Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 866

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ-Вол. Неданчичі 866 1-30/10/2021 щоденно, крім середи 5:01

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Борщагівка-Техн. 17:15
Київ-Волинський 17:22 17:24
Караваєві Дачі 17:28 17:29
Північна 17:34 17:39
Протасів Яр 17:42 17:43
Київ-Деміївський 17:47 17:50
Видубичі 17:52 17:54
Дарниця 18:04 18:07
Бровари 18:25 18:26
Бобрик 18:44 18:45
Бобровиця 19:05 19:06
Носівка 19:24 19:25
Ніжин 19:42 19:45
Вертіївка 20:05 20:06
Вересоч 20:19 20:20
Ім.бориса Олійника 20:29 20:30
Чернігів 21:00 21:10
Подусівка 21:16 21:17
Білоус 21:25 21:26
Левковичі 21:34 21:35
Жукотки 21:39 21:40
Малійки 21:50 21:51
Демійка 21:56 21:57
Славутич 22:04 22:06
Селище Лісове 22:11 22:12
Неданчичі 22:16

Розклад у зворотньому напрямку