Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 867

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Жмеринка 867 з 28/03/2021 щоденно 5:30

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 13:45
Караваєві Дачі 13:52 13:53
Київ-Волинський 13:57 13:58
Вишневе 14:05 14:06
Боярка 14:15 14:16
Васильків-1 14:29 14:30
Мотовилівка 14:39 14:40
Фастів-1 14:56 15:06
Кожанка 15:25 15:26
Попільня 15:43 15:44
Брівки 16:01 16:02
Чорнорудка 16:16 16:35
Козятин-1 17:00 17:02
Кордишівка 17:15 17:16
Голендри 17:25 17:26
Гулівці 17:37 17:38
Калинівка-1 17:47 17:48
Сосонка(Обп) 17:55 17:56
Десенка 18:00 18:01
Вінниця-Вантажна 18:07 18:08
Вінниця 18:13 18:20
Тюшки 18:29 18:30
Яришівка 18:35 18:36
Гнівань 18:44 18:45
Могилівка 18:50 18:51
Козачівка 18:58 18:59
Браїлів 19:03 19:04
Жмеринка-Пас. 19:15

Розклад у зворотньому напрямку