Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 864

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Неданчичі Київ-Вол. 864 1-30/10/2021 щоденно, крім середи 5:09

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Неданчичі 04:46
Селище Лісове 04:50 04:51
Славутич 04:56 04:58
Демійка 05:05 05:06
Малійки 05:11 05:12
Жукотки 05:21 05:22
Левковичі 05:26 05:27
Білоус 05:35 05:36
Подусівка 05:44 05:45
Чернігів 05:50 06:00
Ім.бориса Олійника 06:28 06:30
Вересоч 06:37 06:38
Вертіївка 06:51 06:52
Ніжин 07:08 07:23
Носівка 07:43 07:44
Бобровиця 08:04 08:05
Бобрик 08:28 08:29
Бровари 08:45 08:47
Дарниця 09:03 09:14
Видубичі 09:24 09:26
Київ-Деміївський 09:29 09:30
Протасів Яр 09:34 09:35
Північна 09:38 09:41
Караваєві Дачі 09:46 09:47
Київ-Волинський 09:52 09:54
Борщагівка-Техн. 10:01

Розклад у зворотньому напрямку