Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 136

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Чернівці 136 16/09-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 17:25

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 16:35
Роздільна-1 17:38 17:40
Затишшя 18:27 18:29
Подільськ 19:20 19:35
Кодима 20:26 20:28
Крижопіль 21:01 21:03
Вапнярка 21:23 21:25
Жмеринка-Пас. 22:27 22:47
Деражня 23:45 23:47
Хмельницький 00:18 00:23
Волочиськ 01:22 01:24
Тернопіль-Пас. 02:18 02:23
Львів 04:21 04:53
Ходорів 05:59 06:01
Івано-Франківськ 07:18 07:25
Коломия 08:34 08:39
Заболотів 08:57 08:59
Снятин 09:14 09:16
Чернівці 10:00