРСІТІ)
Кривий Ріг Київ 23/11-10/12/2021 щоденно 11:58 11:58
830
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт 28/03-30/10/2021 щоденно 12:00 12:40
830
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 31/10/2021 щоденно 12:00 12:40
725
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 12:03 12:03
725
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 31/10/2021; з 14/11/2021 щоденно 12:03 12:03
868
Гречани Київ 27/04-30/10/2021 щоденно 12:06 12:06
868
Гречани Київ з 31/10/2021 щоденно 12:06 12:06
250
Чернівці Київ 17/10/2021 12:11 12:11
725
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 1-13/11/2021 щоденно 12:11 12:11
885
Київ Рівне 28/03-30/10/2021 по п'ятницях, суботах, неділях 12:17 20:18
885
Київ Рівне з 31/10/2021 по п'ятницях, суботах, неділях 12:17 20:18
827
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 12:32 12:32
827
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 31/10/2021 щоденно 12:32 12:32
298
Миколаїв Київ 12,17/10/2021 12:36 12:36
84
Маріуполь Київ 2/04-30/10/2021 щоденно 12:39 12:39
84
Маріуполь Київ з 31/10/2021 щоденно, крім 22/11-9/12/2021 12:39 12:39
84
Маріуполь Київ 22/11-5/12/2021 щоденно 12:41 12:41
84
Маріуполь Київ 6-9/12/2021 щоденно 12:41 12:41
764
(ІНТЕРСІТІ+)
Одеса Київ з 31/10/2021 щоденно 12:47 12:47
764
(ІНТЕРСІТІ+)
Одеса Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 12:47 12:47
733
(ІНТЕРСІТІ+)
Покровськ Київ з 31/10/2021 щоденно 12:52 12:52
733
(ІНТЕРСІТІ+)
Покровськ Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 12:52 12:52
832
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт 28/03-30/10/2021 щоденно 13:00 13:40
832
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 31/10/2021 щоденно 13:00 13:40
142
Бахмут Львів 31/10; 15,16,18,19,21,22,24,25,27,28,30,31/11; 1,3,4,6,7/12/2021 13:09 13:34 04:32
142
Бахмут Львів 1,3,4,6,7,9,10,12,13/11/2021 13:09 13:34 04:32
142
Бахмут Львів 17,19,20,22,23,25,26,28,29/10/2021 13:09 13:34 04:32
724
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків з 31/10/2021 щоденно 13:20 18:10
724
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 6-29/10/2021 щоденно 13:20 18:20
724
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 28/03-30/10/2021 щоденно, крім 6-29/10/2021 13:20 18:10
205
Київ Хмельницький 18,25/10/2021 13:25 20:03
867
Київ Жмеринка з 28/03/2021 щоденно 13:45 19:15
829
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 13:46 13:46
829
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 31/10/2021 щоденно 13:46 13:46
834
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 31/10/2021 щоденно 14:00 14:40
834
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт 28/03-30/10/2021 щоденно 14:00 14:40
749
безпересадковий вагон
Київ Відень 31/10-10/12/2021 щоденно 14:07 11:21
749
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Івано-Франківськ 28/03-30/10/2021 щоденно 14:07 22:16
749
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Івано-Франківськ з 31/10/2021 щоденно 14:07 22:16
749
безпересадковий вагон
Київ Відень 1/06-30/10/2021 щоденно 14:07 11:21
229
Ужгород Київ 17/10/2021 14:28 14:28
769
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Могилів-Подільський з 31/10/2021 по 3,5,7 днях тижня 14:41 21:51
769
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Кам'янець-Подільсь з 31/10/2021 щоденно 14:41 22:51
757
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Могилів-Подільський 6-29/10/2021 по 3,5,7 днях тижня 14:41 21:56
769
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Кам'янець-Подільсь 5-30/10/2021 щоденно 14:41 22:51
795
Київ Гайворон 5/10-10/12/2021 по 2,5,7 днях тижня 14:41 00:11
831
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 14:42 14:42
831
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 31/10/2021 щоденно 14:42 14:42
217
Київ Рахів 13,16,22,30/10/2021 14:48 07:18
836
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт 28/03-30/10/2021 щоденно 15:00 15:40
836
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 31/10/2021 щоденно 15:00 15:40
357
("ГУЦУЛЬЩИНА")
Київ Тернопіль, Рахів з 31/10/2021 щоденно 15:02 08:48
357
("ГУЦУЛЬЩИНА")
Київ Тернопіль, Рахів 11/06-30/10/2021 щоденно 15:02 08:42
249
Київ Чернівці 18/10/2021 15:09 07:55
867
Київ Гречани з 31/10/2021 щоденно 15:17 23:57
867
Київ Гречани 26/04-30/10/2021 щоденно 15:17 23:57
833
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 15:27 15:27
833
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 31/10/2021 щоденно 15:27 15:27
838
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 31/10/2021 щоденно 15:45 16:25
838
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт 11/06-30/10/2021 щоденно 15:45 16:25
148
Київ Одеса 1/11/2021; з 4/11/2021 по парних 15:52 05:11
148
Київ Одеса 20/09-30/10/2021 по парних 15:52 05:11
205
Київ Хмельницький 31/10/2021 16:13 22:41
786
Шостка Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 16:15 16:15
786
Шостка Київ з 31/10/2021 щоденно 16:15 16:15
835
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 31/10/2021 щоденно 16:29 16:29
835
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 16:29 16:29
763
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Одеса 28/03-30/10/2021 щоденно 16:30 23:53
763
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Одеса з 31/10/2021 щоденно 16:30 23:53
84
Київ Маріуполь з 31/10/2021 щоденно, крім 22/11-9/12/2021 16:32 11:03
84
Київ Маріуполь 6-9/12/2021 щоденно 16:32 11:03
84
Київ Маріуполь 28/03-30/10/2021 щоденно 16:32 11:03
84
Київ Маріуполь 22/11-5/12/2021 щоденно 16:32 11:03
738
(ІНТЕРСІТІ)
Запоріжжя Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 16:35 16:35
738
(ІНТЕРСІТІ)
Запоріжжя Київ з 31/10/2021 щоденно 16:35 16:35
747
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Львів 13-30/10/2021 щоденно 16:41 00:45
747
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Львів з 31/10/2021 за вказівкою 16:41 00:45
780
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Вінниця Суми з 31/10/2021 по суботах та неділях 16:47 17:07 21:45
206
Хмельницький Київ 13,22,29/10/2021 16:47 16:47
780
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Вінниця Суми 29/03-30/10/2021 по суботах та неділях 16:47 17:07 21:45
840
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 31/10/2021 щоденно 16:56 17:36
840
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт 28/03-30/10/2021 щоденно 16:56 17:36
780
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Суми 29/03-29/10/2021 по 1,2,3,4,5 днях тижня 17:07 21:45
780
Київ Суми з 1/11/2021 по 1,2,3,4,5 днях тижня 17:07 21:45
113
Київ Чоп з 19/09/2021 щоденно 17:11 09:23
13
Київ Солотвино з 19/09/2021 щоденно 17:11 11:19
837
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ 11/06-30/10/2021 щоденно 17:19 17:19
837
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 31/10/2021 щоденно 17:19 17:19
740
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Кривий Ріг з 31/10/2021 щоденно 17:22 23:23
149
безпересадковий вагон
Відень Київ 30/08-30/10/2021 щоденно 17:22 17:22
149
безпересадковий вагон
Відень Київ 31/10-11/12/2021 щоденно 17:22 17:22
749
(ІНТЕРСІТІ)
Івано-Франківськ Київ з 31/10/2021 щоденно 17:22 17:22
740
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Кривий Ріг 28/03-30/10/2021 щоденно 17:22 23:23
749
(ІНТЕРСІТІ)
Івано-Франківськ Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 17:22 17:22
743
(ІНТЕРСІТІ+)
Дарниця, Київ Львів з 31/10/2021 щоденно, крім 2,6 днів тижня 17:25 17:33 22:51
743
(ІНТЕРСІТІ+)
Дарниця, Київ Львів 15/06-29/10/2021 щоденно, крім 2,6 днів тижня 17:25 17:33 22:51
734
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Покровськ з 31/10/2021 щоденно 17:35 02:05
734
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Покровськ 28/03-30/10/2021 щоденно 17:35 02:05
145
("ДУНАЙ")
Київ Ізмаїл 28/03-30/10/2021 щоденно 17:42 10:44
145
("ДУНАЙ")
Київ Ізмаїл з 31/10/2021 щоденно 17:42 10:44
145
безпересадковий вагон
Київ Березине з 5/11/2021 по п"ятницях та суботах 17:42 11:06
792
Київ Кременчук з 31/10/2021 щоденно 17:42 23:12
790
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Кропивницький 28/03-30/10/2021 щоденно 17:42 22:55
790
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Кропивницький з 31/10/2021 щоденно 17:42 22:55
145
безпересадковий вагон
Київ Березине 2/04-30/10/2021 по п"ятницях та суботах 17:42 11:06
792
Київ Кременчук 28/03-30/10/2021 щоденно 17:42 23:12
842
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт 28/03-30/10/2021 щоденно 17:50 18:30
842
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 31/10/2021 щоденно 17:50 18:30
723
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 17:56 17:56
723
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 31/10/2021; з 25/11/2021 щоденно 17:56 17:56
726
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 28/03-30/10/2021 щоденно, крім 6-18/10/2021 18:03 22:50
726
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 6-18/10/2021 щоденно 18:03 22:55
726
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 31/10/2021; з 14/11/2021 щоденно 18:03 22:50
726
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 1-13/11/2021 щоденно 18:03 22:55
723
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 1-24/11/2021 щоденно 18:05 18:05
839
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 31/10/2021 щоденно 18:26 18:26
839
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 18:26 18:26
81
("ДЕСНА")
Київ Ужгород з 31/10/2021 щоденно 18:30 10:10
81
("ДЕСНА")
Київ Ужгород 22/09-30/10/2021 щоденно 18:30 10:10
43
Чернігів Івано-Франківськ 6/08-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 18:36 19:06 05:43
44
Чернігів, Київ Вано-Франківськ 1/11/2021; з 4/11/2021 по парних 18:36 19:06 05:43
846
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт 28/03-30/10/2021 щоденно 18:57 19:39
846
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 31/10/2021 щоденно 18:57 19:39
10
("ПРИАЗОВ'Я")
Київ Маріуполь 28/03-30/10/2021 щоденно 19:03 09:07
10
("ПРИАЗОВ'Я")
Київ Маріуполь з 31/10/2021 щоденно, крім 22/11-9/12/2021 19:03 09:07
10
("ПРИАЗОВ'Я")
Київ Маріуполь 22/11-5/12/2021 щоденно 19:03 09:17
10
("ПРИАЗОВ'Я")
Київ Маріуполь 6-9/12/2021 щоденно 19:03 09:27
243
Київ Рахів з 31/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 19:06 10:00
243
Київ Рахів 17/06-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 19:06 10:00
67
Київ Варшава 4,5/11/2021 19:13 08:54
67
Київ Варшава 6/11-10/12/2021 щоденно 19:13 09:13
841
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 19:16 19:16
841
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 31/10/2021 щоденно 19:16 19:16
210
Київ Запоріжжя 18/10/2021 19:19 06:16
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка 6-9/12/2021 щоденно 19:25 08:20
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка з 31/10/2021 щоденно, крім 22/11-9/12/2021 19:25 08:05
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка 22/11-5/12/2021 щоденно 19:25 08:10
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка 28/03-30/10/2021 щоденно 19:25 08:05
774
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Шостка Київ 2/07-30/10/2021 щоденно 19:28 19:28
774
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Шостка Київ з 31/10/2021 щоденно 19:28 19:28
772
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Хмельницький Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 19:36 19:36
772
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Хмельницький Київ з 31/10/2021/2021 щоденно 19:36 19:36
102
Київ Херсон 18/08-30/10/2021 щоденно 19:38 07:55
117
("БУКОВИНА")
Чернігів Чернівці 4-14/10, 17,18/10/2021 щоденно 19:48 20:05 08:19
239
Київ Ужгород 13,16,22,29/10/2021 19:48 10:55
116
("МАЯК")
Київ Бердянськ з 31/10/2021 щоденно, крім 22-30/11, 1-9/12/2021 20:01 11:46
136
("МАЯК")
Київ Авдіївка з 31/10/2021 щоденно 20:01 09:10
116
("МАЯК")
Київ Бердянськ 22-30/11, 1-5/12/2021 щоденно 20:01 11:46
136
("МАЯК")
Київ Авдіївка 2/07-30/10/2021 щоденно 20:01 09:10
116
("МАЯК")
Київ Бердянськ 2/07-30/10/2021 щоденно 20:01 11:46
116
("МАЯК")
Київ Бердянськ 6-9/12/2021 щоденно 20:01 11:46
49
("КОБЗАР")
Київ Трускавець 28/03-30/10/2021 щоденно 20:12 08:07
49
("КОБЗАР")
Київ Трускавець з 31/10/2021 щоденно 20:12 08:07
850
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 31/10/2021 щоденно 20:14 20:54
850
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт 28/03-30/10/2021 щоденно 20:14 20:54
72
Київ Запоріжжя з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 20:20 07:49
72
Київ Запоріжжя 28/03-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 20:20 07:49
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта 28/03-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 20:21 12:02
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 20:21 12:02
845
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 31/10/2021 щоденно 20:31 20:31
845
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 20:31 20:31
102
Київ Херсон з 31/10/2021 щоденно 20:34 09:06
852
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 31/10/2021 щоденно 20:43 21:23
852
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт 11/06-30/10/2021 щоденно 20:43 21:23
784
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Шостка з 31/10/2021 щоденно 21:01 01:21
784
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Шостка 1/07-30/10/2021 щоденно 21:01 01:21
38
Київ Запоріжжя 28/03-30/10/2021 щоденно 21:07 06:37
38
Київ Запоріжжя 6-9/12/20211 щоденно 21:07 06:55
38
Київ Запоріжжя з 31/10/2021 щоденно, крім 22/11-9/12/2021 21:07 06:37
38
Київ Запоріжжя 22/11-5/12/20211 щоденно 21:07 06:47
29
Київ Ужгород з 31/10/2021 щоденно 21:08 09:19
29
Київ Ужгород 30/04-30/10/2021 щоденно 21:08 09:19
105
("ЧОРНОМОРЕЦЬ")
Київ Одеса з 31/10/2021 щоденно 21:15 06:27
105
("ЧОРНОМОРЕЦЬ")
Київ Одеса 28/03-30/10/2021 щоденно 21:15 06:27
97
Київ Ковель з 31/10/2021 щоденно 21:22 07:37
97
Київ Ковель до 30/10/2021 щоденно 21:22 07:37
76
Київ Кривий Ріг 28/03-30/10/2021 щоденно 21:28 06:23
76
Київ Кривий Ріг 2,3/11/2021 21:28 05:42
76
Київ Кривий Ріг з 31/10/2021 щоденно, крім 2,3/11/2021 21:28 06:23
130
Кременчук Ворохта 1/08-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 21:33 22:03 12:02
130
Кременчук Ворохта з 25/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 21:33 22:03 12:02
149
Полтава Ворохта з 25/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 21:33 22:03 12:02
149
Полтава Ворохта 1/08-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 21:33 22:03 12:02
130
Кременчук Ворохта 1-23/11/2021 по непарних 21:33 22:03 12:02
149
Полтава Ворохта 1-23/11/2021 по непарних 21:33 22:03 12:02
849
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 31/10/2021 щоденно 21:42 21:42
849
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 21:42 21:42
282
Київ Кривий Ріг 18/10/2021 21:47 06:59
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород 29/03-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,1,3 21:50 22:10 10:22
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород 31/10/2021; з 15/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,1,3 21:50 22:10 10:22
20
Київ Попасна 9/06-30/10/2021 щоденно (крім 19-21,24-26/10/2021) 21:54 11:09
20
Київ Попасна 1-13/11/2021 щоденно 21:54 11:09
20
Київ Попасна 19-21,24-26/10/2021 щоденно 21:54 11:09
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород 1-13/11/2021 по непарних 21:54 22:14 10:22
20
Київ Попасна з 14/11/2021 щоденно 21:54 11:09
856
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт 29/07-30/10/2021 щоденно 22:01 22:42
856
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 31/10/2021 щоденно 22:01 22:40
851
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 31/10/2021 щоденно 22:10 22:10
851
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ 11/06-30/10/2021 щоденно 22:10 22:10
122
("МИКОЛАЇВ")
Київ Миколаїв з 31/10/2021 щоденно 22:14 07:40
122
("МИКОЛАЇВ")
Київ Миколаїв 28/03-30/10/2021 щоденно 22:14 07:40
126
Київ Костянтинівка 28/03-30/10/2021 щоденно, крім 6-24/10/2021 22:20 10:05
126
Київ Костянтинівка 8-16,22-24/10/2021 щоденно 22:20 10:05
126
Київ Костянтинівка 6,7,17-21/10/2021 щоденно 22:20 10:05
126
Київ Костянтинівка 1-19/11/2021 щоденно 22:20 10:05
126
Київ Костянтинівка 31/10/2021; з 20/11/2021 щоденно 22:20 10:05
7
Київ Чернівці 22/04-30/10/2021 щоденно 22:22 10:15
7
Київ Чернівці з 31/10/2021 щоденно 22:22 10:15
46
Лисичанськ Ужгород 16/04-30/10/2021 щоденно, крім 18-22,25-27/10/2021 22:27 22:47 14:34
46
Лисичанськ Ужгород з 31/10/2021 щоденно 22:27 22:47 14:34
46
Лисичанськ Ужгород 4-8,11-13,15,18-22,25-27/10/2021 щоденно 22:27 22:47 14:34
91
("ЛЬВІВ")
Київ Львів до 30/10/2021 щоденно 22:37 06:26
91
("ЛЬВІВ")
Київ Львів з 31/10/2021 щоденно 22:37 06:26
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Лисичанськ 13-23/10/2021 по непарних 22:49 23:18 13:50
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Лисичанськ 11/06-29/10/2021 по непарних (крім 13-23/10/2021), при двох непарних 29,1,3 22:49 23:18 13:50
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Лисичанськ 1-19/11/2021 по непарних 22:49 23:18 13:50
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Лисичанськ з 21/11/2021 по непарних , при двох непарних 29,1,3 22:49 23:18 13:50
64
("ОБЕРІГ")
Київ Харків 6-18/10/2021 по парних 22:50 05:39
64
("ОБЕРІГ")
Київ Харків 28/03-30/10/2021 по парних (крім 6-18/10/2021), при двох непарних 30,2,4 22:50 05:35
858
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 31/10/2021 щоденно 22:52 23:32
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ з 31/10/2021 щоденно 22:53 22:53
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 22:53 22:53
858
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт 28/03-30/10/2021 щоденно 22:58 23:39
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Костянтинівка Київ 31/10/2021; з 14/11/2021 щоденно 23:01 23:01
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Костянтинівка Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 23:01 23:01
80
("ДНІПРО")
Київ Дніпро 3/04-23/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 23:05 06:49
80
("ДНІПРО")
Київ Дніпро 14,16/11/2021; з 18/11/2021 щоденно 23:05 06:49
80
("ДНІПРО")
Київ Дніпро 25-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 23:05 06:56
180
Київ Дніпро 18/10/2021 23:05 06:49
80
("ДНІПРО")
Київ Дніпро 31/10/2021; 2-13,15,17/11/2021 щоденно 23:05 06:56
715
(ІНТЕРСІТІ+)
Пшемисль Київ 10-30/10/2021 щоденно 23:08 23:08
33013
(ІНТЕРСІТІ+)
Пшемисль Київ 31/10-11/12/2021 щоденно 23:08 23:08
64
("ОБЕРІГ")
Київ Харків з 20/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 23:12 05:58
64
("ОБЕРІГ")
Київ Харків 2-18/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 23:12 05:58
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Костянтинівка Київ 1-13/11/2021 щоденно 23:22 23:22
721
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 23:29 23:29
721
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 31/10/2021; з 14/11/2021 щоденно 23:29 23:29
721
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 1-13/11/2021 щоденно 23:37 23:37
765
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Херсон Київ з 31/10/2021 щоденно; відмінено 1,3,5,9,11,13,15,17/11/2021 23:44 23:44
765
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Херсон Київ 28/03-30/10/2021 щоденно; відмінено 19,21,23,25,27,29/10/2021 23:44 23:44
771
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Хмельницький з 31/10/2021/2021 щоденно 23:46 05:05
771
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Хмельницький 28/03-30/10/2021 щоденно 23:46 05:05
855
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 31/10/2021 щоденно 23:50 23:50
855
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ 29/07-30/10/2021 щоденно 23:50 23:50
705
(ІНТЕРСІТІ+)
Пшемисль Київ 10-30/10/2021 щоденно 23:57 23:57
33017
(ІНТЕРСІТІ+)
Пшемисль Київ 31/10-11/12/2021 щоденно 23:57 23:57
298
Київ Херсон 18/10/2021 23:57 11:50
139
Київ Кам'янець-Подільський 31/10/2021; з 3/11/2021 по непарних 23:59 09:05
139
Київ Кам'янець-Подільський 17/06-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 23:59 09:05